Cricket Onze zomersportende broeders van A.B.C. en A.C.C. gaan weer aan hun seizoen beginnen. Gaat hen steunen, vrienden. Zij verdienen het. pooLt ALlen mee, het is voor a.f.c. In A.C.C. (cricket) nog plaats voor enkele jongens. T"ke enorme aanwas van juniores in 1964,, daarbij gerekend de beperkte speelgelegenheid op „Goed Genoeg" heeft het bestuur van de Amsterdamsche Cricket Club doen besluiten dit jaar iedere vorm van speciale jeugdpropagan- da achterwege te laten. Niet dat zij niet gaarne propaganda maken voor die „moeilijke, bijna niet te begrijpen" cricketsport, doch het is haar wens, dat alle junioren, DIE zij heeft, met oefening en wedstrijden aan hun trekken zullen komen. Om nu de poort niet helemaal te slui ten (de zogenaamde ledenstop) bestaat tóch de mogelijkheid voor ouders, die dat graag zouden willen, hun zoon(s) voor de cricketsport op te geven. Te dien einde kunnen zij zich daartoe melden bij de secretaris van A.C.C.de heer H. R. Prent, Pres. Kennedylaan 60-11, telefoon 726589. Minimumleeftijds grens 10 jaar. Oefeningen: Woensdagmiddag. Wed strijden: woensdag- en zaterdagmiddag, alsmede op diverse vacantiedagen. Alles onder leiding van ouderen. Cricketkle- ding: wit shirt en korte of lange witte broek, witte Sokken en witte gympjes. Materiaal: daar zorgt de vereniging voor. Contributie: 12,50 per jaar, mits geboren na 2 april 1953. In verband met indeling, voorbereiding etc. gaarne bericht vóór uiterlijk 15 mei 1965.

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 8