Mixed Pickles Vereniging Sportpark „Goed Genoeg" poolt Allen mee, het is voor a.f.c. (vervolg) Het is een amateur verboden, behaalde prijzen of huldeblijken te verkopen, te verpanden of te trachten op andere wijze daaruit voordeel te trekken. Voorts is het hem verboden, toegangsbewijzen voor wedstrijden, al dan niet tegen betaling verkregen, voor een hogere prijs dan die waarop hij deze heeft verkregen te verkopen, te verhandelen of op andere wijze te trachten, daaruit voordeel te trekken. Indien het bondsbestuur ervan overtuigd is, dat een lid niet langer tot de amateurklasse behoort, heeft het 't recht, dit lid op advies van de commissie voor amateurisme op de beroepslijst te plaatsen. Hij, die op de beroepslijst is geplaatst, kan door het bondsbestuur, op advies van de commissie voor amateurisme weer tot amateur worden verklaard, waarbij het voorwaarden kan stellen alsmede een termijn. Hij, die voor de tweede maal op de beroepslijst is geplaatst kan niet meer tot amateur worden verklaard. Bij ontbinding van een club mag een batig saldo alleen ten goede komen aan de lichamelijke opvoeding van het Nederlandse volk. Principieel verandert er eigenlijk niets. Maar terecht achtte de Bond het noodzakelijk, de tekst hier en daar te verduide. lijken of om te werken. Een en ander sluit nu beter aan bij het algemeen reglement en daarom vragen wij aandacht voor de belangrijkste bepalingen, omdat zij duidelijk geformuleerd en „to the point" zijn en misverstanden (over de zogenaam de „verruiming" bijvoorbeeld) uit de weg kunnen helpen. J. W. S. van het A.R.O.L.-Bekertoernooi bevatte het in Den Haag geredigeerde blad niet. Kruipt het Haagse bloed soms waar het niet gaan kan? Inconsekwent Overigens blijft de sportredacteur van 't Amstelveensch/Ouderkerksch Weekblad een inkonsekwente lijn volgen. In het blad van 13 oktober stond geen letter vermeld over de wedstrijd van A.F.C. tegen D.C.G. Enige gedragsregels in het Huishoude lijke Reglement vastgelegd: 1. Leden, ook jeugdige leden, hebben met hun huisgenoten, het recht op toelating tot het verkeer en gebruik van dranken in de Sociëteit. 2. Niet-leden van de vereniging, wonen- de buiten de Gemeente Amsterdam, kunnen op introductie van een ere-, gewoon- of buitenlid ten hoogste twee maal per jaar tot het verkeer en het gebruik van dranken in de Sociëteit worden toegelaten. 3. In de Sociëteit is een introductieboek aanwezig, waarin elke geïntroduceerde dient te worden ingeschreven binnen een half uur na de introductie, onder vermelding van zijn naam en woon plaats en van degene, die hem heeft geïntroduceerd. 4. Na 's avonds 10.00 uur kan geen in troductie geschieden. 5. Het Bestuur kan aan een lid, dat mis bruik van het introduceren heeft ge maakt, het recht van introduceren ontnemen. 6. De leden van de Commissie van Orde en de leden van het Bestuur en bij ontstentenis van deze leden, het oud' ste lid in jaren, zorgen voor de hand- havivng van de orde in de Sociëteit en voor de juiste naleving van de bepa lingen. Bij afwezigheid van de be stuursleden en leden van de commissie is de beheerder van de buffetten als verantwoordelijke man voor onze ver- Wèl was een verslag gepubliceerd over de prestaties van de Buitenveldertse korfbal club LUTO. Tot mijn verrassing had het Amstel veensch/Ouderkerksch Weekblad op de laatste donderdag van september wel een verslag van de wedstrijd A.F.C. en Hol- landia. De ene keer wel, de andere keer niet. Dat vind ik ook niet konsekwent. PLAGIARIS. gunning, bevoegd om de lokaliteit op de daarvoor aangewezen tijden te slui ten. Maatregelen van orde: 1. Teneinde misverstanden te vermijden: aanvragen de Stichting betreffende bij de secretaris: de Heer H. W. van Teunenbroek, Goudestein 9, Buiten, veldert, aanvragen terreinen betreffend bij de Heer C. van Peperzeel, Valckenier- straat 35, Amsterdam, aanvragen de Sociëteit betreffend bij de Heer I,. J. Volkers, Stadhouder Willem Il-laan 36, Naarden. 2. Rijwielen en bromfietsen kunnen uit sluitend in de stalling bij de ingang van de terreinen neergezet worden. De Gemeente verwijdert alle fietsen en bromfietsen van de terreinen voor rekening en risico van de bezitter. 3. Honden kunnen uitsluitend meegeno men worden, indien zij aan de lijn worden gehouden. In ieder geval wor den honden op de weekends en feest dagen in de recreatieruimte niet toe gelaten. 4. Openingstijden Sociëteit tot 1 septem. her a.s. maandag: 17.00—1.00 uur, dinsdag gesloten, woensdag: 14.00—23.00 uur, donderdag: 12.00—23.00 uur, vrijdag: 14.00—23.00 uur, zaterdag: 10.00—24.00 uur, zondag: 9.00—24.00 uur. Jongelui tot 16 jaar hebben 's avonds toegang tot 21.00 uur. De pachter is te allen tijde gerechtigd de sociëteit te sluiten indien zijns inziens een ren dabele exploitatie op dat tijdstip niet mogelijk is. 5. Gebruik billards De billards zijn ver boden voor jongelui beneden 16 jaar; hiervoor is een tafelbillard beschik baar. Voor jongelui van 16 tot 18 jaar is op zaterdagmiddag en maandag avond tot 21.00 uur billard No. 3 be schikbaar. Bij afschrijving mag men maximaal 1 uur spelen. Als regel zul. len de billards op zon- en feestdagen niet beschikbaar zijn. 6. Tafeltennis en sjoelbak. Voor de jeugd beschikbaar: Elke dag tot 17.30 uur, behalve op zon- en feestdagen. De bats moeten worden meegebracht; ballen zijn tegen kostprijs aan het buffet verkrijgbaar en blijven het eigendom van de spelers. Indien er meerdere spelers zijn mag één partij ten hoogste een half uur duren. Dit geldt ook voor het tafelbillard. Dames- en Heren-leden die op vrije dagen van de tafels gebruik wensen te maken, wenden zich tot de heer Kappelhoff. Er mag alléén worden ge- speeld op tennisschoenen; elk ander schoeisel is verboden, in verband met beschadiging van de vloer. 7. Tijdens thuiswedstrijden van de res pectievelijke standaard-teams van de A.F.C., A.B.C. en A.C.C. zijn kaart spelen e.d. verboden. 8. Het is verboden de recreatieruimte met voetbalschoenen, spikes e.d. te be treden. Zaterdags en zondags is het verboden na 17.00 uur in sportkleding in de Sociëteit te verblijven. Aan jongelui beneden 16 jaar mogen geen alcoholhoudende dranken wor den verstrekt. Alle beschadigingen aan het gebouw, in ventaris, etc. komen voor rekening van de daders. Leden van het Bestuur Sociëteit en Commissie van Orde hebben het recht uitzonderingen op deze regels te maken. SECR. 6

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 6