I -- - - - - pooLt aLlen mee, het is voor a.C.c Lied „Aan die Amsterdamse Grachten". Refrein: Op die goeie overdekte Zie je 's zondags heel de club bijelkaar Hoeden naar de laatste modeschoenen met enorm [slipgevaar Dames tonen de creaties, Rollef Leeser kijkt goedkeurend erbij want zijn laatste topprestaties, zitten zondags zij aan zij'. P. Er staat een tribune aan de rand van Amsterdam-Zuid Daar davert des zondags de dijk van geschreeuw en [gefluit Daar roept men en springt men van vreugde een gat [in de lucht Daar wordt vaak gesteund, gekreund of vrees'lijk [gezucht Waar jongens hollen, rollen, in zwart en rood, waar jongens graven, draven, van heel klein tot heel [groot Refrein T. Er staat een huis aan de rand van Amsterdam-Zuid Daarheen gaat heel de beau-monde een zondagje uit Daar drinkt men en praat men spontaan tot diep in [de nacht En flutsteren de dames de nieuwtjes van de [hoedendracht Waar hoedjes wuiven, schuiven, hoog boven het veld waar kinderen zeuren, leuren, waar steeds wordt [opgebeld Refrein. P. Inmiddels zijn ,we daarmee, Thomasvaer, alweer bij de AROL-beker Al was de beker niet voor ons, een succes was het zeker Er werd weer vlot en goed gespeeld, en dat zonder [betaling... Men kent bij amateurs gelukkig nog van „Keep Smiling t u, lde vertaling! J Wij zelf zaten er niet lang in, maar dat was echt geen [schande Want m de week daarop kreeg U.V.V. de beker toch [in handen P. Hoezeer de dames ook genoten van dat voetbal [a la Arie Metso Ik geloof dat de mannen het meest waren gediend [van het vrouwelijk intermezzo! T. Wat Simson ons daar liet zien, was werk van grote klasse Wat mij betreft, mijn Pieternel, mogen zij ons dat jaar [weer verrassen Het weer was overigens bar slecht, geen zon, [maar wind en regen Totaal kwamen 1800 man, ik ben ermee verlegen Enfin, Jo Hurwits keek niet blij, maar Gé van Dijk [had zorgen... Zijn elftal speelde nog niet 'best, en hij dacht al aan [motgen! P. Maar kijk, het gaat altijd anders dan je denkt, [we bleven ongeslagen En we staan zelfs relatief bovenaan, door goede geest t r [gedragen 1Er is iets terug m onze club, die oude geest van knokken. Dat willen we natuurlijk zien, maar jongens, maak geen [brokken T P. T P. P. T. P. T. P. T. Vertegenwoordiger H. Timmerman, Amsterdam Tel. 72 69 87 We zagen laatst bij Zeeburgia de spil aan het huilen [slaan Je moet bij voetbal nu eenmaal ook iets kunnen [incasseren Maak je niet kwaad is onze raadvoetballen en niet [„beren Je loopt weer op de zaak vooruit, we moeten nog [vergaderen Acn, ja, dat is waar ook, de raad der vroede vaderen Men sprak over het verhuisprobleem, dat nu is opgelost, Het heeft de stichting „Goed Genoeggenoeg [zweetdruppeltjes gekost! Maar het resultaat is er ook naar ...we krijgen [liefst vijf velden berst saam met Arsenall, dan alleen, ik ben trots het te [vermelden Die stichting heeft mooi werk gedaanmaar men moet [nog meer verzetten We wensen ze heel veel sterkte toe, en heel voorspoedig [„batten" Batten? Ja, ja, je weet toch wel bij cricket Is dat het hout, dat recht op staat? O nee, dat is een [wicket W e.nee, to bat betekent slaan, die batsman houdt het [vast Het wicket Nee, het bat, wat vraag je ongepast Ongepast? Ik dacht alleen hoe heet die sport Nou welke sport? Met die pyama's aan O, je bedoelt honkbal, dat zijn echte honkbalpakken Dat is lekker* warm, des zomers, krijg je het nooit te pakken! 1 nomasvaerje spot met een sport waarvan je geen [verstand hebt Ik houd van cricket, lieve meid, daar ben ik mee [behept Behept of niet, het dient gezegd, je denkt nog al [eenzijdig De stichting wil juist iedereen zo veel mogelijk veelzijdig! Kijk nooit neer op een andere sport of lach de mensen uit Dan heb je het bij echte sportlui meteen voorgoed [verbruid Je hebt gelijk mijn Pieternel, meedoen aan de king [of sports Betekent daarom nog geen plaats onder de lords of sports Maar dat neemt allemaal niet weg, des zomers ga ik [batten bn neem ik een tijdje vrijaf van Zatten of van Vetten Misschien vrijaf, maar geen afscheid, want over twee, [drie jaar Staat voor ons door de stichting een pracht complex [al klaar Daar zullen dan voetbal-, honkbal- en cricketvrinden blkaar en de gezelligheid het hele jaar door vinden Ook nu al is onderling de band nauw aangehaald bn ieder lid kan overal in zonder dat hij iets betaalt loei, Ihomasvaer, wat ben je weer ontzettend egoïstisch Het gaat niet om de centen, man, we blijven idealistisch Dat weet ik wel ik zei het ook zomaar in het voorbij gaan

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 6