ïlflaestro Resultaten van de Groene Velden Meer Datjes 'De night - bar van zuid NYLONKOUSEN! poolt Allen mee, het is voor A.f.e. In de ACHILLES - BAR - BODEGA staat U nooit buitenspel Achlllesstraat 91 Open 8 - 24 uur Vrijdag en J. v. Bennekom Zaterdag 8 -3 uur ook voor de Toekomst van A.F.C. met zijn 14 junioren-teams op zondag en een paar akkers vol pupillen, waar U op zaterdag van kunt genieten. Ik zou niet verwon derd opkijken, als ik U „meneer" hoorde zeggen tegen een lid van onze Jeugd commissie, zeker niet nadat U had ver. nomen, dat onze A junioren I kampioen in hun afdeling zijn geworden! Vier elftalcommissies voor de zondag en één voor de zaterdag elftallen zijn als 5 vingers aan één hand, een hand waar mee A.F.C. op het juiste moment een vuist wil maken. Daaraan moeten alle 5 vingers mee willen werken. Als geoefend lezer van onze Schakel zult U nu de figuur van de coördinator achter de schermen zien oprijzen. Op de eerste maandag van de maand, voor de aanvang van Uw Clubavond, scharen de voorzitters van onze EeCees zich om het groene laken van de Bestuurstafel en worden eventueel krakende scharnieren met koffie en pils gesmeerd, waardoor de toegangsdeuren tot onderlinge samenwerking wijd wor den geopend. Vele junioren hebben daar door al het terrein kunnen verkennen van hun toekomstige Seniorenvoetbal en hebben spelers uit lagere elftallen de opengevallen plaatsen in hogere teams soms indrukwekkend opgevuld. Evenals de kostbare Johnny Walker, are we still going strong. Een speler van het 8e en 9e moet al een aardig kanon netje in zijn schoen hebben, om zijn taak goed te vervullen. In de laatste coördina tie vergadering is besloten, dat de leden van de elftalcommissie B wekelijks bij toerbeurt de prestaties gaan zien van de hoogste 2 elftallen van de Commissie, om te bevorderen, dat onze A.F.C. elftal len the right men on the right places krijgen, hetgeen ook de omzet van het buffet goed zal doen. Vandaar het op schrift van dit artikel. Als U dit gevoe lige opschrift op Uw A.F.C. vezels hebt laten inwerken, schaam U dan niet voor Uw dorst, om mee te coördineren. Voor 4 of 5 boeiende jongens met kijk op voet bal is een plaats te vinden in onze suc cesvolle elftalcommissies. Ik kan U daar voor slechts een paar uurtjes per week aanbieden, maar misschien kunt U er met elkaar meer van maken. Trek daarom (niet te hard) de co maar eens aan zijn jasje, of als U haast hebt, bel hem op 42 08 28. Wij zullen er beslist plezier aan beleven. TH. v. E. gesp. gw. gl. vl. par. goals III 18 11 5 2 27 56-27 Zat. II 20 15 5 0 35 97-38 AI 16 12 3 1 27 68-13 A VII 16 15 1 0 31 91-34 T"|e in het volgende nummer op te nemen zullen een ieder, die dat wenst volledig op de hoogte brengen van het door onze teams gepresteerde. Wij gaan hier even summier de elftallen na. Het eerste heeft het seizoen slecht af gesloten met een rijtje nederlagen in successie. J.O.S. werd kampioen; O.S.V. en U.V.V. degraderen. Het tweede moest in het laatste deel der competitie enkele veren laten ook al doordat ons derde elftal zo sterk mogelijk moest blijven In deze afdeling werd Volendam kampioen. D.C.G. 2 (na een verloren beslissingswedstrijd tegen D.W.S. 3) en S.D.W. 2 degraderen. Het derde werd zoals niet genoeg te herhalen valt Kampioen en D.V.A.V. 2 verloor de beslissingswedstrijd tegen Arse nal en zal dus een lagere klasse gaan be volken. Het vierde was laat aan de sprint be gonnen en eindigt op de derde plaats. E.T.O. 2 kampioen en Ambon 2 terug naar de A.V.B.-regionen. Zatten één konden het veege lijf net redden en eindigden met 1 punt voor. sprong op A.M.V.J. Kampioen werd V en V, waarmee tevens promoveren Zwa luwen en 2 van de drie navolgende clubs B.P.V., Marken en Purmersteijn. A.V.B.-teams Het vijfde gered aan de bretels en het zesde degradeert. In de afdeling van het vijfde degraderen Volewijckers 5 en T.W.M. 2. VI degradeert tezamen met Aalsmeer 3. Alle andere teams hebben zich met meer en minder succes geweerd. Er zijn geen hoogvliegers bij, maar ook de lan taarn hangt nergens in onze handen. Bij de degradanten in de diverse afdelingen zien we reservee-teams van A.S.R., A.S.V.A., S.N.A., T.O.B. etc. Kampioen werden o.a. Schinkelhaven, Slotervaart, Olympus, A.D.E. of Maccabi etc. Kampioenen De resultaten onzer paradepaarden zijn de volgende: Zatten II en A VII zijn ongeslagen. De A I is uit ongeslagen evenals Zatten III welk team overigens geen kampioen werd. De jeugd Behalve A 1 en A 7 treffen we in deze regionen geen kampioenen aan. En alleen de B viertjes staan geheel onderaan. Een volgend maal is er wellicht gelegenheid onze jonge vrienden uitvoeriger te laten behandelen. J. T. S. Dank Rie en Cor Kerker raken deze maand niet uitgepraat over A.F.C. Zij dankën alle A.F.C.-vrienden, die eerst hun vijfen twintig jarig huwelijksfeest en later Cor's 50ste verjaadag tot grootse feesten heb ben gemaakt. De dia-projector is een fraaie uitbrei- ding van Cor's fototechnische out-fit. Draag die kous! 6

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 6