De jeugd 10 Gerucht Be.QunstiGinQ van onze AÖveRteenöeRS, houöt öe schakel in stanö veel in te brengen. De rust sneden wij aan met een 0—3 achterstand. Na de her vatting dra de vierde tegentreffer, waar na Fritsche de stand op 1—4 bracht. Het werd ten slotte 1—5. Niettemin speelden mijn boys zeer nauwkeurig het nieuw uitgedokterde fall-outsysteem, zodat ik mijn aanwijzingen kon beperken tot: „Hans, haal de kous op" en „Johan, hou je buik in". Voorlopig dus een punt uit twee wed strijden. Maar ik heb het sterke vermoe den, dat er in de nabije toekomst nog grote dingen gaan gebeuren Ik hoop u daarvan op de hoogte te houden. AD ONDERDELAT. Op zondag, 8 september 's morgens om 10 uur werd op het terrein van Heren- markt het eerste tiende ten doop gehou den. Voor deze doopplechtigheid hebben wij Ad Onderdelat uitgenodigd en deze uitnodiging bleek ons meteen 2 punten op te leveren. Niet. dat wij deze wed strijd wonnen, maar door zijn aanwezig heid, op het veld, konden wij met 8 man aantreden en daardoor de reglementaire 2 verliespunten ontgaan. De 8, later 9 tieners konden het niet bolwerken tegen de 11 veertigers van Herenmarkt en moesten al spoedig tegen een 1—0 achterstand aankijken. Het 2e doelpunt van Herenmarkt werd geboren door een fantastische safe van Ad Onder delat. Daar hij dit echter deed als rechts back leverde dit een strafschop op aan Herenmarkt, welke kogel te machtig was voor onze keeper van Wees. Dat van Wees tot iets in staat is met kogels bleek later deze zelfde dag; toen werd hij namelijk kampioen kogelstoten van Noord-Hol land. De eind-uitslag van dit treffen werd een 8—0 nederlaag. De week daarop traden wij thuis aan tegen de Germaan 6. Bij de startfluit waren wij reeds in de winning-mood. Dit omdat wij met 11 man in het veld konden verschijnen. Het was een gelijk opgaande strijd met wisselende kansen, die tot de rust niet benut werden, zodat wij bij de thee nog even ver waren als aan het be gin. Hierna echter bleken Uw tieners toch nog tot schieten in staat en konden wij dankzij Spruit en Posthuma de Boer een 2—0 voorsprong nemen, die even later tot 2—1 werd teruggebracht. Vermeldens waard is nog, dat van Wetering meer met zijn handen, dan met zijn voeten nog een, in gezamenlijk overleg, geannuleerd doel punt scoorde. Na 2 wedstrijden hebben wij thans 2 punten en hopelijk kan ik U volgende maand meerdere overwinningen melden. TIENER. Op 23/9 speelden wij uit en dus met 8 man en dus verloren wij (wet van oorzaak en gevolg!). W. Stokvis redde de eer met een catch-as-catch-can doelpunt. Onze gastheer was Sloterdijk V. TOON VAN TIEN. AFC zal ook dit jaar in de regionale jeugdcompetitie zijn vertegenwoor digd. De A-junioren verkregen dit recht door in een beslissingswedstrijd met 5—2 te zegevieren over D.W.S.. In totaal heb ben zij hiervoor zes wedstrijden moeten spelen met als eindresultaat tien punten. Tegen Zeeburgia werd een 1—1 gelijkspel bevochten en ook in de eerste wedstrijd tegen D.WS kwam het tot een punten verdeling (2—2). Gewonnen werd van D.W.V., Blauw Wit en T.O.G., respec tievelijk met 6—2, 4—2 en 4—0. Door de ruime overwinning op de D.W.S.-junio- ren werd de eerste plaats behaald. Op 7 oktober zal de regionale jeugdcompetitie starten. Gezien de sterke samenstelling van het juniorenteam, mag deze competitie met optimisme worden tegemoet gezien. De jeugdcompetitie is nu drie weken aan de gang en de resultaten zijn alles zins bevredigend. Acht A-juniorenteams, negen B-juniorenteams en vier pupillen- elftallen komen wekelijks tussen de lijnen. Gedetailleerde prestatie-beschrijvingen zult u in een volgende „Schakel" aan treffen. JOHAN DE B1E Jzn. COMPETITIE INDELING 1962/1963. Junioren A. Aalsmeer A.F.C.2 A jax 2 Blauw Wit 2 D.C.G.2 D.W.G.2 Schellingwoude De Volewijckers 2 V.V.A. 2 Z.S.G.O. Aalsmeer 2 A.F.C. 4 Ahrends 2 A.W.V. Blauw Wit 4 K.B.V.3 R.K.A.V.I.C. 4 S.C.A. Schinkelhaven 2 Swift 3 AF.C. 6 A.S.V.-Arsenal 3 Blauw Wit 5 Geuzenveld 3 N.F.C.3 Swift 5 Vespucci 3 V.V.A. 4 W.M.S.3 A.F.C. 8 A .S.V .-Arsenal 4 Gold Star K.B.V.5 Lijnden 3 N.F.C.4 Sloterdijk 2 Slotermeer W.M.S.4 A.F.C. 3 Ahrends K.B.V.2 RAI'. Rivalen 2 Uithoorn A.S.V.-Arsenal 2 A.F.C. 5 A.W.V. 2 K.B.V.4 Lijnden 2 Oosterpark R.A.P 2 Rivalen 3 Swift 4 De VIHollanders Aalsmeer 3 A.F.C. 7 De Eland 2 J.H.K 2 Olympia 2 Rivalen 4 S.C.A. 2 V.V.A. 5 W.M.S.5 Junioren B. A.F.C. Ajax Blauw Wit D.C.G. D.W.S. D.W.V. R.K.A.V.I.C. De Volewijckers V.V.A. Watergraafsmeer Zeeburgia Z.F.C. Aalsmeer 2 A.F.C. 3 Ahrends A.S.V .-Arsenal 2 Blauw Wit 4 Osdorp R.A.P. Rivalen S.D.Z. Slotervaart Aalsmeer 4 A.F.C. 5 Blauw Wit 6 K.B.V.4 Neerlandia 2 S.C.A. 2 Schinkelhaven 3 Swift 4 De VIHollanders A.F.C. 7 Blauw Wit 8 D.W.V. 6 R.A.P. 3 S.D.W.7 S.L.T.O. 5 Swift 5 De Volewijckers 6 Zeeburgia 5 A.F.C. 9 A.W.V. 2 N.F.C.6 Geuzenveld 5 Fokke 2 Osdorp 4 R.A.P. 4 Swift 6 Aalsmeer A.F.C. 2 Ajax 2 A.S.V.-Arsenal Blauw Wit 2 D.W.S.2 K.B.V. S.D.W. De Volewijckers 2 Aalsmeer 3 A.F.C. 4 A.S.V.-Arsenal 3 Blauw Wit 5 D.W.G.4 K.B.V.3 R ivalen 2 Swift 3 V.V.A. 3 Z.S.G.O. 3 A.F.C. 6 Ajax 5 Blauw Wit 7 D.C.G. 9 D.W.V. 5 J.O.S.4 O.V.V.O. 4 De Volewijckers 5 Zeeburgia 4 A.F.C. 8 A.S.V.-Arsenal 5 D.W.S.5 Lijnden 4 Rivalen 4 S.C.A. 3 Sloterpark 5 T.O.G. 3 W.M.S. 6 Het gerucht gaat dat Albert Heyn voor ons nieuwe clubhuis 8 ton heeft geboden. Dit gerucht blijkt, na nadere in formaties, volkomen uit de lucht gegrepen. Ons nieuwe bezit is niet te koop. Voor geen miljoen De wollen dekens niet meegere kend. P.S. Er wordt juist opgebeld, dat men bereid is de zaak van de hand te doen voor 1.200.000.—. Dan gaan we verderop weer wat bouwen. Mocht U iemand weten?! Jonkheer VAN ROSSUM DE GAULIN. 3

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 3