Onze Jeugd Tip B6QunstJCjinQ van onze aöveRTeeRöeRS, houöt öe schakel in stanö Slecht weer is de oorzaak dat de velden bijna steeds over de hele linie afgekeurd werden. Het ziet er dan ook naar uit dat diverse inhaal programma's het gevolg zullen zijn. Over de resultaten van de afgelopen weken kunnen wij het volgende be richten: Al heeft van Meteoor na een vlot gespeelde wedstrijd met 3i weten te winnen. Dit werd de enige overwinning want de hierna volgende twee ontmoetingen werden evenvele nederlagen. Zowel tegen het sterke D.W.S. als tegen Aalsmeer kregen wij geen kans een puntje in de wacht te slepen. Al met al geen grote prestaties, laten we hopen, dat de volgende keer betere resultaten van dit elftal te melden zijn. A 2 kwam driemaal in het veld waarvan tweemaal tegen Swift. De thuiswedstrijd werd de tweede mon sterzege van dit seizoen n.l. 140. De daaropvolgende uitwedstrijd tegen Swift moesten we met een kleinere zege 42 genoegen nemen. De ont moeting tegen A.W.V. werd een grote nederlaag 72. We zagen kans tot de rust gelijk te blijven 11. Hierna moesten wij volkomen verdedigend spelen en al gauw hadden wij een grote achterstand die niet meer was in te halen. Ook ditmaal kwam tot uitdrukking welk een slecht uithou dingsvermogen deze ploeg heeft. Hierdoor kunnen wij slechts een goede raad geven n.l. hard trainen en vooral regelmatig. A.F.C. Jun. BIS.D.W. Jun. BI werd een verdiende 30 zege. Tegen de Meteoor werd een spannende wed strijd gespeeld. In deze wedstrijd misten wij onze aanvoerder en moest Rudi v. d. Wetering tijdens de wed strijd uitvallen, de voorhoede was hierdoor zeer verzwakt. Voor de rust met wind tegen scoorden wij na ongeveer 20 minuten een mooi doel punt. Enkele minuten voor de rust maakte Meteoor nog gelijk na enkele missers in onze achterhoede. Na de rust met een sterke wind mee, kwa men wij meer in de aanval, maar wisten niet tot doelpunten te komen. De uitvallen van Meteoor waren zeer gevaarlijk zodat het geen eenzijdige wedstrijd werd. De wedstrijd eindig de spannend en onbeslist. Tegen D.E.C. hadden wij minder tegenstand en zagen kans door een 60 over winning de volle buit te bemachtigen. B 1 heeft nog steeds de leiding in zijn afdeling en maakt een goede kans het kampioenschap te bemach tigen. Over de training nog het vol gende: Het is de afgelopen weken voorgekomen dat van B1 slechts twee spelers de training bezochten. Hier moet verandering in komen jongens. Van een elftal met kam pioenskansen mag de Jeugdcommis sie verwachten dat men regelmatig de training bezoekt. Junioren B 2 heeft tegen Aalsmeer in een zeer goed gespeelde wedstrijd van onze jongens, nadat we met 10 de leiding hadden genomen erg hard moeten werken om deze voorsprong te behouden. Toen in de tweede helft het met een hard en hoog schot 20 werd was de zege veilig en hadden wij een zwaar bevochten zege uit het vuur gesleept. Tegen D.V.O.S. speelden we 33 gelijk, zodat B2 met 3 punten uit 2 wedstrijden goed voor de dag is ge komen. B 3 heeft uit zijn vier ont moetingen slechts twee punten ver overd. In één van de wedstrijden stonden wij met negen man tegen een veel sterker V.V.A. met als ge volg een grote nederlaag. De Jeugd commissie stelt vanzelfsprekend de wegblijvers enkele weken niet op, maar vraagt zich terzelfder tijd af, waarom jongelui, die iets voor hun sport voelen, een dergelijke, vooral tegenover hun sportmakkers en jeugdleiders onsportieve houding kunnen aannemen. Indien je werke lijk niet kunt komen dan ^schrijf je uiterlijk vrijdag voor 8.00 uur af. B 4 speelde drie wedstrijden en werd drie punten rijker, terwijl B 5 uit zijn drie ontmoetingen vier punten veroverde. Vooral de wedstrijd van B 5 tegen R.A.P. werd door onze jongens goed gespeeld. Na een rust stand van 00 speelden wij in de tweede helft voortdurend aanvallend DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van mede leven, die wij mochten ontvangen, danken wij U allen langs deze weg nogmaals hartelijk. Het is voor ons een grote steun, te weten, dat zovelen op Zorgvlied aanwezig waren. Familie WOUDSTRA. met als eindresultaat een verdiende 20 zege. Op zaterdag 25 januari werd onze jeugd in de gelegenheid gesteld een filmmiddag bij te wonen. Door be middeling van de Heer Holtzappel kon deze middag in de mooie aula van het Vossiusgymnasium gehouden worden. De Heer Leo Horn zorgde voor de inleiding, waarbij o.a. de wedstrijd Engeland—Hongarije ter sprake kwam waarvan later de film getoond werd. Ook vertelde de Heer Horn ons zijn ervaringen die hij in zijn loopbaan als internationaal scheidsrechter heeft opgedaan. Langs deze weg hartelijk dank aan de He ren Holtzappel en Horn voor de medewerking die zij hebben verleend; waardoor de jeugd na zo vele zon dagen zonder voetbal het hart weer eens heeft kunnen ophalen. P. VAAL. TAe zwakke (voetbal)broeder bij 't „betaalde", de economisch zwakke met de platte beurs die louter en uitsluitend daardoor faalde wil weer terug in het „gareel der amateurs". Daar zal hij dan ons mooie spel verrijken in echt-amateuristisch-goede geest. Zijn naam zal in het standenlijstje prijken der ware amateurs dat andere is geweest. Wordt het geen tijd, zo vragen wij bescheiden, voor wie bij Brunt nooit een licentie heeft gehaald (of beter nog, voor wie te allen tijde zich heeft gedistancieerd van het betaald) de „tip Lugard" wat nader eens te keuren die deze na de Joosten-Putsch toen dee: Een competitie voor de pure amateuren! Aldus de preses van een onvervalst U.D. B. S. LE MARCHÉ. 3

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 3