F. JONGKIND Jeugd EtectAo.-te.cAm.ixiA RuAeau BeGunstiqinq van onze aöve-RteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö Standen. Door de nieuwe indelingen was onze desbetreffende commissie genoodzaakt een aantal nieuwe bordjes voor het stan denbord achter de bar te doen aanmaken. Of de order was te klein óf er zijn an dere redenen, maar tot dusverre werd niets afgeleverd. Wij blijven echter vol goede moed. Bij wijze van nood-maat regel tikte Chris Schroder een paar vel len vol standen en hing ze op bij Billard III. Als U ze gaat bekijken, wilt U dan beslist niet op dit billard leunen. Clubdas. A.F.C. is erin geslaagd, dank zij secre taris Jan van Dijk, een exclusieve, kreuk vrije, wasechte stropdas te doen creëren. Wij willen het graag een Stichtingsdas gaan noemen. Over enige tijd zullen de monsters ons bereiken. Vanzelf boort U dan nader. Pool. Ook dit jaar leverden vele A.F.C.-ers een grijze kaart in. Maar heus, lieve vrienden, met deze daad alleen heeft U Uw club nog geen enkele dienst bewe zen. Pas van Uw pool-inlage gaan we profiteren. Speelt eens mee, al was het alleen maar voor de spanning tijdens de Sportrevue. De Veteranen. Vetten nog ongeslagen. Dat is voor lopig het nieuws van deze maand. Van de administratieve maatregelen ter voor bereiding van het grote, landelijke, jaar lijks weerkerende tournooi houd ik U op de hoogte. Voorjaar 1964. Houdt dit jaargetijde vrij. J. T. S. Ook dit jaar heeft de Al zich weer voor de regionale jeugdcompetitie kunnen plaatsen. In drie overigens matige wed strijden toonden we ons sterker (of ge lukkiger?) dan BI.-Wit, N.F.C. en W'meer. In deze voorronde was de achterhoede het sterkste deel van het elftal en vooral spil Loonstijn was goed op dreef. De eerste wedstrijd, tegen BI.-Wit, speelde zich gedeeltelijk in 't water af, omdat de wedstrijd te allen tijde door moest gaan. Hierin zegevierden we na een goede eerste en een verdedigende tweede helft met 1—0. Tegen N.F.C. was het er qua veld wel maar qua spel be slist niet beter op geworden. We keken bijna gedurende de hele wedstrijd tegen een achterstand op, tot ongeveer een kwartier voor tijd onze voorhoede de meerderheid, die we ondanks ons spel hadden, in 2 goals kon uitdrukken (2—1). In de laatste wedstrijd tegen W'meer hadden we genoeg aan een ge lijk spel, wat we dan ook behaalden (ï-i). We mogen n.m.m. echter van geluk spreken dat we de eerste wedstrijd tegen BI.-Wit moesten, want toen dit elftal enigszins ingespeeld was liep het over W'meer en N.F.C. heen, resp. 5—1 en Inmiddels is de regionale competitie al gestart; in de eerste wedstrijd moesten we tegen stadgenoot R.K.A.V.I.C. In deze slechte wedstrijd hadden we het geluk nu eens niet aan onze zijde en we verloren, na een 3—0 en 4—1 achterstand opge haald te hebben tot 4—3, met deze cijfers. In de tweede wedstrijd zouden we tegen D.E.M. moeten, maar toen we in Bever wijk kwamen, bleek D.E.M. nog niet te zijn geplaatst! We konden weer terug tot grote ergernis o.a. van onze leider die van een voorbijganger tevergeefs zijn kwartje autostalling terug probeerde te krijgen. Zonder kwartje en zonder over winning keerden we naar A'dam terug, waar we toen maar een colaatje op de volgende wedstrijd hebben gedronken. ERNST SEUNKE. De mannen van A2 doen het nog niet goed. Twee punten uit 3 wedstrijden is te weinig om met opgeheven hoofden over onze velden te flaneren. 14 voor en 9 tegen duidt toch op enige kracht. Carlo schrijft mij over A3, dat regel recht op het kampioenschap wordt afge stevend. De meeste tot nu toe ontmoette tegenstanders waren te zwak. Vandaar 29 voor en 5 tegen. A.F.C. 3 4—8, Aristos 3 5-7, Roda 2 5-7. Alhoewel Eddy Loonstijn in A4 nog niet scoorde (hij vindt dat een rechtshalf dat eigenlijk niet mag) prijkt er toch een aardig cijfer achter A4. 50 voor en 3 tegen. A.F.C. 4 5—10, Aristos 4 4—6, D.W.S. 4 2-4. A5 bevindt zich op korte afstand van de rode lantaarn. Onderaan D.C.G. 7 met 0 uit 4, dan R.K.A.V.I.C. 6 met 1 uit 4 en dan wij met 2 uit 2. 15 voor en 5 tegen. Onze A6 staat tezamen met Swift 4 on geslagen bovenaan. Zes punten uit 3 wed strijden met 30 voor en 4 tegen doen het beste verwachten. In de afdeling van A7 staat Volewyck 4 met 10 uit 5 aan de kop. Wij behaalden 3 punten uit 4 wedstrijden en blijven dus te ver achter om ernstig mee te praten. Onze achtste Aa'jes zitten ook lekker boven de 1 gemiddeld, 6 uit 5 met 18 voor en 15 tegen. Ook hier een Vole- wyckers team ongeslagen bovenaan. Onze Bee's. Over het algemeen kan van deze kna pen weinig goeds, althans qua re sultaten op het voetbalveld, aan U worden doorgegeven. Ach* teams brengen het met zijn alle niet verder dan een algemeen gemiddelde van 0.63. Ze blijven te ver achter bij de senioren met 1.25 en hun oudere broe ders van de A-afdeling, die het zelfs tot 1.41 hebben geschopt. B4 en B7 doen ons wel bijzonder pijn met hun doelcijfers van resp. 11—29 en 0—22 alhoewel in de laatste afdeling Ar senal 4 en D.W.S. 6 ook met zich laten spotten (0—29 en 0—19). Over de BI mag men niet eens onte vreden zijn. Bovenaan Ajax met 9 uit 5, D.W.S. en wij in het midden met 5 pun ten en R.K.A.V.I.C. en Watergraafsmeer geheid onderaan met 0 uit 5. Behalve A.F.C. 6 bevinden al onze overige jeugdige medestrijders zich in de onderste helft van de ranglijst. De stand bij 6 is: Volewyck 6 4—8, V.V.A.4 5—7, A.F.C. 6 5-6, D.C.G. 10 5-6. Met de andere standen wil ik wachten om de jongens een kans te geven, maar volgende maand moet ik ze publiceren. Verbeter de posities en vecht voor onze kleuren, jongens. J T. S. Sportterreinverlichtingen Geiuidsversterkingsinstallaties LOMANSTRAAT 58 Installateur erkend door het G.E.B. MAKELAAR TELEFOON 719585 AMSTERDAM-Z. DE LAIRESSESTRAAT 133, AMSTERDAM-Z. TELEFOON 72.93.15 MAATKLEERMAKERIJ 7

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 7