15.30 A.F.C.-AJAX 10 maart a.s. Eten voor India Het gehandicapte Kind 14.15 Amsterdamse sportpers - Oud Amsterdam Koopt een programma met kans op een T.V.-apparaat Doolt Allen mee, het is voou a.C.c Zondag 27 februari Op een fijn veldje, met een lekker balletje en met goed weer mochten we dan weer eens spelen. Ruim 2 maan den geleden klopten we VVB en eerst nu konden we in een competitiewed strijd optreden. Dat er twee maanden gedwongen rust achter de rug lag was goed te merken. Het juiste gevoel voor elkaar, de juiste uitvoering van 4—2—4 was er nog niet. Gelukkig behoefden we toch de puntjes niet te verliezen, zodat het contact met de kopgroep niet verloren ging. Verlies nu zou juist, wanneer we de volgende keren wel weer goed voetballen, jam mer zijn geweest. Vreemd Shirt Nol Kuikens en Jos Lonnee, maken deel uit van de door coach Georg Kess- ler geselecteerde groep, waaruit het Nederlandse Amateurelftal wordt ver kozen. Ook in oefenwedstrijden werden zij reeds beproefd. Gefeliciteerd met deze verkiezing, makkers. ABC Ook bij deze zomersporters bruist het van leven. Het „ABC-Honk", dat eigen lijk sedert de tijd, dat de familie De Bie het blad niet meer kon verzorgen, een kwakkelig bestaan leidde, komt in volle glorie terug. Weliswaar niet meer als weekblad. Per week zal een bulle tin worden uitgegeven. Eens per maand (11 x per jaar) zal het Honk het licht zien. Een stel jonge, enthousiaste kna pen, bijgestaan door mevrouw Wil Sta- der heeft de schouders eronder gezet. Het toernooi om de Hans Volkers Trophee wordt gehouden tijdens het weekend 23 en 24 april. De voorberei dingen zijn in volle gang. Als het weer nu eens meewerkt, staat de honkballief hebber een groots evenement te wach ten. Het behoort in de honkbalwereld tot de goede zeden om buiten de clubnaam een bijnaam aan te nemen. We ken nen reeds the Cats (OVVO), Bulldogs (Haarlem Nicols), etc., ABC heet nu „The Reds". Onze dochter heeft het niet in de dierenwereld gezocht maar heeft de bijnaam onder welke AFC reeds jaren bekend is, op de pakken laten aanbrengen. Toto De opbrengsten van deze instelling zakken op onrustbarende wijze ineen. Het slechte weer en het inzetten van de z.g. reserve-pools wekken een neer gaande reactie Ook het feit, dat de gewonnen bedragen niet tot de verbeel ding spreken werkt ertoe mee, dat niet meer en masse gespeeld wordt. Toch wekken wij U op weer mee te gaan doen. De mogelijkheid op een ton schone winst blijft bestaan en U steunt uw club. Contributie Nogmaals volgen hier de gironummers van AFC's penningmeester. Gemeente giro A 515 en postgiro 241002. Kopij De scribenten onder U verzoek ik op of vóór 15 maart hun artikel bij mij in te leveren. Leiders AFC heet de heer Stahlie, die zich dezer dagen als leider voor één der elf tallen opgaf van harte welkom. We we ten bijna zeker, dat hij genoegen in dit werk zal vinden. Hopelijk vindt zijn voorbeeld navolging. J. T. S. 8

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 8