Van de brug Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. 41e Jaargang Redacteur: J. T. Steensma, 2e v.d. Helststraat 50. Amsterdam - z., tel. 718567 Administrateur: O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 1 15 3. Amsterdam-z. tel. 714194 TypografieDrukkerij Job. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710. Amsterdam s augustus 1963 No. l fTioen de heren -*- Eiserman en Steensma de wens te kennen gaven na jarenlange trouwe plichtsbetrachting hun bestuursfunctie neer te leggen, de eerste wegens vorde rende leeftijd. de tweede in verband met zijn vele andere functies in ons ver enigingsverband, hebben wij ons daarte gen lang verzet, maar tenslotte hebben wij hun ontslagaanvraag moeten accepte ren. Node, want de samenwerking is met beide heren al die tijd bijzonder prettig geweest. Ook op deze plaats nog eens onze hartelijke dank voor het vele werk dat door beiden vele jaren lang voor de A.F.C. werd verricht, waarbij beiden nimmer zich zelf zochten, doch slechts het algemeen clubbelang dienden. Jan Steensma, de rustige, zal het mij niet kwalijk nemen, wanneer ik zeg, dat wij speciaal de figuur van Ben Eiserman in ons bestuur zullen missen. Ben is altijd geweest en zal naar wij hopen nog heel lang blijven de man van de rechte lijn, wars van schipperen, die nooit aar zelde al wist hij alleen te staan zijn stem te verheffen als hij het met het een of ander niet eens was. Kortom, een man uit één stuk, waarop onze club trots mag zijn. In de vacatures werd door de algemene vergadering voorzien door de benoeming van Kees Bouwens tot vice-voorzitter en Cor van Peperzeel tot commissaris van materiaal. Beiden zijn genoegzaam be kend in onze vereniging, zodat introduc tie overbodig is. Wij heten beiden harte lijk welkom als bestuurslid en vertrou wen op een even prettige samenwerking als met de juist afgetreden functionaris sen. DE A.R.O.L. in 1963 staat al weer voor de deur. Verbijsterend vlug na het ditmaal wel heel korte zomerreces, waarin wij ditmaal gelukkig hebben mogen genieten van enkele we ken prachtig weer. Ons hoofdveld is pas eind september weer bespeelbaar. Velen van ons hebben met verbazing gezien hoe in luttele weken de grasmat in gedeelten werd opgerold, op een bijveld opgesla gen, waarna de ondergrond werd ge ëgaliseerd en de oorspronkelijke rollen graszoden weer werden aangebracht. Stelt U zich eens voor, dat wij dit zelf hadden moeten betalen! Hulde aan de Gemeen tedienst die dit feilloos voor elkaar bracht. Intussen betekent dit, dat de A.R.O.L. dit jaar op veld 2 vlak voor het clubhuis moet worden verspeeld. Jammer, maar niets aan te doen. Speciaal spijt ons dit voor onze gasten, die naar wij hopen begrip zullen hebben voor de moeilijke situatie waarin wij verkeerden. Om althans over enige accomodatie te beschikken, hebben wij eeir open tribune gehuurd, plaats biedende aan ongeveer 350 personen. Deze is uiteraard allereerst bestemd voor onze gasten, voor het pu bliek en voor enkele van de oudste leden. Wij verwachten bij onze leden begrip voor deze noodzakelijke maatregel. In dachtig de wens van velen om roulering toe te passen bij de deelnemende clubs werden ditmaal uitgenodigd H.R.C. en U.V.V., die de plaatsen innemen van D.C.G. en D.W.V. Dit jaar moeten wij helaas afscheid nemen van onze oude vrienden van Robur, dat naar de 3de klasse degradeerde en daardoor reglemen tair volgend jaar niet meer kan worden uitgenodigd. Hopen wij van harte, dat deze maatregel niet behoeft te worden genomen. Alle deelnemers wensen wij een sportief en gezellig toernooi toe. Moge het beste elftal winnen! De competitie brengt ons wederom in de noordelijke afdeling van West I met als nieuwe deel nemers Alknraarse Boys en onze oude vrienden van R.K.A.V.I.C. Verhuizing schijnt nog al eens gepaard te gaan met promotie! Uiteraard zijn wij zeer be nieuwd hoe ons eerste elftal het er zal afbrengen na de uiterst vermoeiende kampioenscompetitie en de korte zonrer- pauze. Er zijn voorbeelden te over van clubs die na een dergelijk seizoen sterk terugvielen en zelfs degradeerden. Wij beschikken gelukkig over een jong en kwiek elftal, welks optreden wij met grote belangstelling tegemoet zien. De niet geselecteerden zijn reeds lang weer in training onder leiding van Paul Meijer (bravo Paul!). Tweede, Derde en Vierde: jullie weten wat jullie te doen staat promoveren! Spelers, E.C. en trainer; wij hebben vertrouwen in jullie. Veel succes. HENK KAPI'ELHOFl

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 1