m de redactie KEUKEN I Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J. T. Steensma, 2e v.d. Helststraat 50. Amsterdam-z., tel. 718567 Administrateur: O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 1 1 5 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710. Amsterdam-w. Jaargan" Juli 1964 No. 1 1 Iva Ka reerst onze excuses; wij waren niet t staat uw voorzitter te bereiken, vas S.G.S., Still Going Strong, in Old England, de bakermat van alle n. Dus zeker van de „The King orts". Algemene de algemene vergadering werd u jedeeld, dat A.F.C. 8 kampioenen en dat is op dit moment nog steeds eval. A2 en A6 en/of de tegenstan- an onze jongens moeten nog steeds Maar kampioen worden ze wel. gens is het mij een raadsel hoe de met slechts 6 afkeuringsdagen in izoen nog steeds niet tot een eind orenaakt. orer orer de algemene vergadering werden acht kampioenen gehuldigd. Ons uis was te klein, vandaar dat alleen >tains naar voren mochten komen. 1 Meyer, Gerry Bos (nog nooit 'ersonria gehoord?), Nico Leloux, de Wijs, Fred van Soomeren, Nico sek, Bert v. d. Elsaker en Hans mochten de „interne" tropheeën tvangst nemen. Promotie seniorteams m..t.z. van het Vijfde (veren. Op 12 juni waren we niet zeker van het vierde. Nu Luister, vrienden en vertel het Ons vierde is gepromoveerd. Bos, aanvoerder van dit illustere eelt mij mede, dat Bob Plantinga, Björn Nesenberend, Bob van der Linden, Gas Tromp, Chris Schroder, Henk Mars, Sjef Broersen, Wim Böhne, Hans Roozen, Gerard Bos, Ronny Hannema, Jan van der Moolen en nog 4 medestrijders dit resultaat hebben bereikt. In dit team, maar dan ook alleen in dit, was Hans Roozen, topscorer met 20 goals. Weelde (I) Volgend seizoen treden we derhalve aan met het tweede in de Reserve Eerste, met het Vierde in Reserve Derde en met de Zatten (voor die gelegenheid, e;n voor vroegere), genaamd Eerste, in de Vierde Klas Zaterdagcompetitie aan. Steeds hebben we gedacht, dat slechts vier elftallen in de K.N.V.B. zouden kunnen verschijnen. A.F.C. telt er vijf. Toegegeven, de zaterdagaffaire dient se rieuzer aangepakt, als we het ernstig menen. En natuurlijk menen we het se rieus. Zie de commissie aan. Jacques Kikkert, Martin Duinker en Tonny van Straten (kent u in A.F.C. koeler jongens?) gaan het zaterdagvoetbal runnen. Wij, voor ons, twijfelen niet en weten, dat A.F.C. volgend jaar in de vierde klasse K.N.V.B.-Zat. een behoor lijke partij zal meeblazen. Succes De successen konden deze winter niet op. Alleen al luisteren naar secretaris Van Dijk's verslag had u een glimlach op de lippen gebracht. Nu luistert u niet maar leest. Nogmaals dus: acht kampioenen en twee (A2 en A6) in het vat. De avontu ren van deze roodzwarte makkers duren voort en u wordt op de hoogte gesteld. Zomer Voorlopig zitten we met onze rood zwarte (grijs en wit) medestrijders in de lift. De A.C.C. moet nog een paar ver diepingen stijgen. A.B.C. heeft geen boy nodig en kan zelf op de knop van de hoogste etage drukken. Weelde (II) V.O.C. met Wally (wat zouden ze zon der hem zijn?) en H.C.C. voeren bij A.C.C. de lijst aan. So what? Wat let ons. In de honkballerij neemt de a.s. klein zoon van lid van verdienste Daan Roo- denburgh met zijn Kinheimers de hoogste plaats in. Onze makkers staan één punt achter. En nu Doby Peters weet welke bal Robert Maat (bedoelde kleinzoon) moet hebben, heeft de Schakel-redacteur alle vertrouwen. Lest Best Jaap Suyver is al weer op geweest. Jacques van Ooy (A.F.C.'s nestor) is niet neer te krijgen. In hen groeten we alle herstellenden en op de been zijnden. We blijven zomersporten en zien elkaar weer. Tot half augustus (volgend clubblad). RED. gebr. plieger Heerlen, amsterdam I

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 1