0 Marshall A.F.C. 6 5 ©ames- en Herenschoenen DE SELL KEUKEN lPool-Vostiljon BeQunstiQinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö zenuwen van de aanwezige supporters hebben gevergd. Blauw Wit kwam zwaar in het offensief en wij kregen geen voet meer aan de grond. Het leek wel of wij allemaal ons huis kwijt waren. Iedereen zag het onheil nog dreigender naderbij komen toen BI. Wit een goal scoorde. Hierna bleek duidelijk, dat Uw vierde over een zeer sterk moreel beschikt, want wij ontworstelden ons langzaam maar ze ker aan de druk en kwamen zelfs tot goede tegenacties. Wij moesten echter nog enkele bittere pilletjes door onze toch al door zenuwen vernauwde kelen laten glijden. Een doelpunt gescoord uit een trekbal vanaf de doellijn werd afge keurd wegens buitenspel(P). Kort daarop werkte een Bl.Wit back de bal met zijn hand uit het doel. De scheidsrechter floot en nee geen penalty, maar een hoogtebal daar de arbiter bij nader in zien tot de conclusie kwam dat de kee per de bal uit het doel had geslagen. Ook dit kon ons niet meer deren. Wij gooi den er nog een schepje op en binnen enkele minuten scoorden wij een doel punt (3—1), dat ons allen weer ruimer deed ademhalen. In deze stand kwam geen wijziging meer en wij konden dan ook na het eindsignaal vermoeid maar voldaan de kleedkamers opzoeken. Met nog zes wedstrijden te spelen ligt de promotie binnen ons bereik en ik ben ervan overtuigd, dat wanneer wij ons voor de volle 100% geven de terugkeer naar de K.N.V.B. kan worden verwezen- lijkt. Sinds de wedstrijd tegen Blauw Wit zijn wij deze maand slechts eenmaal in het veld gekomen en wel tegen de Vole- wijckers V, lastige tegenstanders, die in de laatste 6 wedstrijden geen enkele nederlaag hadden geleden. Van het begin af trokken zij ten aanval maar de bal werd steeds meer een gemakkelijk prooi van onze verdedigers, daar de Vole- wijckers het samenspel te kort hielden, terwijl zij het bovendien veel te lang doorvoerden. Hiertegenover plaatsten wij Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 een heel andere spelletje. Wij bouwden met lange passes over de vleugels aanval len op waarin perspectief zat. Het suc ces bleef dan ook niet lang uit. Uit een goede aanval knalde Daan Perton de bal achter de Volewijck-keeper. Iedereen was zeer tevreden over dit vroegtijdige suc ces. Wie dacht er aan, dat er nog een serie doelpunten zou volgen? Niemand geloof ik. De Volewijckers bleven volhar den in hun korte spel, waardoor zij voor de goal volkomen ongevaarlijk waren, terwijl wij de ene gevaarlijke aanval na de andere op hun doel lanceerden. Het resultaat: 5—0 voorsprong bij de rust. In lange tijd heeft de thee ons niet zo lekker gesmaakt. In de tweede helft werd er aanmerkelijk minder gespeeld hetgeen niet te verwonderen is met zo'n voor sprong. Toch scoorden wij nog 3 doel punten en daar de Volewijckers hetzelf de deden werd de eindstand 8—3. Ver melding verdient zeker het feit dat Daan Perton 6 goals voor zijn rekening nam. Daar ook Blauw Wit en W.M.S. die zon dag wonnen, bleef de stand aan de kop met nog twee competitie wedstrijden te spelen ongewijzigd. Inmiddels hebben onze mededingers om de bovenste plaats elkaar ontmoet. Enkele spelers en supporters die dit evenement uiteraard niet wilden missen zagen hoe W.M.S. met 3—1 het onderspit moest delven, waardoor W.M.S. (onze enige concurrent voor de promotie) thans twee verliespunten meer heeft dan wij. DRIE PUNTEN UIT TWEE WED STRIJDEN is voor ons voldoende om promotiewedstrijden te spelen. Dit mag ons toch niet meer ontgaan. Meer wil ik er nu niet over zeggen want een ieder weet hoe vreemd een bal kan rollen. FRED. IV' reeks van feestelijke bijeenkomsten ter gelegenheid van ons dertiende lustrum werd op zaterdag 13 februari af gesloten met een groots soirée-dansante in het Carlton-Hotel. Er waren ruim 370 personen in de grote zaal toen om negen uur de mach tige tonen van de herkenningsmelodie van The Skymasters naar het plafond stegen. Tot twee uur heeft dit orkest onder lei ding van Bep Rowold ons van goede dans muziek doen genieten. De zeer charmante Joke van de Burg en onze vriend Karei van der Velden zetten met hun stemmen extra luister bij. Na de eerste dansen betraden Mevrouw Smit en de Heer Van de Paverd het po dium om beurtelings als solist en ge tweeën van hun kunnen als vocalist te getuigen. En dat kunnen was niet gering. Een klaterend applaus was hun verdiende beloning. Later op de avond trad Rudy Carell, door de organisatoren met vooruitziende blik geëngageerd, op. Behalve met zijn liedjes oogstte hij veel succes met zijn conference. gebr. plieger heerlen, amsterdam Om twee uur was het feest ten einde. Zij, die daartoe lust hadden werd de ge legenheid geboden de inwendige mens te versterken, terwijl anderen zich in de bar nog wat verpoosden. Wij geloven te mogen terugzien op een zeer geslaagd feest. Jammer is altijd, dat onze financiële positie het nodig maakt de feestvreugde te onderbreken voor ver lotingen e.d. Een en ander lijkt ons moeilijk weg te denken. Of men moest er zeker van kun nen zijn, dat bij een 2 a 3 maal zo hoge toegangsprijs voldoende belangstelling zou bestaan. Tijdens het souper, opgeluisterd door Jip Vogel sr., nam voorzitter Kappelhoff het woord om de organisatoren te danken voor het gebodene. Cor van Peperzeel, die de laatste dagen geleefd had op broom en valeriaan, en optrad als impressario, begeleider, etc. etc verdiende deze dank wel in het bijzonder. Rest ons nog om allen, die de commis sie in staat stelden, dit feest te doen sla gen te danken. J. T. S. T T hebt natuurlijk ook gedacht bij toto honderdelf: Zó'n prijsje noem ik niet meer zacht, zo'n kwart miljoen, zeg zelf. Toch was ik blij dat IK 'm niet had. Haha! hoor ik U lachen, dat is het zure druiven(nat); ik heb hem nóóit gemagge Nee, stil nou stel, uw formulier door U met zorg beschreven en voorts, met de bekende zwier van Bonkink, doorgegeven aan Pietje Bos z'n oudste spruit Nobelprijswinnaar Arnold! dat juist dit formuliertje uit de Posterijen-kar rolt Stel verder, dat de hoofdprijs op Uw brainwave is gevallen met haast driehonderdduizend pop, DRIEHONDERDUIZEND ballen! Eerst bent U als een bruid zo blij, dus 's nachts U wakker ligt. Dan Uw biljet was er niet bij! Geen oog doet u meer dicht. Begrijpt U nou waarom ik blij ben dat ik hem niet had. Zo'n hartverzwikking niks voor mij. Hoog, 't ed'le druivenat! Dóch poolen doen we zelfbewust, Nol-zelf gaat naar Den Haag! Nee A.F.C.'ers, slaapt gerust! Hij brengt ze immers graag... B. S. LE MARCHÉ.

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 3