On dit et datjes Jeugd Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeps, houöt 6e schakel in stanö Excuus Stom genoeg doe ik altijd morgen, het geen ik ook vandaag had kunnen doen. En nu wreekt zich dat een keer. Een griepje doet mij U vragen deze keer Uw eigen conclusies uit de standen te trek ken. Chris Schroder heeft ze weer in ex- tenso voor U samengesteld. Een klein zetje in de rug wil ik U geven. Zeven van de zeventien seniorenteams zijn winter kampioen en slechts één team staat onder aan. Junioren A: twee winterkampioenen. 13e B-afdeling gaat veel beter dan ver leden jaar. Men moet bijna naar elk team zoeken in de bovenste helft van de lad dertjes. Chris tekent zelf nog aan: Het tiende, A5 en de B2 zijn nog ongeslagen. Puzzle I3ank zij noeste arbeid van Chris Schro der en zijn vrouw ben ik in staat U een meesterstuk van een kruiswoordpuzzle voor te leggen. U wordt met puzzles niet verwend. Ook al niet vanwege de mij toe gemeten ruimte. Ik vertrouw derhalve dat U Chris' werk in ruime mate zult belonen door in te zenden. Het is niet gemakkelijk, maar dat is ook niet nodig. Door omstandigheden kan ik U pas vol gend jaar met deze puzzle onder de ogen komen. Bereidt U voor. Het gaat de moeite lonen. Gemiddelden Zonder commentaar voorlopig zetten we hieronder de huidige resultaten tegen over de slotsom van seizoen 1963-1964. We zitten nog niet even hoog te paard, maar we hebben nog een half jaar. nu toen plaats X 2.00 0.87 13 IX 1.88 1.94 1 VIII 1.75 1.07 11 Satrois 1.71 0.36 14 VI 1.63 1.89 2 III 1.57 1.35 9 VII 1.57 1.78 4 Satwee 1.43 1.81 3 I 1.30 1.18 10 Sateen 1.17 1.56 8 XI 1.13 1.60 6 II 1.10 1.59 7 V 1.00 1.00 12 XII 1.00 XIII 1.00 IV 0.80 1.78 5 Saquat 0.00 Algemeen gemiddelde 1.30 1.43 Toch maar weer Topscorers eerste vier teams: 1. Hans Rooze 11 2. Fred Röhrig 8 3. Rob Duis 8 4. Co Onsman 7 5. Ben Slaap 5 6. Frank Reddering 5 7. Jos Kemna 4 8. Herman de Waal 4 Ongelukkig In de afgelopen maand werden we ach ter elkaar opgeschrikt door berichten, welke ons mededeelden, dat onze trainer Gé van Dijk en keeper Henk Teiwes slachtoffer werden van verkeersongeval len. Gelukkig is in beide gevallen geen levensgevaar aanwezig, maar de ellendige nasleep is nog niet te overzien. De redac tie wenst hen, die het niet aan belang stelling ontbreekt, een voorspoedig herstel. Mocht het Gé gelukken, de kaakklem die bij hem is aangelegd, na zijn herstel achterover te drukken, dan juichen we dat toe. Voor een goede kaakklem, die zijn vak verstaat, is in A.F.C. altijd em plooi. Feest Op 12 februari gaan we in het club huis feestvieren. Ons zeventig-jarig be staan wordt herdacht. Uw P. en P.C. zag kans om een uitgelezen gezelschapje te engageren. De avond gaat duren van 9 tot 2 uur en als het slecht weer is nog wel even langer ook. We gaan fijn dansen. De muzikale clown Rexis en het gezelschap Co Huis man zullen ons in ieder geval aangename verstrooiing bezorgen. Wellicht zien we intussen nog kans de reeks der attracties te versterken. Houdt die avond vrij. Via circulaires zullen we U nog extra opwekken. Jubilea Op 17 december vierde Jaap a Cohen zijn zeventigste verjaardag. A.F.C.'s lid van verdienste en tekstdichter bij uitstek verheugt zich na jaren van zorgen weer in een redelijke gezondheid. Jaap, van harte gefeliciteerd en nog vele jaren. Dezer weken neemt Chris Oolders af scheid van zijn zaken. A.F.C. wenst Chris nog een heerlijke levensavond, waarbij hij zich aan zijn hobbies zal kunnen wijden. A.F.C.—H.B.S. Enige weken geleden speelden we tegen H.B.S. op het biljart. Dank zij het feit, dat Wint Staats' vrees, in de vorige Scha kel uitgesproken niet werd bewaarheid en dank zij een éclatante overwinning van Kick Sierhuis (zijn eerste in senioren- biljart) wisten we met zijn allen een 12 —12 eindstand te bereiken. De prijzen werden uitgereikt door Sinterklaas, daar toe in staat gesteld door op luisterrijke wijze samengestelde teksten van Willem Staats. Willem moet voor dat werkje zeer veel tijd hebben uitgetrokken. Alle Hagenaars moeten door een soort „Dit is Uw Leven"- ploeg zijn gescreend. Willem wist alles en Sinter Cornells was zijn profeet. Iedereen, en ik onderstreep iedereen, had veel respect voor het werk van Wim en de manier, waarop Sint-Nicolaas een en ander voordroeg. l.aat, zeer laat hebben we elkaar gedag gezegd. Arie en Pim en alle anderen had den eer van hun werk. Ondergetekenden wensen hun vriend en medestrijder Jan Han- nema toch een voorspoedig 1965. Ties Gerrits en Co Bouwens. Eer Onze makkers Co Onsman en Hans Vlietman werden uitverkoren om de rijen van de amateurs-internationals te verster ken. A.F.C. telt dus twee mannen in de bovenste regionen. Van harte, jonge vrienden. Eer II Toevalligerwijze merkte ik bijtijds, dat van het laatste halfuur van de wedstrijd Nederland (amateurs)—Nederland (zater dag) te Leeuwarden gespeeld, een oog getuige-verslag werd gegeven door Dick van Bommel. De amateurs wonnen met 7—3 en Co Onsman pikte twee goals, ook Hans Vlietman werd telkens in prijzende zin genoemd. Jammer natuurlijk, dat de weersom standigheden op Cambuur erg slecht waren. Naar zo'n verslag luisteren, waarin tel kens de namen van je „eigen" jongens worden genoemd is een heel aparte sen satie. J. T. S. Wij moeten helaas beginnen met een minder prettig bericht. Zoals jullie allen zullen weten heeft onze trainer, de heer G. J. van Dijk, een ongeluk gehad. Voorlopig zullen wij hem helaas moeten missen. Wij hopen echter dat hij spoe dig hersteld zal zijn, en weer langs de lijnen zijn op- en aanmerkingen zal maken. Namens alle Jeugdleden van de A.F.C. wensen wij de heer Van Dijk van harte beterschap. Het adres van de heer Van Dijk is: Van Baerlestraat 63, Amsterdam. Bezoek mag hij niet ontvangen, maar een kaart zal hij zeker zeer op prijs stellen. Over de verrichtingen der jeugd mogen wij over het algemeen niet ontevreden zijn. De standen vinden jullie elders in deze Schakel. Enkele elftallen komen maar niet tot winst. Dit zijn de laagste elftallen, waarin veel gerouleerd moet worden en daar door haast nooit in een vaste opstelling kunnen spelen. De A-l heeft uit de laatste 3 wedstrij den 5 punten gehaald. A-2 uit 4 wed strijden 6 punten, en dit zonder hun vaste keeper Sfen Los en hun goalgetter Leo Drost. Voor hun vervangers echter bijzonder veel lof. A-3 speelt iets minder constant. Ook al een gevolg van blessures, evenals de A-4. Van dit laatste elftal werden heel wat spelers naar hogere elftallen gehaald; spijtig, maar het was heus nodig. A-5 doet het weer goed. Tot nu toe alle wedstrij den gewonnen! A-6, ook een elftal dat nogal eens gewijzigd in het veld moest komen, maar niettemin toch 3 van de 5 wedstrijden heeft gewonnen. Met de A-7 gaat het helaas niet zo best. Maar ondanks 7

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 7