gandi Kienen Zes-dertien Jeugdleiders gevraagd!!! Engelse correspondentie PLIEGER KEUKENS De night-bar van zi lid Achillesstraat 91 Bequnstiqinq van onze aövemeenöeRS, houöt öe schakel in stanö 9 \e kienmiddag voor onze pupillen en B-junioren was ook dit jaar weer een groot succes. Wij danken allen, die het ons moge lijk hebben gemaakt, dit te organise ren, recht hartelijk. (Onze A-junioren konden wat dat kienen betreft al bij de grote mensen terecht). Ook de jeugdleiders die ons behulp zaam zijn geweest, hartelijk dankl Namens de J. C. W. Biickert. /"Aver een paar maanden zijn wij dan zover, Engeland zal dan in de be langstelling staan van de gehele wereld. „Beatle-mania" wordt verjaagd door ,Soccer-mania" en World Cup Willie. World Cup Willie is de mascotte van Engeland. Er is al een lied van en over hem gemaakt, ook is er nu een lijflied gekomen voor het Engelse team. Alles bij elkaar gaan wij een groots jaar te gemoet en wie weet, misschien kunnen wij in juli een nieuwe wereldkampioen begroeten. Het Engelse team wordt steeds beter en heeft onlangs Spanje, een land dat zich voor het eind toernooi kwalificeer de, in Madrid met 0—2 verslagen! Al met al floreert het Engelse voetbal en in het bijzonder het clubvoetbal. Chelsea is in, de Intercities-fair-cup, West Ham United, Cuphouder in de competitie voor bekerwinnaars, doet het uitstekend en Manchester United gaat voorop met haar overwinningen in Eu ropacup 1. Liverpool spreekt ook nog steeds een woordje om niet te zeggen een „Eia-e-addio" mee in de intercities- fair cup. Dit jaar wordt in alle opzichten een belangrijk jaar. Voor het eerst sinds 1945 kan Engeland op alle voetbal fronten grote successen behalen. Let u eens op Manchester United, the Busby Wonders zoals ze nu genoemd worden, hebben een grote kans om de eerste Engelse club te worden die de Europa beker wint! Alles bij elkaar genomen een zeer op timistisch geluid uit een op het ogen blik koud en mistig Engeland; waar uit ik u allen AFC-ers een zeer voor spoedig 1966 toewens en hoop dat AFC 1 op de goede weg zal blijven doorgaan. R. F. DOMHOF. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering Uen kaart van Jan Steensma met de -®-i opdracht terug en vooruit te blik ken bij het begin van dit jaar, en wat doe je dan Je begint met iedereen die je nog niet persoonlijk gesproken hebt een ge lukkig en voorspoedig 1966 te wensen. En nu. Jan schrijft dat het gemiddelde (Per 21-12-65) te laag is, maar is het werkelijk te laag? Want hoe was de situatie aan het eind van het seizoen 1964/65? Het 6e kampioen en gepromoveerd naar res. Ie klasse AVB. Het 7e kam pioen gepromoveerd naar 2e klasse (speelde een jaar daarvoor nog res. 4e klasse) 8, 9 en 10 kampioen en ge promoveerd naar res. 3e klasse. En wat zagen wij per 2-12-65? AFC 6 6 pnt uit 8 wedstrijden, 5 punten voor op nummer laatst. AFC 7 11 pnt uit 8 wedstr., 3 pnt achter op nummer één. AFC 8 11 uit 8 wedstr.. 4 pnt achter op nummer één. AFC 10 9 uit 8. Beide in de midden moot. Dit betekent dat de gepromoveerde teams zich allemaal redelijk handhaven in hun nieuwe omgeving. We hebben nu een seizoen van aanpassing maar volgend seizoen gaan we weer met volle kracht vooruit! Resumerende mag ik zeggen, dat 1965 een geslaagd jaar was en dat we onze verbeterde posities in dit seizoen behouden zullen. Ik dank de spelers en aanvoerders van zes tot en met dertien voor hun medewerking en hoop, dat wij ook gedurende de rest van dit seizoen op hun samenwerking moge rekenen. SEEKOM Heren, leden van A.F.C., vaders van jeugdspelers, de Jeugdcommissie doet een dringend beroep op enige van u, zich beschikbaar te stellen als jeugd leider. U vraagt wat is dan wel? Dat is zoveel als iedere zondag een paar uur heerlijk in de frisse lucht door brengen, uw dagelijkse zorgen vergeten, elke zon dag een leuke wedstrijd zien (voor niets), die wedstrijd mee beleven. Want het zijn uw jongens, het is uw elftal dat daar speelt. En u maakt het mogelijk dat zo'n elftal speelt want zonder leiding geen edftallen. Uit ondervinding kan ik u verzekeren dat het een buitengewoon fijne ont spanning is, en u dient er uw vereni ging mede. In de ACHILLES - BAR - BODEGA staat U nooit buitenspel Open 8 - 24 uur Vrijdag en J. v. Bennekom Zaterdag 8-3 uur Mogen wij op enige uwer rekenen? Aanmelding gaarne bij de secretaris der J.C. W. Bückert tel. 792963 JEUGDLEIDERS GEVRAAGD II Dit was dan mijn oproep, geplaatst in de oktober-Schakel. Ik schijn een bij zondere naïeveling te zijn, ik dacht, als wij, na al die aanbiedingen, maar elf tallen genoeg hebben. Het is echter nog precies als voer de oproep: elftallen genoeg, jeugdleiders te weinig. Er heeft zich na mijn oproep, niet één vader of A.F.C.-er (of beide) aan gemeld. Door gebrek aan jeugdleiders, moet de jeugdcommissie er nu toe overgaan één B- en één A-elftal uit de compe titie terug te trekken. Naar de J.C. vindt, een beschamend feit voor een vereniging met zoveel leden (en vaders). Nogmaals doe ik een dringend be roep op enige vaders, zich alsnog voor dit zo bijzonder belangrijke jeugdwerk aan te melden. U bewijst er de A.F.C.-jeugd, dus ook uw vereniging een grote dienst mede. Aanmelden nog steeds bij W. Bückert tel. 792963 JEUGDLEIDERS GEVRAAGD III Resultaat één aanmelding van een jongeman die zelf op zondag voetbalt. W. Bückert tel. 792965 de Italiaanse keuken Imp. gebr. plieger Heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 9