On dit et datjes Rond de A.C.C.- u/ickets Advi seurs voor: Woninginrichting Kantoren Vergaderzalen poelt aLLen mee, het is voor a.f.c. Pasen. "%7"lak voor de Paasdagen hebben we gekaart. Om den brode. Leg dat elke keer weer uit aan de huisgenoten: „Ik moet naar clubavond voor ons brood". Niemand, die het gelooft. (Misschien Mevrouw Gijs) Goed, toen was het echt waar. Alle deelnemers zijn met heerlijk Paasbrood thuisgekomen. Hein Timmerman, Rein Akkerman en Wim Stenvert(man) met de grootste broden, want die waren één, twee en drie. De commissie weer dank. Grote Pers. Van de Amsterdamse dagbladen be steedt „Het Vrije Volk" met zijn maan dagochtendblad wel zo ongeveer de meeste aandacht aan het amateurvoetbal. In dit blad kan men naast een verslag van Sparta-Feijenoord ook lezen hoe het onze goede vrienden van Abekewalda in hun strijd tegen Geinburgia is vergaan. En zo mogen we ook niet mopperen over de aandacht voor de Amsterdamse tweede klassers. Een groot deel van deze ver slagen vloeit uit de pen van good old Frans Ietswaard, die, ondanks zijn 72 jaren nog steeds van veld tot veld trekt. Nu denkt hij over kalmer aan doen enzo. Maar alvorens een besluit te nemen gaat hij een fijne vacantie houden bij zijn kinderen in Canada. Op 25 mei vertrekt hij om op 7 oktober terug te keren. Wij wensen hem een goede vaart en be houden thuiskomst. Bouke. Over Canada gesproken. Bouke en Hans Dorenbos zijn daar al weer lang. Naar wij er zo van enige afstand over kunnen oordelen, hebben zij hun drie maanden-verlof prettig doorgebracht in het aloude kikkerland. Misschien komen ze over enkele jaren weer met verlof, maar zeker over een jaar of tien gaan zij zich weer voor goed in Nederland vestigen. Overigens jammer, dat Bouke het jubileumfeest van A.B.C. niet kan meemaken. Ik maak me sterk, dat hij er, als een der oprichters buitengewoon graag bij had willen zijn. Hans en Bouke veel succes en tot ziens. Music etc. Rolf, de captain van ons tweede, houdt kennelijk van goede muziek. Hij schonk tenminste ook wat plaatjes voor ons ap paraat. Piove van miljonair Modugno wordt gezongen door onze eigen Willy Alberti. Het plaatje werd ons aangebo den door Willy zelf. Ook hier past weer een woord van dank. A.F.C. moet nu eenmaal nog steeds van de liefde leven. Vertier. Het eerste mocht niet klagen deze maand. Eerst bood de Heer Johan Bos kamp aan een voorstelling van het en semble Kaart—Boskamp bij te wonen en enkele weken later kon het, daartoe in staat gesteld door de vriendelijke geste van een onzer ereleden, dat nauwe rela ties met het Olympisch Stadion onder houdt, de wedstrijd Young Boys Wismuth bijwonen. Bij beide gelegenhe den is het voor sommigen Nachtdienst geworden. Van de Zaan. Miel Schaap en zijn vrouw meldden mij de geboorte van hun dochter Malou. Van harte gefeliciteerd, jongens. Waar om zien we overigens onze Miel niet meer zijn fameuze gehoekte schoten los sen? Ze waren meestal tegen de lat, maar goed, het oog wil nu eenmaal altijd nog wel eens wat. Feest. A.B.C. bestaat binnenkort 25 jaar. Dit feit wordt herdacht met een, ik mag het wel bijna feestweek noemen. Op 23 mei is er een feestavond met een keur van bekende artisten. Kaarten ad 2-50 bij J. Tj. Steensma, maar haast U. J. T. S. Bezoekt de komende wedstrijden van ons derde elftal. Deze jongens staan bijna voor de poort van de tweede klasse. Zij stellen prijs op onze steun. ]%/TM deze variant op de naam van een ■L"-1- bekend cricket-weekblad, zijn de eerste letters omtrent het komende cricket sei zoen weer op papier gezet. Wanneer wij aan de opdracht van onze geachte Scha kel-redacteur zouden voldoen, dan deden wij maar beter het hier bij te laten, want een niet bemoedigende opmerkin gen op het bekende copie-kaartje als „S.v.p. njet te veel over het komende seizoen schrijven" verplicht ons min of meer terug te keren naar het achter ons liggende jaar. We zullen dit niet doen Jan, want je weet toch wel, dat de crick eters reeds de hele winter over hun prestaties hebben gezwamd en 's winters zijn dat toch al van die merkwaardig sterke verhalen (Max, leg de klemtoon elders en je begrijpt me. Redl) Dus toch iets over het komende sei zoen. Een bijzonder seizoen ja zeker, want wederom zullen onze oude Engelse cricketvrienden uit Eastcote een week bij ons op bezoek komen! Het bekende „comité" is reeds maanden aan het werk en wat wij zo links en rechts hebben vernomen, geeft ons de allerbeste ver wachtingen. U zult er ongetwijfeld nog nader van horen. Engelse Trainer. Voorts mag A.C.C. zich verheugen over de komst van nog een Engelse gast, t.w. een trainer. Aan het zorgenkind van iedere club, n.l. de training, is voor het komende seizoen dus wel bijzondere aandacht geschonken. Wij hopen van harte dat het experi ment van een Engelse trainer dermate mag slagen dat het in de toekomst voor herhaling vatbaar is. A.C.C.—Vetten. Tot slot dienen wij nog te vermelden dat op 18 april a.s. de oefen-kooi op het A.F.C.-veld geopend zal worden. Traditie getrouw zal deze ceremonie gepaard gaan met een voetbalwedstrijd tussen de A.F.C. veteranen en een A.C.C. elftal. Een doel zonder weerga, waarover het laatste woord nog niet is gesproken. M. M. d. B. Overtoom 75-77-79 - Amsterdam - Telefoon 80368-89978 6

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 6