Fanfare \^elJichr herinnert men zich, dat enige tijd geleden in dit Uw lijfblad, een oproep was geplaatst ten einde muzikanten A.F.C.-ers te verenigen tot een orkest. Welnu, wat natuurlijk niemand gedacht had, deze zaak is een groot succes geworden. Een dertigtal musici repeteert nu al weken en zij, die uitverkoren waren om /een dezer repetities bij te wonen zullen kunnen getuigen, dat al een aardig repertoire het geestelijk eigendom der uitvoerenden is geworden. Maar ja, zoals het zo vaak gaat, men wil het licht niet onder de korenmaat houden. Terwijl de gedachten der leiders uitgaan naar een feestelijke presentatie bij het weder ingebruiknemen der over dekte tribune, willen de spelers veel eerder voor den volke treden. En de wil der executanten is nu eenmaal wet. Dat is overal zo, dus waarom hier niet. Optreden derhalve. Nu wil het geval, dat het a.s. dinsdag precies 12V^ week geleden is, dat met de repetities werd begonnen. De zakelijke aanvoerders van een en ander hebben dan ook besloten a.s. dinsdag voor het daglicht te treden. Kort en duidelijk zij hier vermeld, dat het Amsterdamse Fanfar; Corps dinsdag enige rondgangen over onze terreinen zal maken. Daar de drumband nog niet op orde is (men roffelt hier en daar nog niet helemaal gelijk), zal alleen de tamboer-maïtre voorop-• lopen. Wie dat is? Tja. Men stelt zich voor om te ongeveer half vijf de eerste tonen te doen weerklinken. U zult allen nieuwsgierig zijn naar de personen der muzikanten. Welnu steunt ook deze A.F.C.-activiteiten met Uw belangstelling. J. T. S. poelt allen mee, het is voor a.f.c.

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 8