V/crn de brug No. 7 Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. 4 1 e Jaargang Redacteur: J. T. Steensma. 2e v.d. Helststraat 50. Amsterdam - z.. tel. 718567 Administrateur: O. J. v.d. Heul. Hobbemakade J 15 3. Amsterdam-z, tel. 714194 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710. Amsterdam w. Februari 1964 omdat elke speler mooie doelpunten De competitie /~\ver de resultaten van de laatste weken mogen wij over het geheel ge nomen zeer tevreden zijn. Het eerste be haalde 3 uit 2, waar bij een hartverwar mende 4-0 overwin ning op D.C.G. Deze gaf zo'n voldoening het uiterste gaf en werden gescoord. De goal van de dag was een prachtige kop bal van Bennie Roode uit een harde voorzet van Hans Vlietman. Helaas kwam Jos Kemna die het eerste doelpunt had gemaakt op ongelukkige wijze in hotsing met de D.C.G.-keeper en moest het veld verlaten. Later bleek, dat het scheenbeen gescheurd was. Wat een pech voor Jos, die voor zijn eindexamen zit. Het allerbeste Jos. Wat ik er zo van merkte heeft hij niet te klagen over ge brek aan belangstelling. Het 2de blijft het uitstekend doen. Tegen Ajax 4, dat een sterk elftal in het veld bracht, werd een mooie 3-0 overwinning geboekt, een resultaat dat bereikt werd door goede spel. Daarop werd Celeritudo met 7-1 verslagen. N.F.C. 2, welke club haar eerste elftal blijkbaar al heeft afgeschreven, houdt de race echter goed vol. De return op ons veld vindt in maart plaats. Kom eens kijken naar dit pittige elftal, dat prima speelt en bij trainingswedstrijden liet eerste dikwijls slaat. U zult er geen spijt van hebben en onze jongens zullen het waarderen. Het 3de liet een lelijke steek vallen door met 2-0 van RKAVIC 2 te verliezen, een resultaat dat vóór de rust niemand zou hebben voorspeld. Het 4de blijft winnen en staat er zeer goed voor; het is te hopen dat onze jongens geen adem te kort komen, want veel trai nen doen ze geloof ik niet. De financiën Zoals iedereen ondervindt ook onze club dat de onkosten voortdurend stijgen. Om aan al onze verplichtingen te kunnen vol doen is een flinke contributieverhoging noodzakelijk. T.z.t. hoort u hierover meer, maar ik kan thans al wel zeggen, dat de verhoging voor geen enkel lid meer dan veertig cent per week zal bedragen. En u bespaart immers zoveel op het roken? Ge dacht wordt aan de invoering van een sliding scale, waarbij de jongere senioren wat minder betalen en de volle contribu tie eerst ingaat op 25-jarige leeftijd. Voorts wordt gedacht aan een gezinsreductie, maar aan de andere kant ook op een ver hoging indien de contributie niet voldaan is vóór 1 oktober óf een regeling met de 2de penningmeester is getroffen. Wij moe ten onze trainer, terreinknecht, rente en aflossing enz. ook stipt op tijd betalen, dus het gaat niet aan. dat er leden zijn die het wel geloven en pas op het laatste nip pertje over de knip komen. Zij zullen dit voortaan in hun portemonnaie vóelen. De A.R.O.L. heeft, wij weten het allen of we het nu prettig vinden of niet, aan belang en be langstelling ingeboet. Onder deze omstan digheden acht het bestuur het niet ver antwoord hiervoor twee zondagen uit te trekken, hetgeen ook nog ten koste gaat van de zomersporten. Besloten is daarom het toernooi voortaan op één zondag en wel de eerste in september te doen ver spelen. Eén en ander uitraard na overleg met ons erelid Gé Bosch. Wij zijn hiertoe ook overgegaan, omdat is gebleken, dat onze eigen leden de tweede dag veelal verstek laten gaan indien ons eigen elftal de-eerste dag afvalt. 70-jarig bestaan Op 18 januari 1965 bestaat onze goede club 70 jaar. Dit is geen officieel jubileum en wij zullen deze verjaardag dan ook alleen intern vieren. Ik kan mij goed voor stellen dat veel leden zich nu al het hoofd breken wat zij de club zouden kunnen schenken. Mag ik een tip geven? Er is één ding wat in ons prachtige clubhuis te wensen overlaat en dat is de accoustiek. Volgens de experts is hierin wel verbete ring te brengen, maar dat kost een hoop geld. Beneden de 10 mille beginnen wij niet veel. Het woord is dus aan de leden! Peet Scheepens 80 jaar Op 13 februari j.l. werd de nestor van de familie Scheepens 80 jaar. Een week later, na een bestuursvergadering, verenigde Peet vrienden en officials aan een lange tafel in het clubhuis, waar wij uiting hebben gegeven aan onze gevoelens van warme sympathie en grote vriendschap voor de krasse jarige, die wij met zijn echtgenote en allen die hem lief zijn nog veel goede jaren toewensen. Namens de aanwezigen werd Peet een staand Engels klokje aan geboden, terwijl mevrouw Scheepens ook niet vergeten werd. Kunnen wij Peet een groter compliment maken dan door hem te zeggen dat het voor ons allen een vreugde is hem te ontmoeten en dan na tuurlijk liefst op A.F.C.? Henk Kappelhoff

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 1