f Iflarghall Gelukwensen De Jeugd Indeling gaKa (Dames- en Herenschoenen BeGunstiqinq van onze aöveRteeRöeps, houöt öe schakel in stanö 7 Deze maand trouwden Frans Kat met Johanna de Jong, Bob Janssen met Martine Leyder en Bob v. d. Zeyst met Mej. Clasie. Wij wensen deze bruidsparen van harte geluk. De stoelen aan de A.F.C.-tafel staan klaar voor de nieuwe vrouwe lijke gezinsleden. De nieuwe Mevr. Janssen weet haar plaatsje al lang te staan, naar wij aannemen. Boven berichtjes als dit plegen wij het kopje „Those Wedding Bells" te gebruiken, zijnde de beginwoorden van het bekende liedje: „Those wed ding bells are breaking up the old gang of mine". Hatelijker clubgenoten dan U, heb ben ons het recht op dit regeltje ont zegd omdat de jonggetrouwden niet tot „the old gang of mine" zouden behoren, vanwege mijn leeftijd. Uitdrukkelijk verklaren we, dat ook de bruidegoms van dit bericht en de redactie elkaar het zweet van het voorhoofd en de modder van de knieën plachten te vegen. J. T. S. Training. Het verheugt de Jeugdcommissie bijzonder voor de training van onze Junioren en Welpen wederom de medewerking te hebben verkregen van enige enthousiaste en terzake deskundige leden. Gaarne willen wij reeds nu hulde brengen aan deze A.F.C.-ers, die spontaan voor de jongens en onze A.F.C. op de bres sprongen en zullen trachten de technische, tactische en physieke tekortkomingen om te zet ten in vaardigheid. Reeds gedurende een aantal jaren vinden wij de heren Bonkink en Ger- rits bereid spelers van 1315 jaar te trainen. Deze veteranen doen dit met een enthousiasme, dat veelal door de jongens nauwelijks opgevolgd kan worden. Vorig seizoen smaakten zij het genoegen een door hen getraind elftal (Junioren B 1) kampioen te zien worden. Heren, de Jeugdcommissie is bij zonder verheugd over het continueren van Uw „trainingscontract". De prima verstandhouding zal ongetwijfeld blij ven bestaan. Ook de Heer B. Wildeboer is een voetballer, die volhardt in zijn ver trouwen aan jongens van 1213 jaar iets van zijn spelkennis en technische vaardigheid te kunnen overbrengen. En terecht want het Junioren B 4 elf tal sloeg het vorig seizoen tussen de „groten" een zeer goed figuur! Ook hem danken wij reeds nu voor zijn be reidwilligheid. Deze activiteiten sti muleren andere A.F.C.-ers tevens om ook een handje mee te helpen De He ren Bakker en Muys, ook actief spe lende leden, boden aan een aantal wel pen onder hun leiding te laten oefe nen. Hierdoor wordt de mogelijkheid ge boden om, tezamen met de Heren van Dam (Junioren A), van Bur ken en Lindenbergh (Junioren B en Welpen) alle jeugdspelers van de A.F.C. in de gelegenheid te stellen aan oefeningen deel te nemen. Wij raden de jongelui dringend aan de hen aangewezen training regelma tig (d.w.z. indien mogelijk weke lijks!) te volgen. Aan het einde van het seizoen zal dan zeker blijken dat ons enthousiasme niet overdreven zal zijn geweest. Wij vertrouwen, dat on ze Voorzitter meer dan één elftal met leiders en trainers zal kunnen hul digen. Naar begin. In één opzicht was de eerste com petitie-dag een zwarte dag voor de Jeugdcommissie. Reeds die (zonnige) dag vonden enige jeugdspelers het niet nodig om af te schrijven voor de aangewezen wedstrijd, terwijl zij ken nelijk verhinderd waren. Deze niet- opgekomen jongens zullen zich gedu rende enige tijd met een reserve plaats tevreden moeten stellen. Daar velen met groot enthousiasme klaar staan om wél op te komen bij aan schrijving, zal de Jeugdcommissie bij herhaling de wegblijvers niet nog maals de mogelijkheid geven hun sportvrienden en leiders in de steek te laten! Goed begin. De competitie-start van de Junio ren B-elftallen was wel bijzonder goed, want alle vier spelende teams brachten ons de volle winst. Onze Ju nioren B 7 van de Zaterdagcompeti tie leverden een beste prestatie door in de uitwedstrijd tegen D.W.V. met slechts tien spelers, waaronder een speler-keeper, tegen hun elf tegen standers met de (72) overwinning thuis te komen. Wij hebben grote verwachtingen van deze B-Juniorenelf tallen, welke door training zeer zeker bewaarheid zullen kunnen worden. Onze Junioren A-elftallen daarente gen stelden ons door nederlagen te leur. Vooral de A 1 tegen Blauw Wit Junioren A 3 werden verdiend ver slagen, hetgeen de spelers de plicht oplegt om de prestaties zo spoedig mogelijk op te voeren door deelname aan de training onder leiding van de Heer van Dam. Welpen. De welpencompetitie komt nog slechts moeizaam op gang, tengevol ge van de grote achterstand, welke Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 er bij de Medische Sportkeuring in de afgelopen maanden is ontstaan. Daar wij aan de voorschriften (medisch goedgekeurd en leeftijdsgroep 1012 jaar op 1.9.'58) streng de hand zul len houden zullen er in de komende weken eerst opnieuw enige „dieren- teams" aan onze lijst toegevoegd kun nen worden. Maar dan zal de span ning er meteen wel weer ten volle in komen. Dus welpen: zodra je gekeurd bent het keuringsbewijs zenden naar de Heer L. J. Volkers Jr., Gerrit van der Veenstraat llOhs.! H. W. VAN TEUNENBROEK Het zevende elftal is als volgt in gedeeld: A.F.C. 7, Roda '23 5, Argo naut 4, A.W.V. 4, K.B.V. 6, N.F.C. 6, R.K.A.V.I.C. 7, S.C.A. 4. Uitdrukkelijk brengen we ter ken nis van de spelers van 6, 7 en 8, dat vanuit de reserveklasse 4 versterkte promotie zal plaats vinden. De reserveklassen der Afdeling Amsterdam zullen met ingang van het volgende seizoen pyramidaal wor den opgebouwd, t.w. 4 eerste klassen, 8 tweede en 16 derde. De vierde klas se is altijd afhankelijk van het aantal inschrijvingen. Een en ander brengt mede, dat in de reserve eerste en tweede klas ver sterkte degradatie zal plaats vinden. Ons vierde en vijfde dienen dus op de tellen te passen. J. T. S..

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 7