sportieve strijd, gezelligheid in de A.F.C. sociëteit pooLt allen mee, het is voor a.p.c. P. Maar laatst heb ik toch gehoord, van de [Durgerdamsche Racing Club T. Ja, ja, daar dronk men bijna bloed inplaatst van [Seven-Up Daar werd de wedstrijd een kwartier vöór tijd door de referee gestaakt Omdat de Racingclub van moordlust had geblaakt P. Ik dacht men speelde in die clubs uitsluitend voor [plezier T. Nou, blijkbaar niet, te oordelen naar de stroom van [vloeken en getier De spelverruwing neemt toch toe dat is een [kwalijk teken Ik hoop dat we in het volgend jaar daarvan niet meer [hoeven spreken P. Maar waar we altijd met trots en vreugde over spreken Dat is De Schakel, de band die niet is te verbreken T. We hebben daarstraks Schakel-Jan al in het zonnetje [gezet Maar ik geloof Nel, het bestuur heeft niet vergeefs op Arie Waayer gewed Al werd die redacteur door de Mixed Pickelaar met [polemiek ontvangen Hij wist het stijlvol op zijn eigen woord te vangen Met zulke medewerkers blijft De Schakel boven Jan. Hoewel dat na Jan Steensma toch eigenlijk niet meer kan P. A propos, Thom, Arie Waayer noemt tegenwoordig [de Pickelaar M.l'. Ik wist niet dat Jo naast de boter ook nog aan filmen dee T. Gelukkig voor Jo staakten zijn persmakkers eindelijk [hun wild geraas P. En in elk dorp aan de rivier eet men nu weer [Plantaham met kaas T. We komen weer in de politiek, Nel, daar hebben we [niks te maken Gauw terug naar A.F.C. en naar de voetbal-zaken P. Onze welpen, jongste jeugd en hoop van A.F.C. Brachten uit de strijd tegen K.H.F.C. de beker voor [ons mee Elke zaterdag spelen zij als leeuwen, onder leuke [dierennamen Heeft U dat nog nooit gezien, foei V moest zich schamen T. De junioren A-3, B-2, 3 en 4 Spelen dit jaar naar het schijnt, bijzonder met plezier Er zit voor al die spelertjes met volhouden een [kampioenschap in Vooruit jongens zet hem op bijt je er door en win P. Hoe je het ook wendt of keert, Thom, het blijft [precies gelijk Het komt altijd op hetzelfde neer T. Naamlijk naast de dijk P. Ach nee, dat bedoel ik niet, ik bedoel onze aller hoop T. Jan Bakker P. Nee T. Eylders dan? Die is toch niet te koop P. Ik bedoel ons eerste dat maar steeds blijft ongeslagen Dat dit jaar wel bijzonder fier ons roodzwart weet te [dragen Zeeburgia 3-1, O.V.V.O. 2-0, en Baarn nog net 2-1 T. Het is mooi, maar in hoera geroep zie ik nu nog [geen been Het zijn resultaten van kwaliteit, dat wil ik onderstrepen Maar laten we alsjeblieft niet te vroeg aan het [juichen gaan en dwepen Wel kan ieder door zijn steun de jongens een extra [prikkel geven P. Zoals Sint Nicolaas dat deed, donderdag december zeven 7. Waarom haal je zo raar die woorden door elkaar Dat deed die sint die avond ook hij rijmde soms wat raar Maar spreken kon hij, dat staat vast, het was [werkelijk enorm Hoe later op de avond, hoe groter Sint zijn vorm De ereleden zagen zo een aanstekelijk leuke boel En deden zonder moeite mee, dat was trouwens ook [het doel Wat iedere speler kreeg van Sint zullen we maar niet [vermelden Maar het was veel en geestig, en vermoeid waren de [helden 1 De hele club vierde het feest van kienen in ons huis Weer schudden alle balken door het daverend [feestgedruis Aan al die organisatoren is weer grote dank verschuldigd Vanaf deze plaats worden zij met ere hier gehuldigd T. Zo Pieternel, we zijn er door, het is tijd om op te stappen Zeg jij maar even au revoir, dan kunnen ze gaan [klappen P. Maar Thom, je wilt al die mensen toch niet zo maar [gaan verlaten Nadat je ongeveer een uur tegen ze hebt staan praten T. Als jij nog iets te zeggen weet, dat nog niet is gezegd Dan heb je meer talent dan die hele Bertold Brecht! P. Bertold Brecht Tja, die man van die Drie Stuivers PAaah, daarmee maakte de VARA toen die ontzettend [dure schuivers Maar wat heeft die man in hemelsnaam met mijn [slotwoorden te maken JZijn slotlied is niet anders dan herhaling van de zaken P. Nu, ik weet het goed gemaaktje vergeet zo gauw [de dingen We resumeren in het kort TJe meentwe gaan weer zingen! Lied „Hup, Holland, Hup" Refrein: Hup, A.F.C., blijft dit jaar maar verder boven aan Hup, A.F.C., want je kunt ze allemaal verslaan Hup, A.F.C., geef hem danig van katoen Want als wij er nu voor vechten, worden wij straks [kampioen. J Elk nieuw begin is moeilijk, maar dit jaar ging het [het heel goed We wonnen vele malen en dat geeft de burger moed J. Bakker A.F.C. Clubhuls Vert. J.G. DE VRIES WETERINGSCHANS 59" AMSTERDAM - TELEFOON 35041

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 8