Van de brug o No. 9 HHRfl ©it is de Schakel, die komt hinden, ©e oude club aan d'oude vrinden. RedacteurJ.Tj. Steensma, 2e v.d. Helststraat 50. Arasterdam, telefoon 718567 153. Amsterdam-Z, tel. 714194 Heul. Hobbemalcade Administrateur O. J Typografie: Drukkerij Job. Meijer Zoon. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710. Amsterdam-W. 36e Jaargang De competitie, kver de resul taten van de afgelopen maand kunnen wij weder om tevreden zijn. Het eerste behaal de drie overwin ningen en leed twee nederlagen. Het zal vrij zeker op de vierde plaats eindigen. Degenen die kampioensillusies hebben gehad zullen er nu wel van overtuigd zijn, dat de voorhoede daarvoor nog te zwak is. Onze verdediging is een heel stuk sterker geworden, daarover be- hoeven wij ons geen zorgen meer te maken. Volgend seizoen bouwen wij weer verder totdat het eerste klasse schap is bereikt. Ons tweede hiéld pal koers op het kampioenschap, al waren de over winningen niet zo overtuigend. Jam mer genoeg is midvoor v. d. Wiel door een enkelblessure enige tijd uitgeschakeld. De berichten over het vertoonde spel van de laatste paar weken luidden, ondanks de overwin ningen, niet optimistisch en dus werd de wedstrijd van zondag j.l. tegen J.O.S. II met enige zorg tegemoet gezien Het werd een goede wedstrijd op een moeilijk, springerig veld en de kleine overwinning was verdiend. Jaap van Nek stond te glunderen langs de kant (en hij was de enige niet). A.s. zondag wederom een moei lijke wedstrijd tegen N.F.C. H. A.F.C.-ers komt allen naar de Wan delweg om onze jongens aan te moedigen. Zij verdienen het en zij hebben het nodig. Indien er aange pakt wordt als tegen J.O.S. dan moét het lukken. Veel succes, jongens! Ons derde deed geen spectaculaire dingen, het won eens en het verloor eens. Het is onvermijdelijk, dat door de noodzakelijke concentratie van de aandacht op het tweede en het vier de, het derde wat in het gedrang is gekomen dit jaar. Daar is nu een maal niets aan te doen en de spelers hebben er begrip voor. Zorg dat vol gend jaar de aandacht op jullie ge richt is, derde elftallers! Het vierde doet het de laatste we ken buitengewoon goed en behaalde drie achtereenvolgende overwinningen op sterke tegenstanders. Goed zo jongens, zo moet het gelukken. Zon dag a.s. moet dit elftal naar Zaan dijk, de medegegadigde voor de laat ste plaats. Dat wordt dus een vierpunten wedstrijd. Ik wil een beroep doen op alle gemotoriseerde A F C.'ers om zondagmorgen om 9 uur op de Nassaukade/Overtoom bij elkaar te komen om ons vierde te vergezellen. Daarna gezamenlijk naar ons terrein om het tweede aan te moedigen. Gewoonlijk komt van een dergelijke oproep niet heel veel te recht. Stelt U de spelers en mij nu eens niet teleur? Het vijfde blijft het ook goed doen, evenals het zaterdagmiddagelftal, al werd een onverwachte nederlaag geleden. Volhouden, mannen! De tribune. De definitieve opdracht tot het bouwen der nieuwe overdekte is deze week verstrekt aan de Amsterdam- sche Ballast Maatschappij. 15 augus tus a.s. zal de tribune gereed zijn, waardoor ons terrein ongetwijfeld weer aan gezelligheid zal winnen, want met die kale vlakte op de plek waar onze oude trouwe overdekte stond is het toch maar een trooste loze aanblik. Maar Jacques van Ooy, Eef Cornelissen, Peet Scheepens en zovele andere oude getrouwen: wij hopen jullie eerlang weer een waar dige zitplaats te kunnen aanbieden. In de bestuursvergadering van 16 april 1958 werd met algemene stem men en met gunstig advies van de aanwezige ereleden definitief tot de bouw besloten. Een historisch mo ment in de rijke geschiedenis van onze oude club. Personalia. De heer en mevrouw Cornelissen herdachten verleden week hun vijf tigjarige echtvereniging. Hoe weini gen is het gegeven een dergelijke mijlpaal te bereiken. Wij feliciteren het krasse bruidspaar van harte en wensen hun nog tal van goede jaren. Coen Colijn is de afgelopen maand heel ernstig ziek geweest; gelukkig luiden de berichten nu weer beter, doch hij wordt nog gekweld door gewrichtsrheumatiek. Van harte spoedige beterschap Coen; wij hopen je gauw weer in ons midden te heb ben. Jaap Cohen is weer aan de be terende hand en mag weer enkele uren per dag op. Zondag j.l., na de wedstrijd HFC AFC werd Hein Winter gehuldigd ter gelegenheid van het feit, dat hij (vervolg pag. 2, le kolom)

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 1