Nieuwjaarswens '66 v/an Thowasv/aer en Pi'eternel poolt allen mee, het is voor A.f.e. root was weer de schare A.F.C.-ers, die dit jaar kennis wilde nemen van hetgeen Bob Wildeboer had gebrou wen en wat door Ems a Cohen en Jan Snelleman bege leid door Cor van Peperzeel over de voetlichten werd ge bracht. En wederom is niemand bedrogen uitgekomen Het is bijna onwaarschijnlijk, dat auteur en acteurs elk jaar weer het vorige overtreffen. Vice-Voorzitter Dio Hermens wist dit, toen hij de bijeen komst opende nog niet. In zijn slotwoord betuigde hij over dit gemis zijn spijt. Maar goed, laten we ons kwartet aan het woord. De loftrompet wordt ook elders in deze Schakel nog ge stoken. Op de wijs van de Ploem Ploem Jenka komen Pieter nel en Thomasvaer al dansend naar de microfoon en delen ons mede dat zij onder de loupe gaan nemen hetgeen het oude jaar ons bracht. Pieternel signaleert al direct het alom bekende A.F.C.- pessimisme als er eens, zoals tegen J.O.S. en Alkmaarse Boys, wordt verloren. Goed we hebben Co Onsman en Hans Vlietman verloren, maar behalve de naar voren komende eigen jeugd is de toetreding van Hans Boskamp en Frans van de Bor een aanwinst. Optimist blijven, het 424 systeem spelen en zingen. GEEF MIJ MAAR A.F.C. Wijze: You belong to my heart Samen: Geef mij maar A.F.C. Daar kan ik praten Geef mij maar A.F.C. Daar ben ik thuis T. Ben je welp, vet of zat P. Qua figuur niet je dat T. 't Kan niet bommen P. Ach je weet, 't is maar spel T. En de knikkers die komen dan wel Samen: Geef mij maar A.F.C. Daar kan ik praten Geef mij maar A.F.C. Daar ben ik thuis P. Voor de lol Speel je mee T. En je ploetert er mee Voor A.F.C.! P. Lijf aan lijf Wel wat stijf T. Agressief Maar sportief Samen: Voor A.F.C. Via dit en dat onderwerp kwam het A.F.C.-duo op het jaardiner en op het grote aantal mensen, dat zich t.g.v. het zeventigjarig bestaan in het zwart had gestoken. JAARDINER (VLOOIENCIRCUS) Samen: Sjonge, jonge, jonge, wat 'n mensen Sjonge, jonge, jonge, wat 'n feest Sjonge, jonge, jonge, wat 'n mensen Zoveel zijn d'r nooit geweest! Luister naar die mooie speeches Eet en drink zoveel je kan, Feest van A.F.C. Vier je vrolijk mee Brusse is weer best Er wordt weer goed gekletst, De tafel is gedekt Wel wat langgerekt Maar de vele sprekers perfect! T. Gaat dat zien ja Zeventig jaar A.F.C. Gaat dat zien ja Het is kolossaal Welke club heeft Zoveel vroede vad'ren mee En dat zit daar Zomaar in de zaal! REFREIN P. Gaat dat zien ja Zeventig faar A.F.C. Gaat dat zien ja Het is kolossaal Welke club heeft Honderd leden aan 't diner? En dat kan toch Zomaar in de zaal! REFREIN T. Gaat dat zien ja Zeventig jaar A.F.C. Gaat dat zien ja Het is kolossaal Haast elk lid heeft Zijn verdienste hier of daar, Wie wordt er straks NOBEL Van ons allemaal? REFREIN Verleden jaar was Piet nog getuige van een stel Beatle-ach. tige figuren en nu moest ze weer in de baan met een echte, gewone Thomasvaer, die de gelegenheid te baat nam om aan zijn Nel en aan ons een ruwe schets te geven over zijn loop baan in A.F.C., daarmede ons, toekijkers, ook het spiegeltje weer eens voor houdend. PUPILLEN-LIED Wijs: Sofietje Ik was nog een kleine jongen Pas begonnen, Toen ik kwam bij A.F.C., Speelde in de welpen mee En vond elke plaats okay, Elke woensdagmiddag hollen Lekker rollen Je ging uitgeput naar huis Bracht je vuile kleren thuis Bij moeder thuis Ik had foto's van de sterren in A.F.C. Ik droomde dat ik 't nog net wat beter dee, Als ik tussen al die keien stond Riep ieder: Hupsakee, Want de hardste van de schoten was van mij In mijn rushes vloog ik iedereen voorbij, Ja, die dromen van een jochie Zijn verleden tijd voor mij Ik werd toen een grote puber Speelde super, Wilde weg bij A.F.C., Was niet met mijn plaats tevree Trainde met de profs graag mee, Niemand kon er zo goed spelen Spel verdelen Ik was bijna nooit meer thuis Mijn rapport was steeds een kruis Voor moeder thuis Ik had meisjes bij de vleet op elke tijd Ze leverden om mij vaak verbeten strijd, 2

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 2