A.F.C. gaat bouu/en! D Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J.Tj Steensma. 2e v.d. Helststraat 50, Amsterdam-z., tel. 71 85 67 Administrateur: O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 1 15 3. Amsterdam-z. tel. 714194 TypografieDrukkerij Joh. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710. Amsterdam-w. 39e Jaargang November 1961 No. 4 ke kogel is door de kerk! Woens dag 23 november I werd aan de N.V. f Amsterdamsche Bal last Maatschappij opdracht verstrekt voor de bouw van het nieuwe clubhuis op het complex dat wij in 1962 gaan be trekken. Financieel is de zaak nog niet geheel rond. aangezien de Gemeente Am sterdam nog steeds niet definitief heeft medegedeeld op welke steun de vereni gingen die hun oude terreinen binnen kort moeten (of reeds hebben) verlaten, kunnen rekenen. Wij kwamen echter in een dubbele dwangpositie te verkeren: wilde het nieuwe clubhuis tijdig gereed zijn, dan diende de bouwopdracht onver wijld verleend te worden. Bovendien werd de Rijksgoedkeuring 2 oktober j.l. aan ons uitgereikt, hetgeen impliceert dat binnen drie maanden dus uiter lijk in de maand december met de bouw moet worden begonnen; anders verloopt de vergunning. Het Bestuur der Stichting Goed Ge noeg heeft daarop het voor A.F.C., A.C.C. en A.B.C. gewichtige besluit genomen: BOUWEN! Aan een op zo kort mogelijke termijn bijeen te roepen buitengewone algemene vergadering van A.F.C., A.C.C. en A.B.C. zal Uw goedkeuring worden gevraagd voor de bouw en zullen de financierings mogelijkheden worden besproken. In deze historische gecombineerde ver- gadering van onze verenigingen, die midden december gehouden zal worden en waarin belangrijke besluiten moeten worden genomen, dient ELK WER KEND LID en IEDERE DONATEUR die het goed meent met zijn vereniging, aanwezig te zijn. De competitie. Gelukkig zijn de resultaten van ons eerste deze maand sterk verbeterd: vijt punten uit drie uitwedstrijden, is een resultaat waarop onze jongens trots mogen zijn. Wij staan na de overwinning op O.S.V. verder van de onderste dan van de bovenste plaats verwijderd Ach nee, laten we tóch nog maar een maand je wachten! Het tweede komt de laatste twee maanden beter voor de dag en haalde nuttige punten binnen. Jammer dat de achterhoede nog al eens een steekje laat vallen. Het derde zette de opmars voort en vertoont dikwijls opvallend goed spel. Er zit nog een kampioenskans in, jon gens. Grijp die. De lagere elftallen doen het over het geheel genomen niet slecht, met uitzondering van het vijfde. De eervolle kleine nederlaag tegen koploper Blauw Wit moge de voorbode zijn van puntenwinst. Verrassend goed zijn over het algemeen na een slecht begin de resultaten van onze ieugd. De Jun. A leden in de regionale competi tie tot dusverre slechts twee nederlagen en behaalden zeer verdienstelijke over winningen. Jongens, ga zo door, maar besef dat jullie er nog lang niet zijn. Dat heeft de strijd tegen Volendam van j.l. zondag wel bewezen. De overige A- elftallen draaien zeer behoorlijk; er wa ren drie zondageen, dat alle A-teams wonnen. Ook de Jun. B. blazen hun partijtje dapper mee. Goed zo, jeugd van A.F.C. Jullie vormen de toekomst van de club, vergeet dat nooit. Helaas moest de welpen-competitie al worden opgeschort. Troost je maar, jongens. Op ons nieuwe complex krijgen wij betere velden en kan vermoedelijk wat langer worden doorgespeeld. Nog een klein jaartje geduld dus. Ziekenboeg. Onze vriend Hans Woudstra heeft een wel niet gevaarlijke, maar erg pijnlijke beenoperatie ondergaan, is nu weer thuis, doch moet nog weken rust hou den. Gaat U hem eens opzoeken? H. Höfte. f Op 77-jarige leeftijd is overleden onze oude donateur Herman Höfte. In vroe ger jaren zagen wij hem dikwijls en zel den verzuimde hij zaterdagsmiddags zijn kwartetje te komen leggen in het club huis. Wij bewaren aan hem de herinne ring van een zeer gemoedelijk en vrien delijk man. Onze innige deelneming gaat uit naar Mevrouw Höfte en haar doch ter. Moge hij in vrede rusten. Afscheid. Arie Waayer heeft afscheid genomen als waarnemend Schakelredacteur, nu Jan Steensma gelukkig geslaagd voor zijn makelaars-examen daarvoor weer tijd beschikbaar heeft gekregen. We heten Jan hartelijk welkom bij zijn weder- optreden en wensen hem veel succes. Voor ons aller Arie schieten woorden van lof tekort. Het was in één woord af. Hartelijk, hartelijk dank Arie, voor je fijnversneden pennevruchten, waarvan we allemaal hebben genoten. Laat ons er af en toe, liefst regelmatig, nog van genie ten. G. H. LI. KAPPELHOFF.

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 1