Bequnstiqmq van onze aöveRteeRöeRs, houöt öe schakel in stanö Want onze A.F.C.ers weten heus wel hoe het hoort! T. Nel onze dochter A.B.C. werd 25 jaar We hebben lekker feestgevierd, gezellig, met elkaar. Het was een echte, leuke boel, er was een goed program Waar Wies je Bóuwmeeester en Co ons op [vergasten kwam Nog vele jaren A.B.C.en in de gloria Roep allemaal maar met ons mee: voor A.B.C., [hoera! P. Intussen kwamen in d'E.C. wel wat mutaties voor; Eerst was Dick Disselkoen er in toen ging hij [er van door Dan Wim van Dijkhuizen erin en toen: hup [weer d'r uit En toen weer onze Jaap van Nek in d'EC. tot [besluit! T 'k Was ook nog op het bal champêtre van de A.C.C. Dat was ook weer een knallig feest, zo op z'n [Staats'O.K.! Het was de een'ge koude dag die wij die zomer [hadden Maar dat 's geen reden om dat feest maar zoveel [te bekladden! P. Er waren in het vorig jaar, veel hoogtepunten, [hoor, Eerst Coen Colijn gehuldigd; hij kreeg een [geschenk er voor! Dan onze Galavazi die tot ridder werd geslagen Ik weet, z'n ereteken zal hij steeds met vreugde [dragen. Hij deed en doet veel voor de club waaraan wij [waarde hechten En hij kan lekker, met de pen, met Jopie Wijnand [vechten. Toen kwam een der hoogtepunten van ons vereni gingsleven van het afgelopen jaar aan de orde. Menig een moest een brok uit de keel wegslikken toen ze Nel en Thom het welpentournooi op deze manier hoorden bespreken en bezingen. T. Toen kwam, als een nieuw hoogtepunt, ons [wellepen toernooi Ja beste Sjakie Kohier, vriend, dat was een [goeie gooi! 't Zat zo: Jacques Kohier junior 'k wordt even [officieel, Neemt, ondanks al zijn handicap, steeds aan 't [Aafcee werk deel. Hij wilde ook iets doen voor polio-patiënten Maar hij weet, net zo goed als Udat kost een [massa centen. Hij is bij Henk van Teunenbroek met een voorstel [gekomen, Gezamenlijk zetten ze toen een prachttoernooi [op poten, En iedereen, dit 't heeft gezien, heeft er echt [van genoten. P Ze mogen trots zijn op hun werk dat o zo [goed mocht slagen. En zij konden, voor 't goeie doel, een flink [bedrag afdragen. Vindt U nou mal, als Tom en ik, gewoon hier [staan te springen, Om over Sjakie en z'n maats een liedje te gaan [zingen? SJAKIE KÖHLER-LIEDJE (Wijs: Sing Little Birdie). Voorspel: Kom, Kom, Kom, Kleine Sjakie, doe je best maar Kom, Kom, Kom, Kleine Sjakie, doe je best maar. I. In Aafcee is een joch en dat joch deed het mooi, Want hij organiseerde voor welpen een toernooi. En van heinde en ver kwamen clubs op bezoek Sjakie werkte tezamen met Henk van [Teunenbroek! Refrein: Kom kleine welpen speel je spel, Opgewekt maar fair en fel! Speel maar je wedstrijd, met gevoel Voor het goeie doel! H. In Aafcee is een joch en dat joch heeft geleerd: Dat door dokters en zusters menig kind is [gecureerd! En als iedereen weet wat daarvoor wordt gedaan, Zou je alles verzetten om naar 't toernooi te gaan! Refrein: III. En als over een tijd, Sjakie groot is en sterk Zal hij steeds blijven zwoegen voor dat wonder schone werk! Dan zal dokter van Swol, die zo houdt van de [jeugd, Kijken naar zijn patiëntjes en hij denkt dan [verheugd! Refrein Ook dit lied werd enthousiast bewonderd door het publiek. Maar Nel en Thom gingen door: P. Toen kwam weer onze Arol-dag, het weet was [opperbest, Het was weer echt gezellig met de voetbal en [de rest! Aafcee haalde, door strafschoppen, de overwinning [binnen, Door Henne konden w'op papier dus deze wed strijd winnen. De 2e dag ging 't eerst heel vlot, we konden 't [ruimschoots halen We speelden'ons, tegen U.V.V. met vuur in de [finale. We hebben 't tegen D.W.V. echter niet ver [geschopt; We werden, zoals U wel weet, toen met 6—1 [geklopt! T. Zoiets is bij ons A.F.C. gewoon, mijn lieve toet, Wanneer ons team zich kloppen laat, dan doet [het dat ook goed! De Nederlandse Sportwereld leed een gevoelig ver lies door het verscheiden van Karei Lotsy. Het leven gaat door en ons paar wijdde vele woorden aan het jubileum van Dick Bessem. Aan Hanny en Dick trok een grote rij mensen voorbij en steeds handen druk ken en steeds een aardig woord. En of het nu door deze receptie kwam of door de redelijke resultaten van onze elftallen, dat weet ik niet, maar Nel en Thom werden hoe langer hoe vrolijker. Ze vergaten echter niet ons in deze vrolijkheid te laten

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 15