On dit et datjes poelt alLen mee, het is voor a.f.c. Medewerking In dit nummer zult U weer eens, als vanouds, pennevruchten aan treffen van enige oude medewer kers. U zult ze wellicht gemist heb ben. Het heeft ook U ongetwijfeld gespeten nooit meer eens iets te kunnen lezen van de hand van de Jonkheer, Ad van Dijk, George Wij nand en Aangetrouwde. Welnu, ze zijn er weer eens. George Wijnand Juist enige dagen nadat George mij zijn bijdrage aan deze Schakel ter hand stelde is hem een ernstig ongeval overkomen. De berichten luiden gelukkig gunstig. Van harte beterschap. Scheidsrechters In de artikelen van enige aan voerders viel een paar maal lichte critiek op de scheidsrechter te be luisteren. In een vorig nummer van dit blad hebben wij deze critiek afgedrukt, al was het alleen maar om te laten zien, dat wij ook maar gewone mensen zijn en dat niets menselijks ons vreemd is. Nu stoppen we echter weer en spreken af, in principe gedurende enige jaren des scheidsrechters fou ten te nemen, zo maar zonder er later op terug te komen. Dank Rietje en Nico Leloux danken alle vriendinnen en vrienden voor de grote belangstelling èn de vele gelukwensen, die zij mochten ont vangen bij de geboorte van hun dochter Yolande. Felicitaties Op I december verloofden Hans Honsdrecht en Phita Israël zich. Naar het ons voorkomt nemen bei den hun plaats aan de familie-tafel, maar sporadisch in. Wees welkom en schuif bij. Op 3 december bestond Holland veertig jaar. Deze club feliciteren wij van harte. Standen Sedert enige tijd bevindt zich in ons clubhuis een standenbord van de senioren-elftallen. De P. en P.C., bijgestaan door Hubert Briedé heeft het vervaardigd na een hint van Gerard van Poorten. De moeilijkheid schuilt nu in het up to date houden der ranglijsten. Mogen we dit toevertrouwen aan de elftalcommissies. Het verdient dan aanbeveling, dat onbevoegden zich onthouden van het aanbrengen van „verbeteringen". Vermeende fouten even doorge ven aan Cor Kerker, Willem van Oort of Jan Steensma. Keep Smiling Onlangs werd A.F.C. blij verrast 'door een foto-reportage in de Maandageditie van Het Parool. Het bijgeplaatste artikeltje was zeer vleiend voor ons. Dank zij de welwillende mede werking van de sportredactie van dit dagblad ben ik in staat de beide foto's in deze Schakel te publiceren. De actie-foto van Hubert Briedé trof U elders reeds aan. De andere opname treft U hieronder aan. Het opschrift geldt voor U allen. Neemt een voorbeeld aan de spelers, die lachend het nieuwe jaar inkijken. 1958 De redactie en alle anderen, die medewerken aan de tot stand- koming van dit blad wensen A.F.C. en de A.F.C.-ers plezierige Kerst dagen en een voorspoedig Nieuw jaar. J. T. S. (cliché afgestaan door Het Parool) 12

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 12