lestfcéa&ë On dit et dotjes JAMES MEYER TELEFOON 721833 tïlokums Oudste APOLLOLAAN 109 Prospectus wordt U gaarne op aanvraag toegezonden BeGunstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö Herstel. Een onzer trouwste donateurs, de Heer Van Klinken (juist ja, de vader van die halfspeler van de Zatten), heeft het de laatste jaren met zijn gezondheid te stel len gehad. Sedert enige tijd is hij echter weer in staat onze wedstrijden te bezoe ken. In deze jaren van gedwongen af wezigheid heeft hij veel medeleven en belangstelling van A.F.C. en de A.F.C.-ers ondervonden. Daarvoor dankt hij. Op onze beurt is A.F.C. blij, dat de Heer Van Klinken's gezondheid weer op peil is en dat hij zijn oude plaatsje op de tribune weer kan innemen. Adje I. Ad van Dijk zond A.F.C. de beste wensen voor het Nieuwe Jaar en bestelde tegelijkertijd twee kaarten voor het aan staande jaarfeest. Daarmede was hij de eerste. Voor d' oude sagen heeft hij geen tijd meer. De reden zal hij ons op 13 februari vertellen. Adje tot ziens en onze groeten aan U. Adje II. Ad Zegers uit Oude Wetering heeft een medische ingreep aan zijn oog moeten toestaan, opdat hij weer duidelijk de ver schillen tussen de voorwerpen op deze wereld zou kunnen onderscheiden. Wij feliciteren Til en Adje met het succes van deze operatie. Frits. Ook van Frits ten Hope uit Tanganyika ontvingen wij de beste wensen voor het Nieuwe Jaar. Frits, bedankt. Vanzelfspre kend hopen we, dat het jou zal lukken daar in Oost-Afrika. Tot schrijfs. Spelregels. De Scheidsrechters Vereniging Am sterdam organiseert elk jaar een spel regelwedstrijd tussen sportjournalisten, voetballers en scheidsrechters. De teams waren, in deze volgorde, aldus samenge steld: Bakker, Verdonck, Bal, Adriani Engels en Bremer; Niessen en Schenkel (D.W.S.A.), Gort van D.C.G., Martin Duinker van A.F.C. en Roelofs van D.V.O.S.; Van Male, La Croix, Arends, Kluitenberg en Cromese. De einduitslag werd: 1 scheidsrechters, 2 voetballers, 3 sportjournalisten. De verschillen waren slechts klein, maar toch is het precies de afspiegeling van de werkelijkheid en trouwens ook van het ideale. Sympathiek was, dat scheidsrechter Van Male de door zijn team gewonnen trophee afstond aan de voetballers. Wedding Bells. Gedurende deze maand is onze eigen „zwarte panter" Wim Kniese getrouwd met Henny Koenen. Wim heeft na zijn terugkeer weer op spectaculaire wijze de doelen van onze hogere elftallen ver dedigd en hij zal dit nog jaren kunnen blijven doen. Wij zien Henny en hem al regelmatig stoelen in het Clubhuis bezetten en dat geeft ons het vertrouwen, dat zij niet alleen de voetbalwaarde van A.F.C. heb ben onderkend. Hoe het zij, Henny en Wim van harte gefeliciteerd en weest welkom in de grote familie. Wedding Bell(etjes). Wim Zadeits heeft zich verloofd en de volgende stap van het echtpaar in spe zal zijn emigratie naar Rhodesia. Wim verdedigde de eer van het vierde met plezier en enthousiast. Het spijt A.F.C. een man met zijn stijl te moeten missen. Maar maatschappelijke belangen gaan nu eenmaal voor en A.F.C. heeft respect voor Wim's besluit. Wim en ver loofde, van harte gelukgewenst. Het ga je goed. Wat waait er overigens voor wind door het vierde. Nog een back van dit elftal, George Jurriaans (over wie wij zo gaarne schrijven) heeft zich een der Kerstdagen verloofd. Ook George en zijn verloofde worden van harte gelukgewenst. Vriendin. Het is de redacteur een genoegen U, na een lange tijd van onderbreking, weer eens kennis te laten nemen van een ge dichtje van „Vriendin". Helaas, zond zij mij een pennevruchtje ter gelegenheid van de jaarwisseling te laat. De mannen van de trap kunnen zich er deze keer stuk voor stuk uithalen. Gemiddelden. Met het oog op de regering der be ruchte Germaanse wintergoden onthou den we U deze keer de onderlinge stan den. Er zal geen verschil met de vorige keer op te merken zijn, denken wij. Vandaar. J. T. S. (Vrij naar Moeders Mooiste) Wanneer je vijfenzestig bent dan ga je met pensioen; al heb ik er genoeg gekend die dit ook dan niet doen. Nu is ZIJ vijfenzestig en: Nog steeds zij naar ons lonkt „Das ewig Weibliche", zegt men, zich telkens weer verjongt! t Is als de Nederlandse Maagd, deen rimpels haar bedreigen. Nee, A.F.C. is nooit bedaagd of uitgeblust te krijgen. De keten van verjonging zet zich in haar schakels voort. Da's letterlijk een ijz'ren wet die nimmer wordt verstoord. D i e heerst van 't uchtendkrieken tot de kip (of haan) op stok gaat. 't Is immers jaren al bij ons: Al Schakel wat de klok slaat Voor wie als welpje al de keus op A.F.C. laat vallen, is geheim wordt schalm" de nieuwe leus bij 't leren voetjeballen. Bij vijfenzestig mijmert ZIJ, gespeend van grijze haren, n i e t over dat wat ging voorbij aan oude wijze jaren. W ij wel, wij gaan bij 'n biertje mooi iceemoedig klassineren over die ene keer bij 't Gooi en al die andere keren. Z IJ niet, voor haar in het verschiet een nieuwe horizon. Ons schemert het, z ij echter ziet reeds duidelijk de zon! Wij stervelingen trekken ons aan deze visie op. W ij volgen haar, grijs, kaal of dons: MET A.F.C. ON TOP! B. S. LE MARC Hé. Vert. J.G. DE VRIES WETERINGSCHANS 59' - AMSTERDAM - TELEFOON 35041 7

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 7