Holders Carrière 9 Z.J.A.P. De dependance van Klaver Vier Grols Pils DE SELL KEUKEN poolt allen mee, het is voor a.f.c. 4 Is een jongen een jaar of 10 wordt Krijgt hij enthousiasme voor een sport En is zijn keus op King Soccer gevallen Dan maakt, hij iedereen gek over voet ballen. Hij wordt als welp dan lid van A.F.C. En ja, dan moet je met hem mee dus Zit je op de tribune in de kou en denkt toe jongen score een beetje [gauw Is dat gelukt dan spring je op van vreugd En geniet van het enthousiasme van de [jeugd. Is hij 12 geworden dan wordt hij adspi- [rant En kijkt bij de welpjes langs de kant. Ach eigenlijk was dat toch kinderspel Nu speelt hij tenminste in de echte com- [petitiehel Nu voelt hij zich een speler in de dop En denkt steeds aan het bereiken van de [top. De hele familie moet als supporter mee Naar het veld van A.F.C. dus Zit je op de tribune in de kou en denkt toe jongen score een beetje [gauzu Is dat gelukt dan spring je op van vreugd En geniet van het enthousiasme van de [jeugd. Van adspirant wordt hij dan junioor Tjonge wat stelt hij zich daar veel van [voor. Hij hoopt in Junioren A te worden ge kozen Want dan zit hij pas op rozen. Hij doet zijn best zoveel mogelijk te leren Want dan kan hij misschien promoveren. Wie weet wordt hij eens voor het eerste [gekozen Korte Leidsedwarsstraat 47 Amsterdam Dan behoort hij pas tot de bollebozen. En pa en moe zeggen joh we gaan mee Maar soms zegt hij dan blozend nee Ik neem mijn vriendinnetje rnee naar het [veld En hij voelt zich een hele held maar toch Zit je op de tribune in de kou en denkt toe jongen score een beetje [gauw Is dat gelukt dan spring je op van vreugd Eti geniet van het enthousiasme van de [jeugd. En dan na vele jaren Gaat hij zich bij de senioren scharen. Misschien blijft hij spelen tot in lengte [van dagen Maar eens komt de dag dat zijn zoon zal [vragen Zeg pap, ga je mee ik moet vandaag [spelen. En dan ga je in weer en wind, het kan je [niet schelen dus Zit je op de tribune in de kou en denkt toe jongen score een beetje [gauiu Is dat gelukt dan spring je op van vreugd En geniet van het enthousiasme van de [jeugd. LOESJE. (nagekomen) TTet leven biedt ons bijna dagelijks nog -®-*- verrassingen. Op de Velserweg bleken namelijk wel degelijk doelpalen te staan, zodat A.G.S. IV ons kon ontvangen. Na drie kwartier hadden wij de traditionele 0—3 score in ons nadeel bereikt, zodat in de tweede helft de rust in ons spel terugkwam. Het eerste tegenpunt ont stond uit een strafschop van Ger Bosnia, die in de linkerhoek keek, daarna mikte op rechts en ten slotte via de lat in het midden scoorde. Een uniek staaltje van kunde! Door Cees van Driel kwamen wij nog een punt dichterbij en Herman Frit- sche drukte de gelijkmaker, tegelijk met drie tegenstanders, in het net. Derhalve een 3—3 eindstand. De suikerprijs was voor Bob Hastman, die beeldig stond te vlaggen. Uit tegen R.A.P. V, onverbiddelijk lijst aanvoerder, bracht ons in de onmiddel lijke omgeving van Goed Genoeg, zodat wij alvast aan de klimatologische omstan digheden van Buitenveldert konden wen nen. Vooralsnog bleken die niet mee te vallen. Wederom was de 0—3 achterstand al gauw opgelopen. Het tweede tegen punt werd geboren uit een magnifieke kogel van mijn rechts-achter, die naar zijn zeggen „nu eindelijk ook wel eens in de Schakel vermeld wilde worden". Een ijdel streven, dat ik echter niet zal be lonen. Het gevaar van herhaling lijkt mij gebr. plieger Heerlen, amsterdam TVTu het slotevenement van de Zwaluwen Jeugd Actie Polio weer tot het ver leden behoort, willen wij uw bestuur en uw leden nogmaals hartelijk bedanken voor de gastvrijheid, welke ons op 20 oktober werd verleend. De vergadering kon op zeer comforta bele wijze gehouden worden, terwijl mede door uw publicaties ruim 1000 toeschou wers de erewedstrijd Oud-Amsterdam— Oud-Zwaluwen bijwoonden. Wij hopen van harte, dat uw vereni ging ook in de toekomst onze activiteiten zal blijven steunen. Namens het Bestuur van de Z.J.A.P., H. W. VAN TEUNENBROEK. namelijk te groot. Cees van Driel schopte met een tegenpunt voor rust een gave traditie in de war. Met 1—3 derhalve naar de thee. Door Fritsche kwamen wij nog op slechts één doelpunt afstand, maar een R.A.P.-zwaaiend been bracht toch een 2—4 nederlaag. Op 4 november 1962, het zij voor de historie vastgelegd, debuteerde het ne gende op Sportpark Goed Genoeg tegen het inwonende A.S.V.—Arsenal VI. Door dat het eerste tegelijk tegen Gouda speelde werd het een uitbundig voetbal- feest voor de toeschouwers, die hierdoor een keuzemogelijkheid hadden. De schrik van ons leven bezorgde ons Cees van Driel, die ons spoedig de leiding deed nemen. Het betekende de inleiding tot een algemene verwarring, waardoor de 3—7 nederlaag is verklaard. Alweer Her man Fritsche, onze grote zwerver (één van de velen in A.F.C. mag ik wel zeg gen), scoorde onze 2e en 3e tegentreffer. Scheidsrechter Martin Duinker was ge kleed door Dick Holthaus. De natte moesson staat thans vermoe delijk voor de deur. Met de mogelijkheid van veelvuldige terreinafkeuringen heeft de manager van het negende A.F.C.-elftal inmiddels rekening gehouden door con tacten op te nemen voor wedstrijden in Zuid-Europa. In principe zijn de nationale teams van San Marino, Andorra en Vati caanstad onze aanstaande tegenstanders. Wedstrijden dus waar winst in zit, ook al zal de tegenstand van Vaticaan (tijdens het concilie sterker dan ooit te voren) zeker niet mogen worden onderschat. Wij sturen nog wel een kaartje als het zover is. Want vergeten kunnen wij u immers niet licht AD ONDERDELAT.

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 6