Begunstiging van onze aöveRteeRöeps, houöt öe schakel in stanö Maareh wat meer geld zou wel gemakkelijk [zijn en kwam ons goed te staan P. Al draaien onze clubs financieel niet helemaal als het [moet, Geest en spel waren dit seizoen werkelijk meer dan goed De A.B.C.'ers kregen bijna plaats in het honkbalwalhalla Maar op het laatste nippertje moest E.D.O. die pret [toch weer vergallen. Doch desondanks kwam A.B.C, zeer eervol uit de strijd Een derde plaats, in dit milieu, dat is geen kleinigheid T. Het tweede negental kreeg ook de kousen op de koppen Want de Geuzen wisten onze boys met ruim verschil [te kloppen Geen kampioenschap dus, en ook geen restauratie Wel jammer, want het jaar daarvoor deed men aan [degradatie P. Het valt me werkelijk mee, Thomasvaer, dat jij dat zo [goed weet Maar vertel jij nu maar hoe of jouw A.C.C. het deed T. Ook bij de grote A.C.C. had men veel last van water... P. Van water? T. Ja, kijk maar, beste Pieternel, hier, het staat er P. O, van regenwater, nee, dat klopt, dat hadden alle clubs. Zo was je buiten en dan hup, weer naar binnen met [de bubs T. Ja, goed. Maar kan ik nou verder gaan? Ondanks de [vele regen Heeft A.C.C. het best gedaan, al zat het soms wal tegen Het grote heldenfeit dient hier niet lang verzwegen Men heeft de Haagse één voor 52 uitgekregen! Helaas kan onze aanval het de week daarop niet klaren Want Hermus kreeg 180 voor 2 en wij weer grijze haren Het tweede zweefde lange tijd in het midden van de [ranglijst En was bij ieder zeer gevreesd, wat U.D. U wel. bewijst Het derde is een wonderlijk team vol snelle veteranen Henk Kappelhoff schijnt door zijn spel de jeugd nog te [vermanen Zulk vangen kent zijn weerga niet, waar zag men zo'n [souplesse Men zegt dat het Ab Goubitz is, maar Henk, laat ze [maar kletsen! P. De jeugd van A.C.C. en A.B.C. is nog niet van die klasse Dat zij ons dit jaar al met bekers kon verrassen Toch groeit zij aan, en is er hoop, voor honkbal en [voor cricket Dat in de toekomst onze jeugd zich houdt aan wijd of [wicket T. We hebben alweer lang gepraat, mijn beste Pieternel Wat zou je denken van een eh liedje, [als luchtig tussenspel P. Waarover zouden we nu nog een liedje kunnen zingen T. Maar Piet, er zijn in A.F.C. nog zoveel dankbare dingen P. Ik weet het, ach ja, dat ik daar niet eerder aan [gedacht heb De stichting Goed Genoeg, het wordt tijd, dat ik daar [een woord van rep! Lied Melodie? Refrein (samen) Wij richten een stichting op, Goed Genoeg naar de [gedachte P. T. P. T. P. T. P. Wij richten een stichting op, bundeling van alle krachten Wij komen daar bijelkaar, als bewijs van eensgezindheid Want wij zijn in ware zin, leden van een groot gezinl A.B.C.A.C.C. zijn de zusters en partners van A.F.C. Iedereen groot en klein, draagt de naam van de [stichting met zich mee Onder Gi, onder Ga, onder leiding van Gerard van [Nigtevegt Wordt 't zo, wordt 't zo, altijd Goed Genoeg en nooit [slecht! Rerein idem (eventueel bis) T. Zo, Pieternel, nu kunnen we dan met frisse moed een [nieuw seizoen beginnen Volkomen zeker dat de clubs gezond zijn ook van binnen De kracht van elke voetbalclub hangt af van de eerste elf Draaien die lekker, nou dan volgt de rest vanzelf Daarom zijn we zo blij, dat de zaken weer eens heerlijk [willen draaien We stonden vroeger veel te vaak met lantarentjes te [zwaaien Maar nooit te overmoedig, het seizoen duurt nog een tijd Je bent soms gauwer dan je denkt records aan iemand [kwijt Ik merk dat je bent omgezwaaid, nu wordt je zelfs [voorzichtig Doe weg dat leraarstoontje, en wees niet zo gewichtig De jongens weten zelf te goed, hoeveel er op het spel [staat En verder krijgen ze van Gé van Dijk voldoende wijze [raad Precies, we hebben met Gé een prima keus gedaan Een Ajaxied, die nog een lange tijd in oranje heeft [gestaan Hij is de man die onze jongens leidt, natuurlijk met permissie En dat vergeten we heus niet, van onze A-commissie Bij al. die lof was men de leden daarvan in de schakel [haast vergeten Dat heeft toen iedereen, ook de schuldige bijzonder [dwars gezeten Mag ik dan vanaf deze plaats het keuze trio hartelijk [danken En ik hoop, deze zaal. steekt ook haar dank niet onder [stoelen of banken We dwalen weer, het is ons lot, van veld en voetbal af Vertel jij maar, mijn Thomasvaer, wat dit seizoen ons gaf... Dat is niet gering een ongeslagen eerste en een [tweede bovenaan Een derde dat haar kans nog lang niet weg ziet gaan Een vijfde dat met Pim aan het hoofd niet anders [doet dan scoren Veel doelpunten schijnen trouwens toch bij Pim Bakker [te behoren En dan dat zevende, dat vecht zich ook naar boven Men begint daar ook al ernstig in een kampioenschap [te geloven En dan het achtste Wat... heeft A.F.C. acht elftallen? Nou en of! En reken maar dat deze boys met veel [plezier staan knallen T. P. T. P. T. T. P. T.

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 7