Helpt A.F.C. betaalt voor 1 september a.s. Uw contributie. Het scheelt U zelf bijna 10°lo BeGunstiGinq VAn onze Aövei?tee.RöeRS houöt öe schAkeL in stAnö Duizend excuses derhalve aan Bertus van Manen, Rein Akkerman, Arthur Red dering, Rob Melsert, Wim van den Hurk, Fred van Soomeren, Ger Smit, Pim Bak ker, Bob van de Bergh, Henk van de Bergh. Daan Perton, Wessel van dei Wiel, Pim Leensma en de anderen, die dit elftal in de K.N.V.B. hebben ge holpen. Dank. De Schakelredactie dankt de Heer Peere boom en de charmante dames van Pa- rool's fotoredactie voor alle tijd, die ze voor onze Toon van Tien en daardoor voor de A.F.C-Schakel, ter beschikking hebben willen stellen. Bestuur. Nico Holtzappel sprak op de Algemene Vergadering een dankwoord aan de voor zitter en het Bestuur. Hij vergeleek dit college met een robe van Maison Leesèr. „Kort van stof en diep van inzicht". Later op de avond kwam daar nog bij „maar wel duurder". Bijzonder Clubje. Enkele jaren geleden stelden enige leden in een algem. vergadering voor de contri butie drastisch te verhogen. De vergade ring toonde zich niet eens afwijzend, doch het Bestuur voelde er niets voor. En nu ging deze, elders opgenomen, con tributieregeling als hamerstuk. Weliswaar na een uitvoerige explicatie door pen ningmeester Hurwits, waarbij de grote sommen voor Bulletin, Schakel en der gelijke het zwaartepunt vormden. „Nog nooit is een dergelijk groot tekort met zoveel applaus onderstreept" Begrijp ons goed, met dit applaus werd het door penningmeesters Hurwits en Van Rijn verrichte werk beloond. Secretaris. Jan van Dijk heeft drie kwartier nodig gehad om zijn verslag voor te lezen. En dan te bedenken hoeveel tijd het ver vaardigen ervan zal hebben gevraagd. En net toen we dachten, dat hij niets had vergeten, zei Ton Glas, dat er niets over de visclub was vermeld. Enfin, de drie glazen bier zullen Jan toch hebben ge smaakt. O ja, Jan zei ook nog, dat we momen teel met zijn elf honderd en zeven en negentig zijn. Met inbegrip van dona teurs en jeugdleden uiteraard. Ga der maar aan staan. Standen Met ingang van morgen zullen de stan den der twee hoogste teams van A.B.C. en A.C.C. op het bord boven de bar worden aangebracht. Bijgehouden dooi ter zake kundigen. Reken daar op. Ridders A.F.C. wenst onze nieuwe Ridder Jo Börnemann van harte geluk. Het rood zwarte kruis werd hem door voorzitter Kappelhoff opgespeld. Jammer was, dat de door rheumatiek geplaagde Sijmen Wit ook dit jaar niet in staat was het rid derkruis persoonlijk in ontvangst te ne- Toto Aan allen, die gedurende het vorige seizoen via A.F.C. aan de K.N.V.B.-Toto deelnamen, is of wordt dezer dagen de nieuwe registratie-kaart gezonden. Mogen wij u opwekken deze snel volledig inge vuld en ondertekend te zenden aan de Toto-commissie of in te leveren bij een der in het ingesloten stencil genoemde sigarenwinkels. De A.F.C.-ers, die verleden jaar niet deelnamen, ontvangen bij een der eerst volgende bulletins een registratiekaart. Speelt toch mee. Elke zondag na de wed strijden heeft u deel aan een zekere span ning. Wellicht kunt u grote (misschien grotere dan vorig jaar) geldbedragen de uwe noemen. En dan, wat zeer belangrijk is: U steunt A.F.C. Enkele tientallen procenten van uw inlage komen ten goede aan A.F.C. Lees deze Schakel geheel. D.w.z. ook de advertenties en vooral in dit verband het regeltje onderaan: „Poolt allen mee". Uw Toto-commissie is actief. Beloont deze werkzaamheden. Dank Benny Roode en zijn bruidje hebben ontzettend opgekeken en waren in het begin sprakeloos over de belangstelling welke zij van A.F.C.-zijde bij hun huwe lijk hebben ondervonden. Alle A.F.C.-ers, die aan het hun over handigde cadeau hebben bijgedragen zou den ze wel persoonlijk willen bedanken en zelfs omhelzen. Onmogelijk natuurlijk. Vandaar dan op deze plaats. Hartelijk dank A.F.C. Verklaring Het stemde ons indertijd tot verheu gen, dat de heer Peereboom zich, in zijn krant „Het Parool", mengde in onze discussie voor het A.R.O.L.-tournooi. Het merendeel der A.F.C.-ei's zal het grondig met hem eens zijn geweest. Toen al rijpte in Toon van Tien's brein het plan om de heer Peereboom nog enkele uitspra ken te ontlokken. Uw redacteur is er trots op, u het resultaat van dit inter view onder de ogen te kunnen bren gen. Laatste Weekend Dit werd voor de voetballers beheerst door de grote dansavond, 's Middags werd er gecricket door A.F.C.-ers, A.B.C.-ers en A.C.C.-ers. Bijzonder gezel lig, naar ik vernam. Mevrouw en de heer Dinkeloo pre senteerde met hun staf daarna een voor treffelijke nasi-goreng en toen was het dansen geblazen. Onze jeugd was in gro ten getale opgekomen om te genieten en ook wellicht om de kampioenen te zien huldigen. Dit laatste is niet geschied. Het was onmogelijk om na de algemene ver gadering nogmaals in nieuwe bewoordin gen de grote dank van A.F.C. aan al deze knapen uit te spreken. Zie het zo, dat deze avond opgehangen is aan de successen van onze spelers. Het duo Vogel-Tokkie, subliem bijge staan door Sjef Broersen, hebben onver moeid gespeeld en oogstten grote waar dering. Zo zelfs, dat men ze om half twee nog niet wilde zien weggaan en dat terwijl ons clubhuis der zaterdags eigen lijk om één uur ontruimd dient te zijn. Voor de verrassing zorgden Ad van der Hoed, Dubby Dubois en Chris Dekker, die ons van plaatsuccessen van het be kende kwartet lieten genieten. Sport A.C.C. wist het tegen H.B.S. tot een draw te brengen, door gedurende de laatste overs goed de deur dicht te hou den. Van invloed was natuurlijk het feit, dat Joe Milner met een voor zijn doen laag totaal naar de ligstoelen werd verwezen. AB.C. vesloeg De Volewijckers met 9-0. Een mooie uitslag zo op het oog. Van de wedstrijd viel echter niet te ge nieten. Wel plaatste Willy Meyer en Doby Peters de bal over het hek. Toch dient uit een ander vat getapt. Maar daarin vertrouwen we. H.C.K. won van U.V.V. De afstand blijft derhalve één punt. Ongeval Onze ijverige Johan de Bie, die A.F.C. in menige functie dient, moest j.l. zondag tol betalen aan zijn sport. Een sliding op het honk viel ongelukkig uit en deed zijn enkel breken. Minstens vier weken zal hij thuis moeten blijven. A.F.C. wenst hem een snel herstel. J. T. S. Postgiro 241002 of Gemeente Giro A 515

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 7