I FEEST! I BRUQïTlAn Mixed Pickles S. TBaarcla Morgen 1 maart vindt het derde A.F.C.-jaarfeest plaats. Deze avond belooft een prettige te worden. Om 8 uur precies (pas op: hier staat precies) gaat het doek op. Cees de Lange met zijn gezelschap, waarvan o.a. deel uitmaken 1 Rijk de Gooyer, Johnny Kraaykamp, Millie Scott en het Cocktail Trio, gaat voor ons optreden. 1 Na dit optreden kan tot vier uur gedanst worden. Aan de zaal (Minervapaviljoen) zijn nog kaarten verkrijgbaar. I Bel voor alle zekerheid Jan Steensma (718567) even op en reserveer plaatskaarten. 1 1igarenmagazijn poelt allen mee, het is voor a.p.c. (vervolg) Ad van Wijlen f. De club wordt ouder, de leden worden ouder en dat heeft tot consequentie dat er bijna geen maand voorbij gaat, of wij moeten een onzer gedenken. Op 24 januari ging voor goed van ons heen A. C. (Ad) van Wijlen, die voor een hardnekkige en in ons klimaat slopende kwaal genezing zocht in Zwitserland, hetgeen helaas niet gelukt is. Ad van Wijlen is in A.F.C. nooit op de voorgrond getreden, hij vervulde geen functies, was nooit een beroemd speler, maar behoorde als het ware tot het „zuurdeeg" dat in iedere goede club aanwezig moet zijn. Daarmede bedoel ik dan de groep leden, op wie nooit een vergeefs beroep gedaan wordt en die altijd klaar staan om te helpen. Dat zijn mensen, die al naar hun binnenzak grijpen als iemand hun vertelt, dat er weer eens „gelapt" moet worden voor iets, dat niet uit de clubkas kan, die niet direct meekankeren als er wat misloopt, maar vergoelijkend zeggen: „nou ja, 't valt tóch ook niet mee zeg, om zo'n grote club te runnen, het moet toch maar allemaal in vrije tijd gebeuren", die er niet aan denken te bedanken als het eerste degradeert. Kortom, leden, waaraan een club wat hééft. Tot dezulken behoorde wijlen Ad van Wijlen, een beminnelijk mens met een goed en warm kloppend hart. Hij ruste in vrede. ■v Dank. Mag ik ditmaal eindigen met een persoonlijk woord. Het is mij mede namens mijn vrouw en mijn schoon dochter een behoefte om alle A.F.C.-ers en A.C.C.-ers, die zo met ons hebben meegeleefd met het ongeluk, dat onze zoon resp. echtgenoot overkwam, hartelijk dank te zeggen. Ook wij hebben nu ervaren tijdens voor ons zeer moeilijke en nerveuze weken, dat A.F.C. en A.C.C. iets anders zijn dan een combinatie van mensen, die gezamenlijk een tak van sport willen beoefenen. Wij werden overstelpt met bewijzen van vriendschap en sympathie. Het is moeilijk onder woorden te brengen, hoe wij ons door Uw medeleven in de afgelopen periode geestelijk gesteund wisten. Wij zullen dit nooit vergeten. J. W. ^IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH 1Ë 1 %llllllllllllllllllllllllllllllllllll[|ll!llllllllllltll!lllllllllllllllllllllllllll limitmumhuiJÊ ADM I N ISTRATI ES MARATHONWEG 64 AMSTERDAM-Z. TEL. 713308 Amstelveenseweg 294 Telefoon 727842 6

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 6