Datjes II K.H.F.C. - U.V.V. Zeeburgia - Robur et Velocitas A.F.C. - De Spartaan H.B.S. - H.R.C. Q. fPjcent PROQRAMMA A.R.O.L-BEKER 1963 HHHHHHk A fif it*' i 11.00 uur Scheidsrechter J.A.A. van der Horst 12 20 uur Scheidsrechter A.J.Th. Smorenberg 13.40 uur Scheidsrechter J.A.A. van der Horst 15.00 uur Scheidsrechter A.J.Th. Smorenberg ESSO FILLING STATION CENTRALE MARKT SERVICE Benzinestation ESSO FILLING STATION Rijksweg 4 Hoofddorp Doorsmeerinrichting Noorddammerlaan - Bovenkerk Jan van Galenstraat 14 Tel. 8 57 10 AMSTERDAM poott atlen mee, het is voor A.f.c. f' I s.4Pl4fc3g SHdMIffe WRÊSKÊÊÊÊM mi Wedding Bells (II) In deze maand trouwden eveneens Joop Spanjaard met Noor Snijder en Kees Stigter met Judy 't Hart. Beide makkers deden en doen ook meer dan alleen hun wedstrijdje voetballen. Joop leidde nog eens een welpenteam en van Kees' hand konden we vaak verslagjes van zijn zesde lezen. We feliciteren hen en hun bruiden en zien hen ook graag nog vaak in A.F.C. Wijzigingen Chris Schroder vult de poolcommissie aan en Luuk Nijdams naam in de P. en 1'. C. werd abusievelijk weggelaten. Beide commissies zijn met hun werkzaamheden begonnen. Uw steun zal gevraagd wor den, door middel van de bekende kreten: „Niet vier maar acht kolommen" en „A.F.C. moet van de liefde leven". Toont uw belangstelling en daadwerke lijk medeleven. Competitie Deze begint op 8 september a.s. I.v.m. de toestand van ons terrein hebben we de competitie-leider verzocht, ons met drie wedstrijden te laten beginnen. Vreugde Op zondagavond 18 augustus stootten twee bijzonder verheugde gezelschapjes in ons Clubhuis op elkaar. A.C.C.-ers keer den terug uit Haarlem met een schitte rende zegepraal in de zak en een aantal A.B.C.-ers kwam nog even nakaarten over de wijze, waarop 1 puntje van W.V.H.E. D.W. werd afgesnoept. A.C.C. gaat een redelijke kans maken om de laatste plaats te verlaten. Daar ook het tweede en derde een overwinning behaalden (overigens veel te weinig voorgekomen dit jaar) liep er geen enkele A.C.C.-er bedroefd rond. Of het moest Jaap Suyver zijn, wiens gironummer U elders in dit blad vindt yermeld. De omstandigheden, waaronder de laat ste weekends moet worden gespeeld, zijn overigens slecht. Als eerzame huisvaders als Lou van Kranendonk, overigens niet bang voor een stootje, twee dagen cricket moeten bekopen met rheumatische pij nen, dan begrijpt U, dat de zon weinig te zien is geweest. F.r is vandaag (19 augustus) nog geen licht tussen de boten. A.C.C. staat met Haarlem en H.C.C. II op 22 punten. De volgende weekends, tijdens welke achter eenvolgens Haarlem en V.R.A. moeten worden bekampt, zullen onze kennis ver rijken. A.B.C. wist in een wedstrijd, wegens stortbuien nog een kwartiertje gestaakt, een 2—2 gelijkspel te behalen tegen W.V.H.E.D.W. Alhoewel het derde het 's morgens tegen het derde van dezelfde club beter had gedaan (23—6), was toch iedereen wel content, vooral toen men later hoorde, dat de bezetter van de on derste plaats, Haarlem, ook een puntje had veroverd. De voorsprong op deze rode lantaarndrager blijft derhalve 5 punten met nog vier wedstrijden te spe len t.w. 2 x tegen Storks, 1 x tegen P.S.V. en H.C.K. Onze makkertjes Hans Slaap en Peter v. d. Valk deden het 's morgens in het Amsterdamse negental ook al goed. A.C.C. en A.B.C. keken terug op een redelijk succesvol weekend en hebben dat samen (voorzover aanwezig) nog even on derstreept. Veel succes in de competitierestanten! J. T. S.

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 8