-SCHAKEL Van de brug Jo Gerritsen "j* A.F.C. No. Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. 37v Redacteur: J. T. Steensma. 2e v.d. Helststraat 50. Amsterdam-z., tel. 718567 Administrateur: O. J. v.d. Heul. Hobhemakade 1 15 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132. Telefoon 80710, Amsterdam-w. 43e Jaargang April 1965 1 V' competitie na- dert haar ein de; ditmaal zonder kampioenstitels voor onze K.N.V.B.-elf- tallen. Toch staan praktisch alle senior elftallen op goede plaatsen. Het enige zorgenkind was dit jaar het vierde, dat een ongelukkig seizoen heeft en vele wedstrijden op het nippertje verloor. Ge lukkig is nu herstel ingetreden; de laat ste drie wedstrijden leverden het maxi mum aantal punten op. De situatie is nu zo, dat 2 punten uit 2 wedstrijden in elk geval voldoende zijn. Worden de laatste 2 wedstrijden gewonnen, dan wordt zelfs nog een zeer behoorlijke plaats in de eindstand bereikt. Daar moet het heen. Zondag a.s. speelt het vierde thuis op het hoofdveld. U komt onze jongens toch aanmoedigen? In de 1ste klasse West I heeft JOS het kampioenschap behaald. Onze har telijke gelukwensen aan onze vrienden van Drieburg, die toch ook wel de mees te aanspraken op de titel konden doen gelden. A.F.C. draaide dit seizoen niet zo goed als wij wel zouden wensen. Doch Voor mij speelt ook een belangrijke rol, dat de slopende kampioenscompetitie voor amateurs allerminst een stimulans betekent. In „Zaken die ons raken" het orgaan van de landelijke bond van amateurs heeft Jo Wijnand een uit stekend artikel geschreven over de on houdbaarheid van de thans geldende regeling. Lezing kan ik U ten zeerste aanbevelen. In de praktijk komt het er eigenlijk op neer, dat elke club dolgraag voor de eerste maal kampioen van zijn afdeling wordt (niet wetende wat 'm te wachten staat in de kampioenscompetitie maar dat een volgend maal de titel met ge mengde gevoelens wordt begroet. EN DAARMEDE ZIJN WE OP EEN TO TAAL VERKEERDE WEG! Hierin moét verandering komen. Nu zijn er nog altijd clubs die in een com petitie van 10 wedstrijden een finan cieel voordeel zien. Maar in werkelijk heid komt daar meestal weinig van te recht. De hoge reiskosten verslinden vaak meer dan de toegangsprijzen inbrengen. Intussen, sterkte kampioenen! Wel licht overheerst het gezond verstand nü reeds en wordt een hetere regeling, met minder wedstrijden, getroffen. Wij zijn benieuwd. Enkele A.F.C. kampioenen. mochten wij reeds bij lagere senioren en junioren huldigen. Maar het lijstje is nog niet compleet, dus hierover volgend maal meer. Mevr. A. Honsdrecht f De echtgenote van onze donateur dhr. E. Honsdrecht en moeder van Hans Honsdrecht is na een jarenlang lijden heengegaan. Onze gevoelens van innige deelneming gaan uit naar haar echtge noot en naar haar kinderen. Ziekenboeg. De heer Lonnee Sr., vader en meest trouwe supporter van Jos Lonnee is door een ernstige ziekte getroffen. Wij wensen hem sterkte, met onze allerbeste wensen voor herstel. Dnder de kampioenen van andere klas sen zien we tot onze blijdschap onze vrienden U.V.V., H.B.S. en Hercules. Weer een bewijs, dat de oude clubs het er beslist niet bij laten zitten! Onze har telijke gelukwensen en veel succes in de nieuwe, oude omgeving. HENK KAPPELHOFF. Op clubavond bereikte ons het bericht, dat Jo plotseling was ver scheiden. Nog onlangs mochten wij ver nemen dat hij in de K.N.V.B. zeer actief was. In A.F.C. hebben wij hem leren kennen als een innemend man. Zijn maatschappelijke functie leidde hem via o.a. Leeuwarden en Arnhem naar Amsterdam. Met graagte luisterden wij naar zijn verhalen over Vitesse. En nu missen wij hem en daar bij gaan onze gedachten naar Mary met wie wij zo bijzonder meeleven. A.F.C. zal dankbare her inneringen aan Jo bewaren.

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 1