h. ïl€Rfst Or* dit et datjes „RAPIDO" Voor beter stoom- en perswerk Verven off. Volkswagen Dealer F. Vlietman zn. o.v.v.o. Sigarenmagazijn BEGunstiGinG van onze aöveRteenöeRs houöt öe schakel in stanö Nachwuchs. Op verzoek van Bestuur en betrokkenen heeft mijn goede vriend Hans de Bie de taak van mede-redacteur op zich ge nomen. Het is bedoeling, dat hij eer lang als alleen-redacteur van ,,De Scha kel" zal gaan optreden. Wij werkten op allerlei andere terreinen reeds tame lijk nauw samen en wij weten zeker, dat deze prettige omstandigheid ook i.v.m. „De Schakel" kan worden bewerkstel ligd. Afscheid (I) Gedurende de afgelopen maand heeft de Heer Dinkeloo en zijn staf het beheer van onze sociëteit in handen gelegd van de Heer en Mevrouw Balk. Mevrouw Dinkeloo zal ons nieuwe pachters-echt paar voorlopig blijven bijstaan. En zo hebben we ons dan op zekere keer voor het laatst laten bedienen door Mevrouw Nelly Kuil en de Heren Wim Kuil en (aap Waterman. Wij hopen, dat het allen goed blijft gaan. We zullen zeker met ge noegen terugdenken aan de vele jaren (Jaap was 7, de Heer Dinkeloo en de familie Kuil ongeveer 2 jaar bij ons), dat wij door hen werden gelaafd. Good luck. Afscheid (II) Onze vriend Jaap Waterman schreef ons naar aanleiding van zijn vertrek, het hier volgende briefje: Aan alle leden van A.F.C., A.B.C. en A.C.C. Tot mijn grote spijt moet ik V zeggen, dat ik om persoonlijke redenen mijn werk bij de sociëteit moet beëindigen. Gaarne wil ik U allen dankzeggen voor de prettige jaren, die ik bij U heb mogen werken, en waarin uw club ook de mijne werd. Daarom hoop ik, dat U ook in de toe komst nog veel plezier aan uw club en sociëteit zult beleven. Hoogachtend, J. Waterman. NIC. BEETSSTRAAT 104 TELEFOON 16 31 87 AMSTERDAM CONTANT ZEGELS Welkom. En zo maakten vele van ons dan reeds kennis met Mevrouw en de Heer Balk, die sedert enkele weken op ons clubhuis de scepter zwaaien. Wij heten hen van harte welkom en hopen, dat ze in de. soms niet eens zo gemakkelijke taak, veel genoegen zullen beleven. Record? Op zondag 17 april speelden onze Aviertjes tegen een team van Neerlandia. Met vereende krachten slaagden ze erin tien schitterende goals te scoren. Met als resultaat een 5—4 nederlaag. De ruststand was 0—5, waarvan drie door A.E.C. in eigen doel. Na rust scoor den we 7 maal in het goede net, maar telden er slechts vier. Quiz. Helaas heeft onze bloedeigen Cas Tromp de duizend gulden niet in de zak kunnen steken. De vragen, welke Theo Eerdmans bovenaan zijn lijstje had staan waren te moeilijk, /eer spijtig voor Gas, die nu met vijftig pop genoegen moest nemen. Ook spijtig voor de mannen, die Cas naar Zeist hadden vergezeld om een klein showtje op te voeren. L' zag op de 11 de lege stoelen voor het dertiende. U zag niet de shot, elders in dit nummer afge drukt. Onmiddellijk na het falen van Cas sprak de quizleider zijn slotclaus en het feest was gedaan. Edwin Geluk mocht het kanon, speciaal door Wim Staats ver vaardigd, niet afschieten en na enig na- babbelen keerden het A.F.C.-gezelschap weer naar Mokum terug. Voetbal in Engeland. Van twee zijden worden we nu inge licht over het voetbalkampioenschap en alles wat er omheen hangt. Hans de Bie, die uit hoofde van zijn functie nog wel eens iets leest of hoort wat niet in de krant komt, vertelt ons daarover en onze Engelse correspondent Rob Domhof zit er bij wijze van spreken met zijn neus ook boven op. Enfin, zolang we geen dubbele be richtgeving te slikken krijgen, zijn we er blij mee. Rob, wil je je papier aan één kant beschrijven? Bedankt en hou je taai. I Duitse correspondentie. Van onze spion in de Bondsrepubliek ontvingen we deze maand geen voetbal nieuws. Dat kon ook niet. Want Ad van Dijk en Ula verheugen zich sedert 23 maart over de geboorte van hun zoon Oliver. A.F.C. feliciteert de familie van Dijk zeer hartelijk. Ula heeft de gebeurtenissen goed door staan. Adje beloofde ons ook weer Fuss- ball, zodra hij weer wat op zijn verhaal is gekomen. garage verkoop - inkoop - service Plantage Middenlaan 19 Tel. 5 8001 - Amsterdam Op 17 okober 1965 bestond „Op Vol harding Volgt Overwinning" vijftig jaar. Fierst nu komt er een jubileum-nummer van het clubblad uit, omdat de samen stellers de historische waarde ervan heb ben verhoogd door een overzicht en enige foto's van de jubileumviering op te ne men. O.V.V.O. is een bloeiende club, dat blijkt zonneklaar. Het eerste team, dat destijds gelijk met ons de eerste klas amateurs betrad, is helaas snel terugge vallen, maar men is druk doende het ver loren terrein in te halen. De afdelingen honkbal en softball floreren bijzonder goed. A.F.C. wenst onze aloude tegenstander veel succes en vertrouwt erop de rood- broeken binnenkort in de eerste klasse te kunnen ontmoeten. Van harte gelukge wenst. Toto. Mag ik li herinneren aan de mogelijk heid, die het bezit van groene toto-kaart (1966—1967) U biedt? Volgend seizoen heeft U weer 40 keer de kans op een ton. Vult een registratiekaart in. Aan het buf fet liggen er genoeg. J. I S. Amstelveenseweg 294 Telefoon 72 78 42 Inlevering A.F.C. - totoformulieren 3

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 3