haLus ha-ha Lamp slot 11 fazzaefit Indelingen Van d'overdehte Als U reeds een gebruikt, koopt U dan ook een toch ook altijd de clubavonden 2 poelt allen mee, het is voor a.p.c. moge het deelnemers en publiek veel sportieve vreugde schenken en moge het beste elftal de AROL-beker win nen. Wie zal het mij kwalijk nemen in dien ik de hoop uitspreek, dat ons eer ste elftal, dat zovele jaren een zeer bescheiden rol heeft gespeeld in ons toernooi ditmaal eens hoge ogen zal gooien Ik hoop dat het publiek, nu wij ons weer de trotse bezitters mo gen noemen van een overdekte tri bune, in grotere getale dan voorheen de weg naar ons veld op 31 augustus en 7 september zal vinden. De toer naar St. Brieuc is op het ogenblik, dat U deze Scha kel ontvangt al weer bijna afgelopen. Doch op het moment dat ik dit arti kel schrijf staat de toer nog voor de deur. Alles is geregeld, spelers en supporters jammer dat de laatste categorie niet beter is vertegenwoor digd zijn vol goede moed. Moge het een prettig uitstapje worden, met sportieve successen. Het is lang ge leden dat A.F.C. een volle week op toer ging. Moge het resultaat zodanig zijn, dat iedereen naar herhaling ver langt. Arie Waayer herdacht 20 juli j.l. de dag waarop hij vóór zestig jaren het levenslicht aanschouwde. Niemand ziet hem zijn jaren aan en wij geloven het alleen omdat Arie voor zovele A.F.C.'ers al tientallen jaren een zo bij uitstek goed vriend is. Beste Arie, nog enkele tien tallen goede jaren er bij, met Jo en de kinderen. Erelid W. J. van Amstel f Juist bij het ter perse gaan van dit nummer bereikt ons het droeve be richt van de zijde zijner familie, dat ons erelid W. J. van Amstel op 79- jarige leeftijd is overleden. Alleen de oude A.F.C.'ers hebben hem goed ge kend. In het seizoen 1903/04 werd nu wijlen de Heer van Amstel benoemd tot eerste penningmeester, welke functie hij in 1906 verwisselde voor die van tweede voorzitter. In het jaar 1908/09 legde van Amstel zijn functie neer. Dat hij zijn taak op buitengewo ne wijze had vervuld, bewijst zijn be noeming tot erelid in 1909. Het spijt ons, dat wij niet in de gelegenheid zijn geweest deze steunpilaar uit oude tij den de laatste eer te bewijzen, doch eerst thans ontvingen wij bericht van zijn heengaan op 14 juli j.l. Moge hij in vrede rusten. G. H. H. KAPPELHOFF Waar goeie, ouwe, houten eens „romantisch" wiegen kon, staat nu ons vuurvast attribuut van zakelijk beton. Waar Charles ons roffefis trapp'len deed voor zó'n schoon brokkie sport dat niemand kouwe voeten kreeg, staat nu ons stenen fort. Uitdagend haast voor amateurs na al wat is geschied, voor wat een kleine club thans heet; je snapt het bijna niet. Goed, goed, die ouwe brave was verzekerd tot en met. Slechts HOUT ja - d u s, na nog geen jaar een STENEN neergezet Dat H.B.S. èn A.F.C. niet met zich lieten spelen zegt ons 1—1; besloten werd de punten maar te delen. Dat echter. A.B.C. 't bestond de A.C.C. te kraken moet propaganda zijn die ze dit jaar voor honkbal maken. Geopend door ons oudste lid, door Nestor Jacques van Ooy, sprak bijna-nestor Jaap van Nek haast-bijna-net zo mooi Als Pa van grote dochters en Grootpa van kleine zonen zou namens dochters A.F.C. Jaap nieuwe vlag vertonen. Helaas, de vlag was nog niet klaar. Een schèts te voorschijn kwam. Ach ja, papieren plannen zijn niets nieuws in Amsterdam. Schonk Klaas van Rijswijk H.B.S.!! (goèdmoedig hoongelach voor arme Jaap) ons A.F.C. een echte, „klare" vlag. Ondanks' dit vlagge-„incident" was men nog lang bijeen in Aafcée's knusse houten tent; een mens is niet van steen. Doch hout of steen véél toasten, want: Het was weer dik in orde. Hoopt' één: „DatNieuwe" nooit voor ons een harde zit mag worden B. S. LE MARCHÉ Distr. W. I 2e KI. B. Aalsmeer A.F.C D.E.M. Hercules H.F.C. H.M.S. 'H.R.C. Purmersteyn Schoten T.O.G. W.F.C. Res. 3e kl. E A.F.C. 2 D.V.A.V. 2 K.B.V. 2 Neerlandia 2 R.K.A.V.I.C. 3 S.D.W. 2 Swift 2 W.M.S. 2 Watergr.meer 3 Zeeburgia 3 Z.S.G.O. 2 Res. 3 Kl. D A.F.C. 3 E.V.C. 2 J.O.S. 2 O.V.V.O 3 St. Pancratius 2 T.I.W. 2 T.O.G. 2 V.V.A. 3 YjBoys 2 Zeeburgia 4 Z.S.G.O. 3 Res. Ie kl. A A.F.C. 4 Ajax 5 Amstelzwal. 3 A.S.V.-Ars. 2 D.V.O.S. 2 N.F.C. 3 O.V.V.O. 4 Rivalen 2 V.D.O. 2 V.V.A. 2 Res. 2e Kl. E A.F.C. 5 D.W.S. 6 Animo 2 D.W.V. 7 S.C.A. 2 Schell.-woude 2 S.D.Z. 3 Y-Boys 3 Z.S.G.O. 4 Res. 3e Kl. Aalsmeer 4 A.F.C. 6 A.S.V.A. 4 A.S.V.K. 4 De Germaan S.M.C. 2 T.D.O. 3 T.W.M. 3 Z.S.G.O. 5 E.

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 2