Peet Scheepens *f* No.y Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. RedacteurJ. T. Steensma, 2e v.d. Helststraat 50, Amsterdam-z„ tel. 718567 Administrateur: O. J. v.d. Heul, Hobbemakade 11 5 3, Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710, Amsterdam 42e Jaargang December 1964 ür is droefheid in onze A.F.C.- harten nu de laatste van de drie broers Scheepens, een man die bijna zeventig jaar in ons midden is geweest, is heengegaan. Ons diep medegevoel gaat uit naar mevrouw Scheepens, die voor haar man zo'n voorbeeldig echtgenote is geweest en naar zijn kinderen en kleinkin deren, die niet alleen een zorg zaam vader en grootvader hebben verloren, maar bovenal een man die intens met hen meeleefde en ook voor hun belangstelling had. Toch geloof ik, dat naast de droefheid om het onvermijdelijk verscheiden, een gevoel van onein dige dankbaarheid mag, ja, moet overheersen. Dankbaarheid voor het feit, dat deze in goede mens, na jaren van zorgen, een prachtige levensavond heeft gehad. Gesteund door een lieve vrouw heeft hij al zijn kinderen mogen zien uit groeien tot waardevolle geslaagde, tot zeer geslaagde mensen in de maatschappij. Wat was Peet trots op zijn kinderen! Dankbaarheid ook, dat wij hem als A.F.C.-er zo lang in ons midden mochten heb ben, waarbij hij zich intens ver heugde over de goede gang van zaken in onze club. Dankbaarheid ten slotte, dat hij een hoge leeftijd heeft mogen bereiken en dat het einde na een kort ziekbed, waar om allen die hem zeer na stonden waren verenigd, is gekomen zon der strijd. Wij danken deze grote A.F.C.-er uil het diepst van ons hart, niet alleen voor al hetgeen hij voor A.F.C. deed, maar bovenal voor zijn lichtend voorbeeld van grote rechtschapenheid, warme menselijk heid, eerlijke vriendschap en club- trouw. Wij zullen Peet Scheepens dan ook nooit vergeten. Hij ruste in vrede. G. H. H. KAPPELHOFF.

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 1