A-F.C. in gevaar' KI JJet is nu zover, dat A.F.C. in het jaar waarin wij moeten verhuizen en elke insider weet wat dit betekent in degradatiegevaar verkeert. Dit is de Schakel die komt hinden. De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur J.Tj Steensma. 2e v.d. Helststraat 50, Amsterdam-z., tel. 71 85 67 Administrateur: O. J. v.d. Heul. Hobbemakade ÏIST Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Job. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710, Amsterdam-v 39e Jaargang Maart 1962 No. 8 Nog twee wedstrijden zijn er te spelen, a.s. zondag thuis tegen O.V.V.O. en daarna uit tegen de Spartaan. Om definitief veilig te zijn moeten wij uit deze wed strijden twee punten halen. Inderdaad, A.F.C. heeft wel eens voor heel wat zwaardere opgaven gestaan en is dan geslaagd. Maar onze vrees is, dat nog niet iedereen de ernst van de situatie inziet en dan zou het ons wel eens kunnen vergaan als D.W.V. twee jaar geleden, dat de gehele competitie niet onderaan stond, maar op de laatste com petitiedag het kind van de rekening werd. Wat wij nu nodig hebben zijn koele koppen, ijzeren wilskracht en een weinig geluk. Van de spelers wordt natuurlijk verwacht, dat zij alles doen om fit in het veld te komen, minstens tweemaal per week trainen en niet roken, om het beste voor de club te geven, dat zij kunnen opbrengen. Zondag a.s. moet van O.V.V.O. gewonnen worden! Alle leden en donateurs van het oudste erelid tot de jongste pupil roepen wij op om ons elftal op ouderwetse wijze te komen aan moedigen. A.F.C.-ers in en buiten de lijnen zullen één zijn om de club die ons allen zo lief is als eersteklasser naar het nieuwe complex te brengen. Aanvoerder Boskamp en zijn mannen, veel succes! Namens het bestuur, G. H. H. KAPPELHOFF. Prominente A.F.C.-ers bereiken mijlpalen. /~kp 20 februari vierde ons erelid, ridder ^en oudvoorzitter I. Galavazi in bla kende gezondheid, met trouw en kinde ren, zijn 70ste verjaardag en natuurlijk bleef A.F.C. niet achter om de jarige en zijn familie geluk te wensen en hulde te betuigen. Ga zo voort, beste I.! A.F.C. hoopt je nog jaren in zijn midden te inogen hebben. Vandaag aannemende dat deze Scha kel op tijd verschijnt herdenkt Jaccjues van Ooy, drager van het Gouden Kruis, hem verleend bij zijn 60-jarig lidmaat schap, erelid en wijs man achter de scher men, kortom onze "grand old man", zijn 80ste verjaardag. Jacques heeft het fijne gevoel gehad deze dag in het clubhuis te willen vieren om daarmede nog eens zijn verknochtheid aan de A.F.C. tot uiting te brengen, aldus een voorbeeld zijnde voor ons allen, die dit, zo zij daar toe in de gelegenheid zijn, in de toekomst in het nieuwe clubhuis kunnen doen. De gehele A.F.C. verheugt zich en is er hem dankbaar voor, dat Jacques van Ooy, weer hersteld van een oogoperatie, waar voor hij op zijn hoge leeftijd nog de moed heeft kunnen opbrengen, in staat is zijn verjaardag op deze wijze te herdenken. Van harte proficiat en nog tal van goede jaren toegewenst! Op 3 april a.s. tenslotte hoopt Jan v. d. Pijl zeventig jaar te worden. Ook hij is gelukkig nog fit en het zullen Miep en Jan, of in dit geval eigenlijk Jan en Miep, zeker niet aan belangstelling ontbreken. Wij hopen dat het ook voor hen een goe de dag zal worden en met onze geluk wensen wachten wij wel tot 3 april. HENK KAPPF.LHOFF.

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 1