De jeugd Qeen resultaten van de groene velden 8 T* DE SELL KEUKEN poolt aLLen mee, het is voor a.p.c. Tj1 venals met die oude sopraan is het, althans voor ons, gedaan met hel voetbalseizoen. Enkele elftallen hebben nog lang gespeeld, maar nu komt toch definitief een punt achter het seizoen 1959-1960. Het eerste heeft uiteindelijk in O.V.V.O. zijn meerdere moeten erkennen in de bekerstrijd. Zaandijk en Rapiditas gaan uitmaken of hebben dit reeds ge daan, wie zich met de semiprofs mag gaan meten. De Zatten behaalden 5 punten uit drie wedstrijden voor de beker. De vest is eveneens uitgebekerd. Johan de Bie captain van het achtste roept ons voor het laatst een vaarwel toe en daarmee is het soeda. Tot september vrienden. ONDANKS LAATSTE PLAATS, OPMERKELIJK RECORD Het is er dan toch van gekomen. Uw achtste heeft het honderdtal bereikt en zelfs overschreden. 105 doelpunten tegen in één seizoen! Weliswaar geen prestatie om je op de borst te kloppen, doch wel een opmerkelijk record. De mijlpaal werd geboren met het derde doelpunt in de laatste wedstrijd tegen A.W.V. 3, die overigens met 8—3 verloren werd. De scheidsrechter, een begripvol man, liet even pauzeren om de spelers de gelegenheid te geven doel man Adriaansz de hand te drukken. Waarmede natuurlijk niet bedoeld werd, dat het alleen genoemde doelverdediger is geweest, die 105 keer de bal achter zich uit het net heeft gevist. Zo is er dus weer een einde gekomen aan het voetbalseizoen. Een seizoen, waarin wij slechts 3 keer als zegevierend team het veld verlieten twee keer tegen Unity 3 en een keer tegen Schinkelhaven 4 en 13 keer de eer aan de tegenstanders lieten. Een laatste plaats tezamen met Unity 3 vormt hiervan het resultaat. Als U nu denkt, dat de vele neder lagen de onderlinge verstandhouding van de spelers niet ten goede kwant, vergist U zich. De spelers tan dit laagste elftal weten stuk voor stuk, zonder enige pretentie, dat onder hen geen topvoet ballen schuilen. Vandaar ook dat „laagste Een wanklank werd dus nooit gehoord en de heer Bakker zal kunnen beamen, dat een nederlaag van het achtste nooit nadelig op zijn omzet heeft gewerkt. Uw achtste zal voorlopig niet tussen de krijtlijnen treden, want het is weer lijd geworden voor het cricket-bat en de honkbalharrdschoen. Rest mij nog de Sub-commissie 11 dank te zeggen voor de prettige samenwerking, alsmede de spe lers en reserves. Ik wens U een prettige vakantie toe en de cricketers en honkballers veel succes. JOHAN. Tn de vorige Schakel gaf ik U al het x laatste nieuws over de jeugd, zodat ik eindigde met li een goede vakantie toe te wensen. Onze redacteur vond het ech ter nog niet genoeg en achtervolgde me zelfs op mijn vakantieadres. Want'ik had de daad maar bij het woord gevoegd. Een goede vakantie is echter afhankelijk van goed weer en dat heb ik in Zandvoort nog maar bar weinig gezien. Wij zoeken ons vertier dus maar in de avonduren (niet in de avonturen!). Daar de Heer Steensma echter geen verslag van de autoraces om de Grand Prix van Nederland verwacht, doch een voetbaloverzicht, zal ik maar een beschou wing van de Jeugdcommissie geven over onze verwachtingen van het seizoen 1960/61. W ij verwachten te kunnen inschrijven met 4 Jun. A-elftallen, 7 Jun. B-teams en 3 Jun. B-elftallen in de 12 jaar-groep. Zeker 4 welpenteams zullen in september voor een welpencompetitie kunnen aan treden. De hoogste Juniorenelftallen in iedere leeftijdsgroep zullen bij de A.V.B. ingeschreven worden voor de hoogste klasse in hun groep. gebr. plieger heerlen, amsterdam TERBORGSEWEG 106 TE DOETINCHEM TELE F. 08340-3343 m Wegblijven. Door het succes van onze maatregelen tegen wegblijven-zonder-bericht, zal aan de getroffen regelen nog scherper de hand worden gehouden: de speler, die wegblijlt zonder afgeschreven te hebben, wordt gedurende enige tijd niet meer opge steld. Ook het niet ontvangen van het Bulletin zal niet als excuus kunnen gel den (mocht dat voorkomen, dan kun je de secretaris van de Jeugdcomm. even bellen om je wedstrijd voor zondag te vernemen). De laagste elftallen in iedere groep zullen uiteraard weer als „rouleringseff- tallen" gelden, hetgeen betekent, dat de „mindere goden" zo af en toe wel eens als reserve zullen moeten optreden. De laatste tijd zijn enkele onregelma tigheden tijdens en na de wedstrijden voorgekomen. Denkt erom, dat je niet alleen komt om je sport te beoefenen, doch dat je tevens een vertegenwoordiger bent van de oudste club van Amsterdam. A.F.C. heeft een zeer goede naam als tegenstander, die wij allen moeten hand haven. Het Bestuur zal dan ook scherp toezien op het correcte gedrag van onze spelers en eventueel maatregelen nemen. Rust. Tot slot de identiteitskaarten en even tueel de keuringskaarten. Vele spelers hebben nu nog deze papieren niet opge zonden. Daar de verzorging van deze documenten door onze secretaris en de A.V.B. (mede door de vakanties) geruime tijd in beslag zal nemen, dient de Heer Büchert (Boterdiepstraat 35) deze thans op korte termijn te ontvangen. Je riskeert andets niet aan de wedstrijden te mogen deelnemen. Dit was het dan voor deze Schakel. Nogmaals alle leden beter vakantieweet toewensend, neem ik Schakel-rust tot augustus. H. W. VAN TEUNENBROEK. PARKETVLOEREN STROKENVLOEREN PREFAB-KLEIN PARKET Vertegenwoordiger: H. SMIT Middenweg 223 je| (0 20) 5 13 69 Amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 2