„RAPIDO" A.B.C. Joh. M. de Bie off. Volkswagen Dealer F. Vlietman zn. Voor beter stoom - en perswerk Verven piano's BeGunstiGinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt 6e schakel in stanö Jeugdselectie. Zes van onze spelers werden uitverko ren voor het rayon-jeugdtoernooi in En schede op 4 juli. Het zijn: Joop Peeters jr., Raymond Blom, Jaap Hak, Peter v. d. Valk, Kees v. d. Berg en Hans Slaap. Deze laatste heeft Voor de eer moeten bedanken wegens competitie-verplichtin gen aan het eerste team waarin hij uit komt. Van harte proficiat met deze ver kiezing, jongens! Jeugd. Ook de jeugdnegentallen komen goed voor de dag in de competitie. Zowel het A- als B-juniorenteam verkeren in de bovenste regionen van hun afdeling, het geen ook het geval is met het in de Bleesing-competilie uitkomende team. De beide B.R.L.-ploegen in de A- en B- kwestie van de kampioensploegen het zig met aanbiedingen van semieprof- afdeling behoren tot de middenmoot, jeur. Reeds enige malen is het voorgekomen dat er jassen uit de garderobe in ons clubhuis werden vermist. Derhalve geven wij een ieder dringend in overweging waardevolle kleding weg te hangen in de garderobe achter de recreatiezaal. Vanzelfsprekend zijn de Besturen der ver enigingen niet verantwoordelijk voor deze vermissingen. Dank (I) Rob Dukker is de gevolgen van het hem overkomen auto-ongeluk goed te boven gekomen. Hij bevindt zich regelmatig in ons midden; cricket reeds weer en ook zijn maatschappelijke positie is niet noe menswaard in gevaar geweest. Met voet ballen zal het ook niet te merken zijn want koppen deed hij toch al nooit. In tussen heeft Rob van A.F.C. en de A.F.C.- ers zoveel belangstelling en medeleven ondervonden, dat hij voor al deze bewij zen van vriendschap zeer hartelijk wil danken. Als ik hem goed heb begrepen is hij zeer blij. Ten eerste met het her stel van zijn gezondheid en ten tweede met A.F.C. Dank (II) Dit laatste geldt ook voor Miep en Jan van der Pijl, die op 4 augustus tezamen met een aantal oude vrienden van A.F.C. op het clubhuis de zestigste verjaardag van Miep hebben gevierd. Een borreltje, een etentje en een dansje na. Ongetwij feld zullen vele gelukwensen tot onze vrienden zijn gericht. Ook de toen niet aanwezige clubgenoten hopen, dat Miep en Jan van der Pijl nog vele jaren in goede gezondheid getuigen van A.F.C.'s verrichtingen mogen zijn. garage verkoop - inkoop - service Plantage Middenlaan 19 Tel. 5 80 01 - Amsterdam NIC. BEETSSTRAAT 104 TELEFOON 16 3187 AMSTERDAM CONTANT ZEGELS Clublied Deze keer hebben we weer eens de gele genheid oin ons mooie lied te doen af drukken. Het is al weer enkele jaren ge leden, dat U voor het laatst de woorden in Uw hart kon griften. Intussen is de aanwas in A.F.C. aanzienlijk, zodat her plaatsing ons goed voorkomt. Leert de woorden, vrienden. De melodie verneemt U bij vele gelegenheden. Programma Op 12 september starten de Westelijke amateurs de nieuwe competitie. A.F.C. I begint de competitie tegen O.S.V. uit. De debutanten U.V.V. en Zilvermeeuwen spelen tegen elkaar. Zilvermeeuwen heeft van vele zijden in de Zaan verster king gekregen en verwacht mooie resul taten te kunnen bereiken. Enfin, we wachten af. IV' honkballende Reds doen het tijdens hun debuut in de Hoofdklasse bij zonder goed. Op het moment van schrij ven behaalde het eerste negental 23 pun ten uit 19 wedstrijden met de kans, dat hier nog enkele bijkomen. Er resten nog de wedstrijden tegen de beide kam- pioenscandidaten Sparta en de Haarlem Nicols. Jammer, dat deze wedstrijden alle twee uit worden gespeeld. Een groot kas stuk had er toch wel ingezeten. Ook al doordat de eerste thuiswedstrijd van het seizoen tegen Schoten wegens terrein- moeilijkheden op een ander veld moest worden gespeeld waardoor A.B.C. een paar honderd gulden aan inkomsten derfde, zou een thuiswedstrijd tegen één van de twee groten bijzonder welkom zijn geweest. Maar enfin geen reden tot treuren en daarom gaat een illuster gezelschapje het aanstaande weekend naar België. Zater dag 7 augustus speelt men tegen de Bor- gerhout Squirrels en des zondags is men van plan de wedstrijd België-Nederland te gaan aanschouwen. Misschien, dat we nog wel eens wat levendige verhalen mo gen aanhoren. Het Tweede Vergeleken met verleden jaar is dit taem redelijk versterkt en deze verster king draagt ertoe bij, dat ook dit jaar weer een goede kans op het kampioen schap bestaat. Heden heeft dit team twee verliespunten minder dan naaste concurrent H.C.T.I.W. 2. Bij A.B.C. be staat het volste vertrouwen in het wel slagen van de pogingen. Als ook de pro motie naar de landelijke bond kan wor den bewerkstelligd dan liggen er voor A.B.C. 2 volgend jaar interessantere wed strijden in het verschiet. Overige teams Het derde neemt op dit moment een redelijke tweede plaats achter Ajax 3 in en de beide andere teams wisselen ne derlagen met monsterzeges af en bevin den zich op behoorlijke afstand van de onderste plaats. Van de jeugd niets dan goeds. De ju nioren A en B waarin zich voor het me rendeel reeds geoefende knapen bevin den doen het zelfs zeer goed. Beide teams zijn voor het kampioenschap van hun afdeling goede gegadigden. De nog jongeren van de Babe Ruth League en de z.g. Bleesing competitie spelen met plezier het moeilijke honk- balspel en proeven ook reeds herhaalde lijk het zoet der overwinning. Uitverkoren Pitcher Doby Peters is ook dit jaar weer gekozen in het nationale team, dat einde augustus in Madrid het Europese kampioenschap gaat trachten te prolon geren. Dit is zeer eervol. Het verheugt ons, dat Doby weer dus danig snel van zijn armblessure herstel de, dat deze zijn verkiezing niet in de weg heeft gestaan. Onze jeugdige makker Henny de Troye gaat dezer dagen met het Nederlandse Babe Ruth Team naar Augsburg om daar het Europese kampioenschap te be twisten. Verleden jaar ging Kampioen Duitsland naar Amerika voor het We reldkampioenschap Mocht het Nederlandse team er in slagen de titel te veroveren dan zit de reis naar Amerika er ook dit jaar in. De kracht van Japan, het Zuidameri- kaanse en de vier Noordamerikaan^e teams zal dan wel te groot zijn, maar de reis zelf is toch ook wel het einde. J. T. S. vraagt vrijblijvend advies Woestduinstraat 114 - Amsterdam Tel. 15 50 06 3

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 3