Rivalen 2 - A.F.C. 4 JAMES MEYER Het Vierde Met Een Been In De K-N.V.B. Enkhufzen TELEFOON 721833 Zondag a.s. speelt ons Vierde elftal de tweede en beslissende wedstrijd tegen Rivalen II. Bij een gelijkspel is de eindstreep gehaald. uur op het veld van Rivalen op het complex Riekerhaven, gelegen achter het Luchtvaart Laboratorium. Gaat Fred van Soomeren en zijn mannen aanmoedigen. APOLLOLAAN 109 poolt allen mee, het is voor a.p.c. Het vierde heeft de eerste promotie wedstrijd tegen Rivalen II met 2—1 ge wonnen. Het cijferverschil is niet zo groot, het krachtsverschil was dit wel. Vooral het aantal doelrijpe kansen was voor onze voorhoede veel groter dan voor de groenwitte voorspelers. Voor de rust zagen we Daan Perton en Wim Hoffenaar kansen missen, die ons bij benutten bij de thee al op rozen zou den hebben gebracht. We hebben met genoegen gekeken naar dit hard werkende en voor een vierde elftal wel redelijke voetbal spe lende ploegje. Onze waardering en mis schien wel afgunst gaan uit naar Nico Leloux, die daar met zijn veertig jaren een partij spil stond weg te geven, die alle toeschouwers met bewondering moet hebben vervuld. Overigens gaat het deze makker de laatste jaren voor de wind. In de tijd, dat wij nog met hem moch ten spelen moesten we altijd alle zeilen bijzetten om ons in de betrokken klasse te handhaven. Maar verleden jaar werd het vijfde elftal onder Nico's captaincy kampioen en nu maakt hij dit succes van het vierde mee. Dit laatste geldt overigens voor nog een paar spelers van dit elftal. Het eerste en tweede elftal brachten j.l. zondag een bezoek aan de correspon derende elftallen van West-Frisia te Enkhuizen. De geboekte resultaten waren zeer redelijk. Het eerste overwon met 2—0 en het tweede wist gelijk te spelen (3—3). Co Onsman kon deze middag niet zulke potten breken als de dag tevoren met de veteranen tegen A.C.C. (Wij zijn overigens van mening, dat onze Co op zaterdag niet opgesteld had mogen wor den). Zatten. De langwerkende wedstrijd van deze mannen tegen D.W.S.A. is voor morgen vastgesteld. De stand onderaan is op dit moment: A.F.C. 13-9 D.W.S.A. 13-8 De Spartaan 14—8 Wij hebben echter nog de twee ver- liespunten in mindering. Slechts als de wedstrijd gewonnen wordt zijn we defini tief uit de malaise. Vanzelfsprekend rekenen de Zatten op veler steun. J. T. S. 1 Prospectus wordt U gaarne op aanvraag toegezonden Vert. J.G. DE VRIES WETERINGSCHANS 59 - AMSTERDAM - TELEFOON 35041 10

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 10