Van „Qrammotheek" BLOEMEN II We weet zijn zin te krijgen Door vleien en gestreel, Tot heil van de Rood-Zwarten, Dat's Cor van Peperzeel. Wie inspireert tot daden En stimuleert heel veel, Wie begeleidt artisten, Dat's Cor van Peperzeel. Als scheidsrechter fungeren Dat doet hij lang niet kwaad, Hij is een kaerel van de daad. Hij 's een getapte jongen Zo zijn er niet te veel, Wie leverd'de toiletten Dat's Cor van Peperzeel. III Wie kan als Brugman praten, Zingt zich een hese keel, Zodat hij niet kan spreken: Dat's Cor van Peperzeel. Een stuntje uit te denken, Dat kan hij crimineel Hij is heus onbetaalbaar Die Cor van Peperzeel. Hij assumeert zich mensen, Bij dag en ook bij nacht; Zijn werklust is en blijft zijn kracht. Door wie loopt ieder clubfeest Heel netjes in 't gareel? En wie won de Nobelprijs? Dat's Cor van Peperzeel. Na nog te zijn ingegaan op de emoties, die deze prijs uitreiking bij ons aller Cor teweeg brachten, werd voor het eerst een woord gewijd aan de F van onze naam, het voet balspel. 1 I Nou spelen deden ze niet veel Dat kwam door 't slechte weer. T. II En toen er weer gevoetbald werd, Toen konden ze 't niet meer. P. 1 t Was steeds verliezen, week na week, Het ging beslist niet goed, En door die nederlagen steeds Verloren we de moed. P. II Ik ging vaak mee met Thomasvaer. Mijn lust was gauw verdwenen Wat voor de kijkers overbleef Was enkel kouwe benen. T. I En toen kwam tegen D.C.G. De grote klap jandorie Met 7—1 kregen we klop -- Weg was 't met onze glorie. P. I Daarna, tegen Hollandia, I oen weer verloren werd, W aren we op twee punten na gevloerd Het leek wel snert. T. I Ga weg, de snert van A.F.C. Staat bovenaan potdome Kijk maar eens even naar 't buffet: de snert staat al te stomen. Trouwens wat Bakker maakt dat smaakt, dat moet een ieder weten En de E.C. dacht bij zichzelf: Proberen we 't met eten. I'. II Een eenpansmaaltijd voor het team: Training in 't stadion. Dat maakte dat ons eerste tegen Jos gelukkig won. T. II Er was weer een hoera stemming Dat ken je wel van ons En op ons clubhuis was er weer Dat heerlijke gegons. I och kwamen er tussen de speelzondagen nog zoveel andere hoogtijdagen voor, dat de aandacht voor het spel zelf weer even moest wijken. P. I De oud-voorzitter, ere-lid en ridder Galavazi Werd zeventig Gefeliciteerd gij sweet seventy Gaily. T. I Er was weer een traditie Voor de oud'ren bijgekomen Door leden en hun dames Werd gezellig deel genomen. 1'. II Jan 1 jailing. Bos en Jan van Dijk Organiseerden 't feest Nog met een etentje er bij 't Is machtig mooi geweest. E. II Was het niet in 't Carlton, Piet? Daar mochten wij niet bij. I'. II 't Was voor de ere leden joh. 'k Was ook van de partij Want wie een nobelprijs bezat Of een verdienste-lid was, Was gast van ons geëerd bestuur.... E. II Oh 'k wist niet dat het dit was. P. II Het was een opperbest diner het trio alle hulde. Ze maanden echter ied're gast: Betalen 16 gulden. Dan kwamen er nog dranken bij (tt. Huisman) Speciaalzaak grammofoonplaten Steeds de nieuwste top-hits Oude Brugsteeg 4, achter de Beurs Amsterdam (C.), tel. 24 6 967 Beluistert des zondags in ons platenprogramma op A.F.C. de kwaliteit Na sportieve strijd, gezelligheid in de A.F.C. sociëteit J. Bakker, A F.C. Clubhuis 10 pooli Allen mee, het is vooc a.f.c. VAN BAERLESTRAAT 39 TELEFOON 720140

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 10