A.B.C. heeft grote plannen £mig,tatie? Reimann, Stok Kersken's poelt allen mee, het is voor a.p.c. TVTA het dramatische einde van het seizoen 1957, waaruit onze ver eniging in een déplorable toestand te voorschijn kwam, zijn wij nu op de helft van het seizoen 1958 gekomen. Wanneer wij ons realiseren wat er intussen is bereikt, dan moeten wij dankbaar zijn en de grootste bewon dering hebben voor al diegenen die er aan hebben medegewerkt om onze vereniging weer op het huidige niveau te brengen. Wij prijzen ons dan ook gelukkig dat wij nu in dit blad in de eerste plaats de A.F.C. hartelijk dank kun nen brengen voor de buitengewoon prettige medewerking die wij van haar bestuur mochten ontvangen. En voor al ook aan al die A.F.C./A.B.C.-leden, die zich persoonlijk in allerlei functies inspannen om A.B.C. weer de plaats in de Honkbalwereld te geven waarop zij als nu bijna 25-jarige vereniging recht heeft. Hierdoor kunnen wij nu, in de zo mer van 1958 dan ook zeggen, dat A.B.C. weer een springlevende vereni ging is met een als van ouds prettige en vriendschappelijke sfeer, waardoor onze negentallen op de velden weer als graag geziene tegenstanders wor den gewaardeerd. Toch nog zorgen Kunnen wij over de gang van zaken in A.B.C. dus tevreden zijn, toch zijn er enige factoren die ons zorgen ba ren en die onze vereniging nog kwets baar maken. In de allereerste plaats betreft dit onze jeugdige reserves. Wij kunnen over de prestaties van onze spelers te vreden zijn, maar wanneer wij in de toekomst weer onze plaats in de hoofd klasse van de Honkbalcompetitie wil len innemen, dan zal onze technische commissie toch over een groter aantal reservespelers moeten kunnen be schikken. Het is daarom begrijpelijk dat ons bestuur de grootste aandacht heeft voor onze jeugdafdeling. Het is im mers logisch dat over enige jaren, de plaats van A.B.C. door onze jeugd zal worden bepaald. Wij zijn dan ook jaloers op de vele jeugdelftallen van A.F.C. en zouden graag van deze plaats alle A.F.C.'ers maar vooral de jeugd van A.F.C. wil len toeroepen: Maak eens kennis met honkbal!!! Ga eens kijken bij A.B.C.!!! W\j zijn ervan overtuigd dat deze mooie zoi mersport jullie zal pakken. Uiteraard geldt deze opwekking al leen voor diegenen die nog geen zo mersport beoefenen, vooral omdat wij onze vrienden van A.C.C. zeker geen concurrentie willen aandoen Fonds In de tweede plaats bleek het nodig een commissie te vormen om een fonds te stichten. Men moet respect hebben voor ons bestuur, dat met de bescheiden mid delen die het ter beschikking staan, zijn verplichtingen zo nauwgezet na komt en bovendien nog het vele spe lersmateriaal ter beschikking stelt. Om echter de door het bestuur ge projecteerde plannen te kunnen uit voeren zijn de beschikbare middelen beslist ontoereikend. Deze plannen omvatten o.a. a. Aanvulling van spelmateriaal, (Slagkooi, ballen, knuppels, enz.). A.B.C.-feest Op 13 september organiseert A.B.C. een feestje in het Stadion. De cabaret» groep Mallotica treedt voor ons op en het bekende Reds-tette verzorgt de dansmuziek. Gaat daar eens heen. De toegangsprijs mag geen naam hebben, 0.60. b. Het organiseren van Honkbalin- structieavonden voor leden en be langstellenden gedurende de win ter. c. Voorbereidingen treffen voor de viering van het 25-jarig bestaan. d. Het verkrijgen van meer éénheid in spelerskleding. Het Fonds voor Bijzondere uitgaven voor A.B.C. heeft zich nu als taak ge steld, om in de allereerste plaats in eigen kring de ontbrekende gelden in te zamelen en ter beschikking van het bestuur te stellen. Omdat wij echter de overtuiging hebben, dat er bij de leden van A.F.C. en A.C.C. talloze zijn die ons een goed hart toedragen en die ons „for better and worse" terzijde willen staan, is het begrijpelijk dat de commissie van ge noemd Fonds haar ogen ook in die richting laat gaan. Wij aarzelen dan ook niet het adres \;en gironummer van de penningmees ter van het fonds te vermelden. (J. de Bie Jr., Woestduinstraat 114, gemeentegironummer B 15830). Doordat wij ons omgeven weten met vele goede vrienden, zijn wij er zeker van dat 1959 een gloriejaar zal wor den. En dat moet! Want 1959 wordt het jaar waarin wij ons 25-jarig bestaan vieren en het is onze grootste wens dat wij dit zullen kunnen doen, als een waardig en sterk lid van de drie-één heid A.F.C.A.C.C.A.B.C.!!! K. U neemt uw inboedel geheel of gedeeltelijk mee? De zorgen daarvan kunt U aan ons overlaten. Vereenigde Expeditiebedrijven N.V. Afd. Internationale verhuizingen O.Z. Voorburgwal 1 57-1 59, A'dam Tel. 66771 (7 lijnen) Verpakkingen, uitvoerformaliteiten, douanebehandeling. Speciale verpakking voor overzee. Verzendingen naar alle werelddelen 6

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 6