Qegroet Schieten Radio Oranjekalender 1959 van Pro Jnventute: KALENDERACTIE „PRO JUVENTUTE'1 C. van Peperzeel poeLt aLLen mee, het is voor a.f.c. Foto N.V. C.P.I.M. Deze foto van H.K.H. Prinses Beatrix is één van de twaalf charmante zwart-wit foto s van alle leden van ons Koninklijk Gezin, die deze waarlijk nationale kalender tot een kostelijk bezit maken. U kunt de ORANJE-KALENDER bestellen bij alle Verenigingen en Afdelingen „Pro Juventute of waar niet verkrijgbaar franco per post door storting van f. 2,75 op postgiro 51.74.00 (of per postwissel) ten name van de Postbus 711 Amsterdam Z. II Het bestuur ontving dezer dagen het volgende schrijven van onze oud pachter van de Sociëteit. Op onze beurt wensen wij hem het allerbeste. We zijn er zeker van, dat we hem binnenkort weer in zijn eigen kwali teit zullen ontmoeten, waarschijnlijk met de Zatten. „Bij mijn vertrek als pachter van Uw Sociëteit kan ik niet nalaten U en Uw leden hartelijk dank te zeg gen voor de buitengewoon prettige wijze waarop U mij is tegemoet ge treden. Persoonlijk heb ik ook zeer fijn ge werkt in Uw vereniging, U weet ech ter dat zakelijke en huishoudelijke belangen mij weer naar het Tolhuis roepen. Mijn beste wensen voor geheel A.F.C. met haar leden en donateurs. W. H. C. ADEMA. TTitsluitend ten gerieve van de voor- hoedespelers van het eerste elftal hebben wij deze maand het bruine petje opgezet en de ulster aange trokken. Na deze handelingen heb ben we onze, door deze handelingen, stoere gestalte toevertrouwd aan de mistige avondlucht. Her en der, hier en daar, ici et la hebben we goalgetters bij hun ont bijt, bij hun diner ja zelfs in hun slaap gestoord ten einde hen deze ene voor ons zo urgente vraag te stellen: „Hoe maakt U Tore, doel punten, buts De een volstond met een kort ant woord, een ander had weer ellenlange volzinnen nodig, maar ontdaan van alle franje kwam er als hoogste wijs heid toch steeds hetzelfde beginsel uit. Concentratie en zelfbeheersing. Maar vooral schieten. Na enkele dagen reizen werd dit vooral duidelijk „Zonder schieten kom je ér nooit". J. T. S. Het was een genoegen onze eigen Jo Wijnand met de Heer Van Rijn te horen spreken over problemen van het amateur-voetbal. Over het eerste gedeelte van het gesprek behoeft onzerzijds weinig te worden gezegd. Het tweede gedeelte, dat de publi catie der uitslagen tot onderwerp had, kan wellicht wel leiden tot een uitzending door de A.V.R.O. in de late zondagavonduren. Het wil ons echter voorkomen, dat, wanneer de drie betrokken omroep verenigingen de reeds bestaande co ördinatie (men maakt kennelijk af spraken over de te geven wedstrijd reportages) iets verder zouden door voeren er ook voor de amateurs nog wel enige ruimte zou kunnen worden gevonden. De K.R.O., A.V.R.O. en V.A.R.A. geven nu, elk in een sportuitzendirtg van een half uur de uitslagen der semi-profwedstrijden. Het A.N.P. leest een en ander tussen zes en acht uur ook nog eens twee keer op. Tussen kwart over vier en kwart voor acht kunnen we derhalve vijfmaal deze uitslagen beluisteren. Voor de uit slagen der amateurs zou dan geen tijd zijn? Venez maintenant. Voor al uw loodgieterswerk naar Loodgietersbedrijf v/h W. Gelderland Aanleg van gas en waterleiding, douches, fornuizen, etc. Valckeniersstraat 35, tel. 745220 Privé: Geulstraat 8 tel. 735065 8

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 8