Nieuu/jaarsu/ens '63 van Thomasvaer en Pieterne) B6Gunst?TQinQ van onze aöveRteeRöeRS, houivc öe schakel in stanö Telkens weer slaagt Jaap a Cohen erin de Wens een ander entree te geven. Thomasvaer en Pieternel kwa men nu in ons nieuwe clubhuis op door de zijdeur van de keuken. Vooral Pieternel was sprakeloos. Maar Thomasvaer leidde haar toch onder voortdurend gebabbel naar het podiumtrapje. „Kom, open het gordijn' riep Thomasvaer. Zijn bevel werd verstaan en voor het voetlicht stonden reedsThomasvaer en Pieternel. Ook deze Thomas wees zijn Nel op de schoonheid van ons clubhuis. Thom T kreeg intussen danig de pest in en stak dat niet ondei stoelen of banken. Toch werd de zaak geregeld, gezien de vele lichtpuntjes die aan dit kwartettelijk optreden verbonden konden worden. Zo zagen de dames (uitgebeeld door Miep Hauber en Tonny a C.ohen) direct al de volgende moge lijkheid: P. II En ook voor roddelen is het fijn Twee datnes bij elkander Want wat de ene dan niet weet Dat weet beslist de ander. T. 1 Zeg eens ik dacht bij A.F.C. Was zoiets steeds taboe. P. II Niet slecht wat ben je toch naief. Niet roddelen? Nou Moe. T. 11 Niet roddelen. Hou je gedekt Hoe kom je bij 't idee, Want Roddelen bij A.F.C. Bestaat niet; nee, neenee. Wat komen jullie eiglijk doen? T. I Wij? De nieuwjaarswens honen. Dat is traditie zo je weet, Daar kun je vast op bouwen. T. II Verrek, 'k dacht dat je bouwens zei, Het klonk zo, allemensen. P. I Nou geen geklets, De vierschaar beginnen met hun wensen. 1'. II Pardon nee eerst bespreken we het afgelopen jaar. T. 1 Eén januari werd gestart en hevig reken maar. I'. I Bob Wildeboer was de auteur De wens was what you call 't Was zang, 't was dans En bovendien nog meenge goede grol. T. I Bob moest dit jaar eens overslaan; Hij stond voor zijn examen; Hij is er door, gefeliciteerd Dat zeggen wij je samen. P. II Jan Snelleman was Tomasvaer En Pieternel Miep Houber. T. II Miep zong gelijk een vogeltje, Jan kweeld' als Richard Touber. En al meteen na 1 januari 1962 werd de eerste roddel te water gelaten. P. I Genoeg gepraat over dat stel Zeg heb je geen idee Waar het hier eigelijk omgaat? 't Gaat over A.F.C. T. I Er was al daad'lijk een canard; 't Stond in De Telegraaf Jo Wijnand's goeie ouwe krant Fantaseerde weer braaf. We zouden op ons nieuwe veld, Wist men ons mee te delen, Tegen een prima Engels team De eerste wedstrijd spelen. T. II Of Jo daar misschien tussen zat? Als een reclame stunt? Maar ons was daarvan niets bekend Nou ja, het had gekund. Hij heeft ook aan de pers verteld: De klok die zwijgt subiet Als er een wedstrijd wordt gespeeld Dan werkt de klepel niet. T. I Loop nu niet op de boel vooruit We zijn nog aan 't begin Eerst kwam het heren jaardiner Dat ging er prettig in. T. II Er was een borreltje vooraf. Voor 82 leden P. 11 Ik ken de dorst van A.F.C. Ze drinken z'onversneden. l>. I Ik weet het, zo'n verjaardagsfeest Wordt luisterrijk gevierd En om de tafelpresident Wordt o zo vaak gegierd. T. I Natuurlijk is 't het oude lied, Maar nieuw blijft het altijd Ik heb me, op zo'n knalfestijn Al menigmaal vermeid. T. II Er wordt gesmoesd, gespeecht, gezwamd Wil Brusse dirigeerde P. II En wie won de Nobelprijs? Ging die bij de verkeerde? T. I Zeg ben je zestig. Hij is juist zeer goed terecht gekomen Hij kwam nog wel bij die persoon Die 't niet had durven dromen. We zullen deze grote man Hier niet met tekst bespringen, We doen dit feit kond. met muziek We zullen het hier zingen. Tot grote verrassing van de toehoorders zetten de beide Pieternellekes en de beide Thomasvaers, de laatsten vertolkt door onderscheidenlijk Jan Snelleman en Cees Bouwens, ieder op hun beurt het volgende lied in. HET C.V.P.-LIED Wijze: Parijs ligt aan de Seine I Wie is een reuze kerel, Wie doet voor Aafcee veel, Dat weten alle mensen: Dat's Cor van Peperzeel. Wie is cer'moniemeester, En werkt zich groen en geel. Wie kan organiseren: Dat's Cor Peperzeel. Wie speelt op de piano Wie zorgt voor de muziek, Dat's Cor, hij's wat je noemt uniek. Wie heeft aan alle feesten Bij A.F.C. zijn deel, Wie blaakt van echte clubgeest Dat's Cor van Peperzeel. 9

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 9