On dit et datjes zo meesterlijk autozo machtig mobiel uw schakel voor comfort en veiligheid DE SELL KEUKEN MER SPLENDID-CARS CEDES-BENZ Geheel vrijblijvend zijn wij bereid voor U te demonstreren. poolt allen mee, het is vooc a.f.c. Voetbal en toneel A/"óórdat u daartoe in staat werd ge- steld mocht ik „Omzien in Wrok" aanschouwen (neen, niet „Oom Siem in Rok". Dat schouwspel ziet elke A.F.C.-er op 18 januari.) Een der actrices, Petra Laseur, was ver kouden, erg verkouden, bijna ziek mis schien. Wij, die de inhoud van het stuk niet kenden, dachten dat ze aan het eind van het derde bedrijf aan „vliegende tering" zou overlijden. Mis schien kwam er nog wel een dief bin nensluipen („La Boheme", dit zij ter zijde opgemerkt door de redactie, spe ciaal ten behoeve van de Orbison-fans). Niets van dat alles. Net als bij Henri de Lagardère kwam ook met Petra alles weer goed. Maar die minstens drie uur durende onzekerheid. Oei, oei. Geef ons dan maar J.O.S.-A.F.C. 3-1. Dat staat al jaren vast. Als èn J.O.S. en A.F.C. in de eerste klasse blijven, wilt u dan met mij wedden voor volgend jaar? Adjé 1 De beste klarinettist onder de voet balkenners is ongetwijfeld Ad van den Hoed. Hij heeft een vaste baan en we tenschap over de voetbaluitslagen van volgende week. Jammer genoeg slechts van de derde en vierde klasse amateurs. Na Nol Kuikens' wonderbaarlijke red dingen in de wedstrijd tegen J.O.S. heeft hij een Kulkens-fan-club opgericht. Te recht, volkomen terecht. Was Nol in Istanbul geweest? Dank TTierbij wil ik de vele vrienden van mijn vrouw en mij har telijk danken van de vele blijken van medeleven en vriendschap, die wij de afgelopen jaren en bij het heengaan van mijn vrouw mochten ondervinden. Het bete kent voor mijn kinderen en mij een grote steun, waar wij zeer dankbaar voor zijn. C. E. Alandt gebr. plieger heerlen, amsterdam Adjé II Adje van Dijk was weer in Amerika. En weer in het Sheraton-Hotel in Chi cago. Wordt wat snobistisch die jongen. Over het Amstel-hotel in Rheinfelden schrijft ie nooit meer. Eén Ton Het ziet er naar uit, dat binnenkort een vleug nieuw bloed in tie Neder landse Sport-toto zal worden geblazen. Be hoofdprijs wordt verdubeld. De in lage wordt van 50 cent per twee kolom men op 70 cent gebracht. Dan wordt het tijd, dat meer A.F. (B.C.)C-ers gaan meedoen. Ook voor on ze clubs geldt, dat de opbrengst schrik barend achteruit loopt. Voor zover u zich reeds meldde, wekken wij u op regelmatig uw formuliertje in te vul len. Wat maken die vijf minuten per week uit op uw slaaptijd van ongeveer 3360 minuten? Olympische Spelen I Wij persoonlijk hebben alle respect voor de resultaten van onze Neder landse meisjes en jongens, die naar Tokio werden ui gezonden. Wellicht op een enkele uitzondering na, hebben alle Nederlandse deelnemers hun uiterste best gedaan. De rol van een gedeelte van de Nederlands dagbladcorrespon denten is ons niet duidelijk geweest. Onze Tiemen Groen, Eef Kamerbeek, om er maar een paar te noemen, zijn wat je noemt kapotgeschreven. Geluk kig hebben we in Anton Geesink niet alleen een lichamelijk ijzersterke kerel, ook mentaal is hij niet neer te halen. Hij werd, ondanks de pers, wereld- en Olympisch kampioen. Gerda Kraan werd zevende en onze mannen in Tokio schreven haar aan barrels. Koch werd zeventiende en de financiële consequenties van zijn uit- vervolg „Van de brug" op dezelfde plaats, terwijl hij bezig was een plaats terug te verdienen in het Ie elftal. Een gevoelige slag voor A.F.C., maar gevoeliger voor de familie Kem- na (de Ouders van Jos zijrf' bijzonder enthousiaste supporters) en voor Jos zelf, die juist een aanvang had gemaakt met zijn tandartsstudie. Grote bewonde- ring heb ik voor de manier waarop Jos deze enorme tegenvaller heeft geïncas seerd. Hoewel hij ongetwijfeld moeilijke ogenblikken zal hebben gehad (en nog zal krijgen) blijft hij even opgewekt als altijd. Bravo Jos, houden Zo! A.F.C. zal je beslist niet vergeten en we rekenen erop, dat je terugkomt. U ziet, lezers, weinig opwekkende be richten dit keer, dus ik verdwijn hier mede maar haastig „van de brug". Dat tie volgende Schakel prettiger nieuws zal bevatten, is de wens van CEES BOUWENS. zending werden als onnut voorgesteld. Laten we even wel wezen. Deze zevende, zeventiende etc. plaatsen op de athle- tiek wereldranglijst duiden dezelfde plaatsen aan welke door Abe Lenstra, Faas Wilkens, Coen Moulijn op de we reldranglijst werden en worden ingeno- Talking „You talk too much, you're boring me to death". Moet een enkel speler onzer elftallen zich, dat een beetje aan trekken? Olympische Spelen II De door A.F.C. uitgezondenen werden in geen verslag genoemd. Zelfs geen brons zal hun torsen sieren; althans we weten het niet. In welke tak van sport zouden ze zich aldus hebben onderschei den? En toch zijn we nieuwsgierig naar hun verhalen. Gisteren keerden ze te rug. Ze, dat zijn Anton Glas en Henk Kappelhoff. Reken erop, dat ik ze voor dit, uw en ons clubblad zal strikken. Alles willen we weten. Van de Spelen en van Tokio. Wat u? Dealer voor Amsterdam: N.V. Automobielbedrijf Beethovenstraat 184 Tel. 731303-735896 MERCEDES - BENZ - occasions onder garantie. Vert.: K. A. Baarschers y - y/Kt c: y L

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 2