On dit et datjes Miss A.F.C. De promotiewedstrijden van ons vierde elftal zullen naar alle waarschijnlijkheid zondag 3 april a.s. een aanvang nemen. De tot nu toe bekende mede-gegadigden zijni Rivalen 2 en De Spartaan 4 Een beslissingswedstrijd zondag a.s. tussen Uithoorn en Wils kracht zal moeten uitmaken welke ploeg eveneens een poging tot promotie mag ondernemen. poolt allen mee, het is voor a.f.e. Sineke. Het artikeltje over het kampioenschap van A2 zult U met genoegen gelezen hebben. De jeugdige schrijfster paart schrijftalent aan een redelijke en toch vrouwelijke kijk op voetballen en de mannen, of om met haarzelf te spreken, de verrukkelijke kerels die dit spel be oefenen. Aangetrouwde heeft dit talentje ook onderkend. Als we bedenken, dat zij ook zo is begonnen dan mogen we van een aanwinst spreken. Sineke, intussen onze dank en tot schrijfs. Adjé. Geen Nibelungen, noch wirtschafts- wunderliche Erzahlungen deze keer. Geen nieuws, goed nieuws denken we dan. Zatten. Deze jongens komen zo zelden in de baan, de laatste tijd, dat men ze bijna zou vergeten. Intussen is er toch wel een wapenfeit te vermelden. Onlangs werden de Veteranen verslagen. En toch speelde Jan Hannema rechtsbuiten bij deze man nen. De stand in de competitie is niet roos kleurig. De Spartaan, D.W.S.-A. en A.F.C. verkeren in degradatiegevaar, maar als wij de laatste wedstrijd tegen D.W.S.-A. tot een goed einde weten te brengen, d.w.z. de beidé punten pakken, dan mo gen we voor een jaar in de eerste klasse bijtekenen. Deze wedstrijd zal hoogstwaarschijnlijk op 2 april op ons terrein gespeeld wor den. Met veler steun moet ook dit var kentje kunnen worden gewassen. Neen, dat leest U echt wel goed. Twee essen, dat is volkomen juist. En het is een stunt. De onvolprezen 1'. en P.C. deed dit jaar een goede greep met het aantrekken van de nieuwe leden Lodi Joling en Cor van Peperzeel. Je moet er maar op komen en zij kwamen er op. Kort en goed gezegd: Volgende week vrijdag vindt in het Clubhuis de verkie zing van Miss A.F.C. plaats. De commis sie stelt zich voor om een uur of zes met een „gezellig samenzijn" te begin nen. Er kan wat worden gegeten, er kan wat worden gedronken en er kan wat worden gedanst. De liefhebbers van muziek mogen blij ven zitten luisteren, want hoogstwaar schijnlijk zullen enige bekende radiomu sici de dansmuziek verzorgen. En nu dan het eigenlijke evenement van de avond: „De verkiezing van Miss A.F.C". Dit evenement staat of valt natuurlijk met de deelnemende dames. Met de mees te klem verzoeken wij de A.F.C.-dames dan ook om aan deze verkiezing deel te nemen. Houdt niet te streng vast aan dat Miss. Zullen we een Mrs A.F.C. krijgen. Ook erg En heus, de P. en P.C. doet net als altijd en houdt de zaak fijn. U behoeft slechts twee maal te paraderen, eenmaal in burger en eenmaal in A.F.C.-tenue. Voor deze kleding wordt gezorgd. De winnares, de „one and only" Miss A.F.C. dus, zal schitterende prijzen krij gen. Een grote zilveren beker, welke mis schien tot eeuwigdurende wisselprijs zal worden verklaard, met een waarde van bijna 2.100.— wordt ter beschikking ge steld. En zij zal mogen meedoen aan een experiment. Te tien uur gaan de schijnwerpers op het veld aan en zullen onze keepers Vo gel en Briedé, gekleed in day-glow-cos- tuums, in de doelen verschijnen en dan zal Miss A.F.C. een penalty nemen. Deze zal ze echter nooit in een doel punt kunnen omzetten. En dat is geen schande, want ook een Boskamp of een Kat zullen dat niet kunnen. In dit ver band moge ik U een geheim verraden. Trainer Van Dam heeft in zijn vrije uren een uitvinding gedaan. Met mede werking van de bedrijfsingenieuze afde ling van het bedrijf, waar hij werkt, is hij er in geslaagd de stof te ontwikke len, waar heel keepend A.F.C., ja heel keepend Nederland reikhalzend naar uit kijkt. Wij mogen er nog niet te veel van zeggen, maar volgens Van Dam zou de stof magnetisch zijn voor lucht, waarom heen een leren omhulsel. Eén druppel in des keepershandschoen, enEnfin, wij zullen zien. Rest ons dus slechts om alle A.F.C.- dames en hun mannen (vrienden en ver loofden) op te wekken volgende week vrijdag naar het Clubhuis te komen. Het zal een daverende avond worden. J. T. S. 10

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 10