tl laestro drukkerij joh. meijer Only double - Dutch NYLONKOUSEN! poolt Allen mee, het is voor A.f.c. het aantal deelnemers aan het jaardiner niet uit. „Al ben je je sportgoed kwijt"; je kunt toch nog veel doen in A.F.C. Maar doet iedereen het nu wel goed genoeg? Nel en Thom zingen het Goed Genoeg-Lied op de wijze van „Michael". P. Zijn de heren van 't bestuur Goed genoeg? T. Ja, al doen ze soms wat duur Goed genoeg P. Zijn de velden gedraineerd, Goed genoeg T. Wordt de kas wel goed beheerd? Goed genoeg! P. Zijn de borrels sterk en droog Goed genoeg T. Zijn de prijzen niet te hoog? Goed genoeg! P. Zijn de ballen niet te zwaar? Goed genoeg! T. Komt de Schakel voor elkaar Goed genoeg! P. Zijn de bandjes niet te wild? Goed genoeg T. Wordt er niet t e veel gegild Goed genoeg! P. Zijn de kaarten goed geschud Samen: Goed genoeg T. Zijn de vrouwen opgetut? Samen: Goed genoeg! De trip naar Engeland, de auto-transfers, die op elke auto behoren te zitten en dan Wim Staats met het kanon werden besproken. En aan „het kanon" werd een lied gewijd. STOP EEN KANON Samen: Neem altijd elf kanonnen Stop ze in ied're schoen Laat die kanonnen dreunen Maak zoveel goals je kan en geef hem van katoen Zit nou maar niet te kniezen Vergeet je oud verdriet Haal punten binnen Je kunt nou winnen Schiet, schiet, schiet! P. Vroeger hing je Altijd onderaan, Had je verlies voor je begon kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 07 10 Nu schiet je vaker, raker Sta je bovenaan, Dat komt, doordat kleine kanon Samen: REFREIN T. Vroeger was ik Werk'lijk doodsbenauwd, Ik dee 't voor Ajax in mijn broek, Nu ben ik zelfverzekerd Feyenoord laat me koud, Ik schiet, dan is de keeper zoek We naderen het eind, lees maar. T. We zijn weer aan het eind, Piet, van deze korte wens We gaan weer aan het wensen, wat komt dat weet geen mens P. We wensen het bestuur een sterk en wijs beleid T. We willen graag dit jaar geen enkle speler kwijt! P. We wensen alle spelers van één tot aan pupil Veel geestdrift en werklust, dat ieder winnen wil! T. Wij wensen Gé van Dijk nog meer sukses dan nu We wachten nog op Nederland, en dan zeggen we „U" P. De ereleden wensen wij nog veel gezonde jaren Waarin zij onze club voor veel onheil kunnen bewaren, T. De Stichting wensen wij veel harmonie en eenheid Dat ieder krijgt wat hem behoort, in een krachtige drieëenheid Samen: En alle leden met elkaar VEEL HEIL EN ZEGEN IN HET NIEUWE JAAR! Als je een voetbalminnaar bent dan wil je voetbal spelen. Als dit niet gaat; ik ken een vent die gaat tabak dan telen. Maar achter glas, want ze moet goed verwarmd zijn die barak dan. Als de tabak 't dan nog niet doet dan heeft ie er tabak van. En die tabak die hij dan heeft... Dit is je reinste waanzin! Om te genezen at hij kreeft, nam daarna een banaan in. Goed béter werd hij echter pas toen hij weer kon gaan hollen achter een bal, en over 't gras kon draven en gaan rollen. Al maandenlang verlang ik naar een METS, zo zeg ik Ar ie. Die vindt dit-flauwe-geintje maar geklets, gezwets en larie. Je kunt niet eeuwig tien van rood in Zwanenburg gaan maken. Zo'n METS-biljart is danig groot; mèt buik haast niet te raken. Wie spreekt nu van „closed season" nog nu 't stééds plenst, sneeuwt en raast? D i e, vaak op 't eigen veldje, toch z'n sport bedrijft daar schaatst Achter de kachel 't niet meer gaat. Kachel kent men alleen (nu de c.v. alles beslaat voor wie 's onvast ter been. Als dit zo doorgaat sluit 't seizoen als 't nieuwe al begint. Wat moet dan 'n A.F.C.'er doen die zomersporten mint? Moet hij dan schoppen tot en met of moet hij harten bieden? U ziet, hem drukt het niet de pret, het zijn sportieve lieden. Tja, voetbal is een panacee voor bijna alle kwalen. Nog uit de tijd der „canapee" dit „panacee" doch falen dat kun je er bepaald niet mee. Wel: Geest en lichaam stalen. Niet door 't te-zien-slechts op teevee, maar door al jong op A.F.C. je sportbrevet te halen. B. S. Ie Marché Draag die kous!

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 4