RenauLt Amax De kinderen Am AX AUTOMOBIELBEDRIJF V/ererend bezoek Voor een naar LANCIA dealer voor Noord-Holland poelt allen mee, het is voor a.p.e. A. B. C. Als U dacht, dat alles in A.B.C. abc was, dan had U het mis! Zo -omstreeks het ogenblik, dat er in A.P.C. een kentering optrad, lazen we in de pers, dat het in A.B.C. rammelde. En een ieder, die de vier eenheid of het concern A.F.C. ter harte gaat, zal dit laatste spijten. Die viereenheid wordt overigens steeds belangrijker naarmate haar verhui zing nadert. Nu zijn er, ruw ingedeeld, twee soorten sportsmen: Zij, die in een gewonnen wedstrijd groeien en zij, die in een verloren wedstrijd geeste lijke injecties krijgen, die hen tot de beste prestaties voeren. Geen gestruisvogelA.B.C. staat achter in de strijd met tijd en om standigheden. Reuze mazzel: De viereenheid heeft zat sportsmen van de bovengenoem de tweede categorie. Een relatief groot aantal heeft zich sinds het begin van dit jaar voor A.B.C. ingezet. Zou de strijd hierdoor gewonnen worden? Nog even afwachten, vindt U niet? Groot gelijk, doch de kans op succes wordt groter, als ook U niet bij de pakken neerzit. Stapt U in de activiteit, dan ver wachten we TJ gaarne en gratis Dij de thuiswedstrijden; we doen ons Uiterste best om A.B.C. I 's zaterdags op het A.F.C.-terrein te doen spelen. Doch op beide Paasdagen reeds or ganiseren wij het Bevrijdingstoernooi op het Olympiaplein; na afloop prijs uitreiking op het A.F.C.Jclubhuis. Het A.B.C.-Bestuur meent, dat grotere successen te verwachten zijn, als de sfeer opgepoetst wordt. Op de avond van de eerste competitiedag, 26 april, doet de Feestcommissie iets in het clubhuis. En er komt een jaar feest; en in mei 1959 het 25-jarig bestaan. Als U in de viereenheid gelooft, wordt dan lid of donateur. Het A.B.C.-Honk houdt U dan volledig op de hoogte van alle boven slechts kort aangeduide evenementen en -tjes. Met aller steun zal A.B.C. de ge miste hoofdklasseboot weldra alsnog halen! Ch. A.C.C. TAaar zijn we nauwelijks de ver- schrikkingen te boven van het ijstijdperk 1958, of daar is reeds het eerste nieuws van de cricketers. Het zou beslist te veel gezegd zijn, om te beweren, dat alle cricketers nu reeds uit hun winterslaap zijn ontwaakt. Maar alhoewel de zomer nog ver weg is, hebben we de af gelopen weken reeds enige activiteit bij hen kunnen waarnemen. Het is me anders wel een vreem de gewaarwording, om te midden van al die sneeuwstormen en andere winterse perikelen nu eens rustig over cricket, de zomersport bij uit stek, te gaan praten. Zo togen wij op 27 februari naar het clubhuis, alwaar een Buitenge wone Ledenvergadering was belegd. Het voornaamste punt van de agen da was wel de Bestuursverkiezing. De vergadering ging zonder enige bezwaren accoord met de benoeming van de Heren Henk Kappelhoff (voorzitter), Dick de Baare (vice- voorzitter), George Wijnand en on dergetekende. Voorzitter Kappel hoff heeft nu wel een uniek record op zijn naam staan. Wat je noemt een all-round praeses! Het hoogtepunt van deze avond was echter wel, toen de voorzit ter als eerste daad in zijn nieuwe functie onder daverend applaus Willy Brusse tot Erelid benoemde. Een waardig eerbewijs aan de man die 18 jaar lang in verschillende func ties zijn beste krachten aan de A.C.C. gaf. Enkele dagen later, 5 maart, kwa men wij wederom bijeen, maar nu om vol goede moed onze 37ste ver jaardag te vieren. Zoals van ouds werd het weer een bijzonder gezel lige avond. Rudy Janssen ontving uit de handen van de Heer Kappel hoff een ere-insigne. Rudy was de enige man die gedurende het af gelopen seizoen voor A.C.C. een cen tury wist te scoren. Bravo Ruud! Wanneer de voortekenen ons ech ter niet bedriegen, zal men volgend jaar wel heel wat meer speldjes kwijt zijn, want een groepje spelers heeft deze winter getracht door middel van een heel speciaal training-schema de techniek van het spel nog beter onder de knie te krijgen. Laat ons hopen, dat hun betoonde ijver ook beloond zal worden. Het komende seizoen zal voor onze vereniging beslist niet makkelijk worden, maar wanneer wij alle krachten op de juist manier weten te bundelen, zullen wij de Neder landse cricket-wereld kunnen laten zien dat A.C.C. is en blijft een first class cricket club. M. M. DE BRUIN. Vanwege de Gemeente Amsterdam bereikte ons het verzoek om op 25 maart ons terrein ter beschikking te stellen voor een wedstrijd tussen een elftal van de Koninklijke Marine t.e Amsterdam en een elftal van het Royal Yacht Brittannia. De wedstrijd eindigde in een 61 overwinning voor de gastheren. Na afloop was het weer zeer ge zellig op ons Clubhuis. De Heer C. de Smit reikte namens de Gemeente enkele toepasselijke souvenirs uit (ook het A.F.C.-Bestuur kon zich tooien met de drie Andrieskruisen) De Heer Van Eek van de Neder landse Marine bedacht de scheids rechter en de grensrechters en enige andere Heren met een fraaie bierpul. Het officieuse gedeelte was eller- genoeglykst. Een der Engelse gasten ontpopte zich als een behoorlijk zanger. Zijn „Singing the Blues" ging er bij ons in als koek. Misschien is het wel erg laat ge worden. J. T. S. Amsteldijk 52, A'dam tel. 791523 4

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 4