Wie zegt A. F. C. Datjes (II) Purmerstein De Schakel Steunt onze vlaggendragers dat je met 13 verliespunten geen kampioen kunt worden, hecht geloof aan Thomasvaer en Pieternel I 1 maart 1964 om 1 4.30 uur Vertrek om 13.00 uur van Goed Genoeg poolt Allen mee, het is voor a.f.c. Uit: „De A.F.C.-Schakel" No. 2 van 27 October 1922 Daar is de Schakel, die komt binden de oude club aan d'oude vrinden, De vrinden aan de A.F.C. Tezamen vormen zij een keten, Wier schakels van geen wijken weten! Die kan nog lange jaren mee, De keten van onz' A.F.C. Toen alles ons was meegeloopen, En overmoed ons had bekropen, Scheen elk tevreden en verblijd. De weelde leek zo licht te dragen. Maar zij, die naar 't verleden zagen, Dachten soms aan den ouden tijd Met weemoed., en misschien met spijt.. Toen kwamen vreemden bij ons spelen, Kwamen tribunes als kasteelen, En hekken als een eerepoort! De vlaggen zwierden aan de hoeken!! Maar 't oude was ver te zoeken. 't Veld werd een grootsch en weeld'rig oord, En de terreinknecht droeg een boord. Maar in de troost'loos donk're dagen Van nederlaag na nederlagen, Waar bleef de aanhang in 't vervalt Toen onze toestand zich benarde, Was het weer d'ouwe trouwe garde, Die bleef, die blijft en blijven zal! De Oude garde staat steeds pal!!! Wie voelt niet door zijn lichaam varen De clubliefde, die vroeger jaren Onfeilbaar altijd wond'ren dee! Vooruit! Je schouder dan d'r onder! Je kop d'r voor, en geen gedonder! De ketting strak! Vooruit er mee! Daar gaat-ie! Voor de A.F.C.!!! NICO Eer Twee onzer roodzwarte medestrijders hebben deze week een, naar ik me voor stel, zenuwverwekkend briefje in de bus gehad. Onze fameuze linksbuiten Benny Roode werd gekozen in het Nederlands Amateur elftal. Voorlopig nog op proef. Wij zijn er zeker van, dat hij de kans zal grijpen. Wellicht, dat hij nog aan de Japanse les sen moet. Per slot van rekening ligt Tokio in het verschiet. Bob Plantinga, keeper van een onzer kampioensteams in spé (IV), werd gekozen in het Nederlands Baskettball-team van de Jeugd. Ook hem wensen we veel suc ces. A. O. W. Voor Nico Holtzappel was het j.l. maan dag om 12 uur een belangrijk moment. In alle eer en deugd behaalde hij de 65. We hebben onze tractatie al binnen. Na een hem toegezongen lang-zal-ie-leven moch ten we wat bestellen. Jaap de ober kwam nu eerst recht in zijn element nu hij echt de hele zaal wat mocht aanbieden. Niek, nog vele jaren voor je gezin en voor A.F.C. Ziekenhoek II Van onze eigen Herman Schoordijk ver namen wij, dat Eddy Wijngaarde plotse ling werd overvallen door een nare ziek te. De verlamming van zijn linkerarm welke daarmede gepaard ging wijkt ge lukkig alweer. We zullen Eddy vandaag of morgen wel weer op „Goed Genoeg" zien opduiken. Van harte beterschap. T.T.S. 10

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 10