Renault amax 4 6 Zatten Voor een naar LANCIA dealer voor*Noord-Holland AiïlAX AUTOMOBIELBEDRIJF Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö We zijn nog niet verloren. Einde lijk goed nieuws: vier punten uit 2 wedstrijden, ongekende weelde. Ons succes begon op 30 maart 's morgens om 10 uur op het D.W.V.- terrein, waar wij een middelmatig D.W.V. 4 met 21 versloegen. Ho- penlijk doet dit U niet vermoeden, dat dit een makkelijke wedstrijd was, want voor A.F.C. 4 zijn het allemaal moeilijke wedstrijden, daar alle clubs beter geklasseerd staan dan wij. We begonnen met wind te gen, maar toch waren we steeds goed in de aanval, en na ongeveer 25 minuten spelen, schoot Paul den Dekker hard langs de D.W.V.-doel man en zo stonden we wat fortuin lijk met 10 voor. Na de rust trok D.W.V. hard van leer wat dan ook tot een doelpunt leidde. Beide partijen waren nu goed te gen elkaar opgewassen, en het duur de circa een half uur, toen na een doelworsteling Kuggeleyn het beslis sende tikje gaf en ons daarmede in veilige haven schoot. Vermelding verdient het voortreffelijke keepen van speler doelman Tichelaar, die ons voor een nederlaag heeft behoed. Prettige Paasverrassing; wij ver sloegen het sterke K.V.V. 2, dat nog altijd kampioenscandidaat is of was, met 31. Bij deze heet ik Duco Ohm hartelijk welkom in ons elftal. Zijn entree heeft meteen goede vruchten afgeworpen. Het is een harde maar toch faire wedstrijd geworden, waar in wij een oud A.F.C.-er Henk Sonne- veld ontmoetten, die' kennelijk de be doeling had A.F.C. naar een neder laag te schieten (want schieten kon hij altijd wel,, weet U nog tegen K.F.C.maar gelukkig voor ons, is dit niet gelukt. Na 20 minuten spelen opende Duco Ohm met een slingerschot de score. Dat schot was zo hard, dat de keeper de bal pas zag, toen hij hem uit het net haalde. Tien minuten later was het weer raak, nu weer door Paul den Dekker, die langs de verdediging liep en van dicht bij de keeper passeerde. Na de rust zakte het tempo aan merkelijk K.V.V. kwam steeds meer in de aanval, hetgeen tot een doel punt leidde (21). Verder kwam K.V.V. 2 niet en het kon ook niet voorkomen dat Duco nogmaals haar doelman passeerde. Jongens we zijn op de goede weg, houen zo. Op het ogenblik is de stand: Onderaan Zaandijk 3 met 5 uit 12, dan A.F.C. 4 met 8 uit 14, vervol gens IJ-Boys 2 met 10 uit 12 en Z.S.G.O. 3 met 12 uit 16. Genoemde tegenstanders dienen nog bestreden. Zaandijk zelfs twee keer. HENK. Ik heb me geabonneerd op Libelle het weekblad voor vrouwen. En om het u maar meteen te laten weten: 3 abonnementen. Ja, voor mij alleen. Ik kan nu wekelijks drie maal de vrouw van een onzer leden aan mijn foto-collectie toevoegen door haar eenvoudig uit dat damesweekblad te knippen. Niets te maken met „groetjes" en „breje ruggen". Nie mand hoeft er bovendien iets van te weten. Lekker een entre-nous in mijn uppieWat kan je toch ver zak ken hè! Maar als je er maar in wordt voorgegaan Aan voetbal hebben we ook nog iets gedaan in de afgelopen maand. Een verloren wedstrijdje tegen Animo met 02 waar ik helaas door ziekte verstek moest laten gaan. De overleveringen zijn mij echter ter ore gekomen, en daaruit blijkt, dat het de bekende misverstandjes waren, die ons naar de ondergang voerden. Daarna hebben we een restantje van 6 minuten uitgespeeld tegen K.D.O. vóór de aanvang van de uit wedstrijd. Het was en bleef 22, en de 10 voorsprong die de Uithoorn mensen in de eerste minuut van de „echte" wedstrijd namen, had geen seconde eerder moeten komen. Uit eindelijk werd het hier 31 waarbij ondergetekende als „reserve" optrad omdat Martin op het" laatste ogen blik verstek moest laten gaan (a propos Martin...... na de A.F.C.- fuif heb ik een heel lief meisje ont moet. Ze schijnt erg veel van bloe men te houden en jij schijnt dat te begrijpen. Laat ze echter wel op het goede adres bezorgenWil je overigens geloven dat ik zo lang zamerhand al een corso voorbij heb zien trekken) Het was verder prettig te kunnen vaststellen dat we op dit heerlijke veld een echte intellectueel in ons midden hadden, die theorie nauw aan praktijk poogde te binden. Toege geven moet worden dat dit somwrj- lén lukte, maar er zijn nu eenmaal ook van die volkstammen hé, en wat moest je dan?(sorry Han). Een weekje later hebben we toen nog een uurtje in de wei gedarteld met 't Centrum als tegenstander. In een nieuwe samenstelling heb ik toen een zesde elftal een stukje hoge school-voetbal (deze uitlating staat op rekening van onze begeleider Hans) zien demonstreren dat ons naar een 31 zege bracht. Hoogte punten waren twee juwelen goaltjes van Wim H. (ter onderscheiding) en een rustig debuterende Jan Cremers. Dieptepunt was die „1". Dat beken de cadeautje, weet u wel. De paar laatste wedstrijden zo mannen, en we zijn dat akelige stek kie op de ranglijst kwijt. R. We zijn achterop geraakt door een kleine (10) nederlaag tegen Insu- linde, dat niet eens tot onze directe concurrenten behoort. Het wilde in deze wedstrijd niet. Zelfs tegen wind in konden we ge durende lange perioden het midden veld in bezit nemen, maar de Insulinde-achterhoede weerstond onze druk. Enfin, we kunnen nog alle kanten uit en daarbij komt nog, dat deze 1o nederlaag onze doelcyfers nau welijks beïnvloedt. Daar zijn we toch zo blij om. Direct na de wedstrijd in de kleed kamer nog niet zo erg maar later boven toch weer wel. We zijn ook weer als goede vrienden uit elkaar gegaan. Nogal vroeg, overigens, want we moesten Toon Hermans zien. Steunt U nog even. JAN TJALLING. 1 Amsteldijk 52, A'dam tel. 791523 3

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 3