IRaijjjiiall On dit et datjes PLSEC5ER KEUKENS ©ames- en Herenschoenen poolt allen mee, het is voor a.p.c. Adje. T ang, zeer lang hebben Adje en Ula uitgekeken naar de tweede Aroldag. „Ze kregen wat ze wilden". Vooral Ula vond het zeer gemütlich en ook Adjes gezicht straalde. Voorlopig hebben ze zich weer naar het met clubs als de onze zo karig be deelde Düsseldorf begeven. Jongens, we maken wel weer eens een aVondje. Blij, jullie weer ontmoet te hebben. Dienstplichtig? Op onze door Nederland voerende tochten zijn we al herhaaldelijk de veel kleurige auto'tjes tegen gekomen met de slagzin: „Patria, met zakgeld". Wij vin den dat een mooie leuze. Het oeroude: „Zorg dat je er bijkomt" raakte wat af gezaagd. Overigen^ ligt er nu wel bijzonder weinig onderscheid tussen een militaire loopbaan en het huwelijk. Hermana of Adriana of Truida, met zakgeld. Tja, de grote poet zal je moeten af geven. Overdracht. Studieredenen, nopen mij, Uw redac teur, het gezag over Uw clubblad voor een jaar van de schouders te leggen. Met vereende krachten zijn we erin ge slaagd Arie Waayer te bewegen het werk over te nemen. Wij wensen hem Uw volle aandacht en eventueel medewer king, zo hij daarom mocht verzoeken. Arie, succes! (Kleine) Maten. Adé Kleyn zag hem het eerste, de annonce in Rood-Wit, het clubblad van Robur et Velocitas: „De Heer A. Meyer heeft nog in voorraad diverse (kleine) maten voetbalschoenen, shirts en kousen. In goede staat en tegen lage prijs ver krijgbaar". plastic uitvoering plaatstalen uitvoering Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 Bertus van Manen hoeft er niet heen te gaan, lijkt ons, maar voor Piet Vaal en Jan Stuurbeek schijnt een reisje naar Apeldoorn bijzonder lonend. Steek. Wij stellen er prijs op artikelen, ge wijd aan bijzondere evenementen, op te fleuren met foto'. Er is bijna geen Arol- nummer zonder deze opluisteringen. Deze keer hebben de fotografen mij in de steek gelaten. Sorry. Studenten en Militairen. In aansluiting op het t in de vorige Schakel gepubliceerde met betrekking tot de voor studenten en militairen geldende reductie op de contributie berichten wij nog, dat het Bestuur slechts aanvragen van hen, die het voorafgaande jaar nor maal de voor hun categorie geldende contributie hebben voldaan, in overwe ging zal nemen. Indelingen. De scherpe opmerker zal straks bij dit onderwerp, de afdeling onzer Junioren A 1 missen. Deze jeugdige medestrijders kon nog geen indeling geboden worden, omdat de selectie-wedstrijden, voor de regionale juniorencompetitie nog niet alle zijn verspeeld. De redactie is wel licht keen genoeg om een en ander later te doen publiceren. Clublied. Voor al onze leden, zowel de oude als de nieuwe, drukken wij in deze afleve ring ons clublied weer eens af. Bij me nige gelegenheid zal het dit seizoen worden aangeheven en wij kunnen slechts hopen, dat vele kampioenschappen tot de gebruikelijke koorvorming aanleiding mogen geven. Allereerst is dan nodig, dat wij allen de woorden van Dick Bessem weer eens goed op ons laten inwerken. Zo doende. We kunnen geen muziek afdrukken. Leert het derhalve uit het hoofd. Het meezingen gaan dan t.z.t. vanzelf. Geen Kampioen. A.B.C. en A.C.C. hebben de reis niet kunnen halen. Het kampioenschap der desbetreffende afdeling viel aan andere verenigingen ten deel. In het volgende nummer zullen de Heren Hans de Bie en Max de Bruin Jr. wellicht enigszins uitgebreid over hun geliefde clubs ver slag kunnen uitbrengen. Pool. Met de pool beleven we van alles. U weet het reeds uit de kranten en hoe inside-informed wij ook mogen zijn, wij kunnen over dit onderwerp niets uit de doeken doen. Alles hangt af van het feit of de Minister van Justitie zijn des tijds in de Tweede Kamer afgelegde verklaringen gestand zal doen. Het voor bij gaan aan de politieke nasleep, die de verwerping van het wetsontwerp door de Eerste Kamer zal meebrengen, con stateren wij slechts, dat. de sportwereld voorlopig met de gebakken peren zit. Wat A.F.C. betreft mochten we be merken, dat dank zij de steun van vele leden en donateurs door de commissie weer een aardig bedrag kon worden in gezameld. Als echter alle houders van een groene kaart, ook wekelijks hun poolbiljet zouden indienen dan zou een veel grotere som aan onze club ten goede kunnen komen. Voorlopig, (op het moment, dat wij dit schrijven) krijgen we nog eenmaal de kans. U op een flinke winst en A.F.C. op een mooie financiële steun. Wij rekenen op U. J. T. S. de italiaanse keuken Imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam Vertegenwoordiger H. Timmerman, Amsterdam Tel. 72 69 87 4

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 4