Jeugd- tournooi Aanbeveling Short-pasjes Jar'8 Aanvang: morgenochtend 10 uur! Zie het bulletin voor het programma. pooLt allen mee, het is voor a.f.c. 10 Laatste nieuws In een zeer sleche wedstrijd verloor ons eerste team in Alkmaar van de plaatselijke Boys met 1-0. Over het algemeen speelde A.F.C. wel wat beter, maar het rustige zelfvertrouwen in casu de gedachte aan een kleine overwinning kreeg een deuk toen Tonny van Straten Henk Teiwes met een boogballetje wist te verschalken. Toen werd alles op alles gezet met gun stig gevolg, in die zin, dat vele kansen voor onze voeten kwamen te liggen. He laas wist niemand het net achter de Alk- maarse reus te doen opbollen. Zeven ver- liespunten scheiden ons van het, in verge lijking met verleden jaar, herboren O.S.V. Hopelijk zijn zij niet bang voor Chevre- mont. Wij behoeven ons hoofd er niet meer over te breken, lijkt ons. Op 23 maart vierde Jacques van Ooy, A.F.C.'s nestor zijn twee en tachtigste ver jaardag. A.F.C. en de A.F.C.'ers wensen hem geluk en, dat hij nog lang temidden van zijn gezin en bij zijn geliefd A.F.C. zal mogen blijven vertoeven. Peet Scheepens Onlangs vierde A.F.C. Peet's tachtigste verjaardag met hem mee; dezer dagen ontvingen wij het volgende dankwoord: „Ook langs deze weg wil ik, mede na mens mijn vrouw, alle A.F.C.-vrienden en -vriendinnen nog hartelijk dank zeggen voor de vele, ook stoffelijke, blijken van vriendschap en sympathie, die ik t.g.v. mijn 80ste verjaardag heb mogen ontvan gen. Een onvergetelijke dag is het geworden, waaraan ik heel prettige herinneringen zal blijven houden. Vooral is het een groot voorrecht om die hoge leeftijd in een goede gezondheid te mogen beleven en je buitendien nog zovele echte A.F.C.-vrien den hebt, want: Al word ik oud, mijn geest blijft fit omdat ik A.F.C bezit. PEET SCHEEPENS Inmiddels geeft de stand van ons derde aanleiding om deze, bij wijze van bet zelfde eerbetoon, dat de aan de andere kampioenen is besteed, in het geheel te publiceren. Volewijckers III 14 10 2 2 22 47-18 R.K.A.V.I.C. II 14 10 0 4 20 47-19 A.F.C. III 14 9 2 3 20 34-22 Z.S.G.O. III 15 9 2 4 20 32-31 D.V.A.V. II 14 6 7 1 19 37-20 K.B.V. 11 15 7 3 5 17 32-27 T.O.G. II 15 5 3 7 13 27-30 W.M.S. II 15 3 3 9 9 26-47 Lijnden II 14 2 2 9 6 16-46 O.V.V.O. III 14 2 2 10 6 23-43 D.W.V. III 14 2 2 10 4* 21-41 Vermeldenswaard De concurrenten van Sateen verloren of verloren althans punten. Onze makkers, die de laatste dagen wel winnen, maar niet erg sterk voor de dag komen, staan nu vier punten voor op de naaste con current. Dit kampioenschap mag ons niet meer ontgaan. De grote traditie, dat onze Zatten jaar in jaar uit kampioen zijn kan worden gehandhaafd. Ons zevende scoorde j.l. zondag 26 doel punten. Het arme Madjoe 5 stelde hier zelfs nog één tegenover. Met hoeveel men sen deze Oost-Amsterdammers opgekomen zijn weet ik niet. Maar toch 26 in ander half uur. J. T. S. Het is misschien wel eens nuttig van A.F.C.-zijde onze leden en in het bijzon der de jongeren attent te maken op het bestaan van onze zomer-afdelingen, name lijk CRICKET en HONKBAL Wij stellen het beslist op hoge prijs „onze" jongens ook des zomers onder onze vleugelen te weten. En waar kan uw zoon(tje) zich aange namer, veiliger en meer „thuis" voelen dan in het grote verband van onze 3 ver enigingen? De lente is in het land. De finish van Koning Voetbal is in zicht. Honkballers en cricketers zijn ijverig bezig zich op het a.s. seizoen voor te be reiden. Laat u eens inlichten over deze sporten. Mijn advies, resp. ervaring is: DOEN, DOEN, DOEN!! U heeft er nimmer spijt van Integendeel: zéér veel plezier!! HENK KAPPELHOFF Sportgrapje Zeg nooit aan Uw clubvoorzitter dat hij goed gesproken heeft, hij mocht het eens geloven!!

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 10