s. BRUQTTlAn Nette en Nuttige Notulen-Notities Narigheid TBaarda S'AinxJxe.i ACCOUNTANCY Sigarenmagazijn poelt allen mee, het is voor a.f.c. A Is U de Augustus-Schakel in Uw brievenbus vindt, staat de traditio nele A.R.O.L. voor de deur. Natuur lijk hebt U inmiddels in Dag- en Sportbladen gelezen, wie onzer vele vrienden ditmaal aan deze bekende wedstrijden deelnemen, doch het lijkt ons nuttig de deelnemers, respectie velijk de wedstrijden, ook in ons eigen clubblad te vermelden. Om 11 uur op Zondag 25 Augustus a.s. op onze terreinen aan de Zuide lijke Wandelweg starten wij met de volgende wedstrijden 11.00 uur ZeeburgiaA.F.C. onder leiding van scheidsrechter Kraaij. 12.20 uur H.F.C.Quick (Haag) onder leiding van scheidsrechter Horn. 13.40 uur H.B.S.D.W.V. onder leiding van scheidsrechter Kramer. 15.00 uur Robur et Velocitas (bekerhoudster)Frisia onder lei ding van scheidsrechter Kraaij. Na afloop der wedstrijden wordt onder de winnaars onmiddellijk ge loot voor de 2e A.R.O.L.-dag op Zon dag 1 September a.s. Wij wensen onze deelnemers en het talrijke publiek prettige en sportieve wedstrijden en alle aanwezigen de zo bekende A.R.O.L.-sfeer. Natuurlijk zijn onze leden en dona teurs bij dit voetbalfestijn aanwezig. Mogen wij U er nog even op attent maken, dat de eerste termijn van de te betalen contributie op 25 Augustus betaald moet zijn? Indeling. De indeling van onze K.N.V.B.- elftallen voor de competitie, seizoen 1957/58 is inmiddels bekend: District West 1 2e klasse B Res. 3e klasse F A.F.C. A.F.C. 2 Baarn Allen Weerbaar 2 H.B.C. A.P.G.S. 2 Hercules D.V.A.V. 2 H.F.C. De Germaan 2 H.M.S. K.B.V. 2 Holland J.O.S. 2 Rapiditas N.F.C. 2 Schoten Swift 2 De Spartaan T.I.W. 2 V.V.A. V.V.B. Res. 3e klasse D A.F.C. 3 Neerlandia 2 O.V.V.O. 3 R.K.A.V.I.C. 3 S.D.W. 2 De Spartaan 3 Swift 3 T.O.G. 2 W.M.S.2 Zeeburgia 3 Z.S.G.O. 2 Res. 3e klasse C A.F.C. 4 D.C.G. 3 D.W.S. 4 D.W.V. 4 K.V.V. 2 Meteoor 2 W.F.C. 4 IJ-Boys 2 Zaandijk 3 Zeeburgia 4 Z.S.G.O. 3 Zoals U ziet aantrekkelijke indelin gen, waarbij wij vooral oude tegen standers van vroeger van ons eerste elftal, in dit seizoen wederom zullen ontmoeten. Ontevreden over deze in deling mogen wij geenszins zijn, daar wij bij deze indeling ook geen hoge reiskosten zullen behoeven uit te geven. Alleen, naar onze smaak heeft wederom ons vierde elftal het in deze afdeling beslist niet gemakkelijk. Trainen. Onze nieuwe trainer, de heer van Dam, is inmiddëls met zijn werk zaamheden aangevangen en zo ook de elftalcommissie. Selectiewedstrij den zijn reeds gehouden zodat ieder een vol goede moed het nieuwe sei zoen kan tegemoet zien. Ook bij de Jeugd heeft de commissie al vele plannen zodat, als de vacanties ten einde zijn, er gestart kan worden. Prettig zou het zijn, als ook de jongere leden eens wat meewerkten. B.v. als bij een A.F.C.-combinatie tegen een bevriende club, de Voorzit ter van de elftalcommissie verzoekt aan jongeren als grensrechter te wil len fungeren, men dit zonder meer maar afwijst. Dit mag niet gebeuren, jongelui. En tot slot het allerlaatste nieuws. Met ingang van Maandag 2 Septem ber a.s. zullen wij onze Clubavond gaan houden in het Clubhuis van de Roeivereniging „De Amstel", aan het eind van de Hobbemakade, achter het Apollopaviljoen. Het zal ons een ge noegen zijn ook onze oudere leden daar weer regelmatig te kunnen be groeten. Alle spelers wensen wij een prettig voetbalseizoen 1957/58 en de A.F.C. vele overwinningen. Vété. Bestuur: Voorzitter, G. H. H. Kappelhoff. Secretaris. E. W. van Teunenbroek. Penningmeester, L. Woudstra. 2e Voorzitter, J. Tj. Steensma. 2e Secretaris, L. J. Volkers Jr. 2e Penningmeester, A. v. d. Valk. Commissaris van materiaal, G. H. Eiserman. Commissaris, G. Stallmann. Commissaris, H. W. van Teunen broek. Elftalcommissie C. Kerker. H. D. Scheepstra, H- J. Weverink. Subcommissie A: L. Donk, J. Meijer, W. A. van Oort. Jeugdcommissie M. de Granje, O. J. van der Heul, H. W. van Teunenbroek, H. Tim merman, P. Vaal. Enquêtecommissie B. P. Bonkink, W. van der Marei, C. A. Quint, T. ten Oosten, H. O. van Rijn, H. Timmerman, P. van der Velden Erdbrink. Kascommissie: Leden: M. Gerrits, A. Mets, T. ten Oosten. Plv. leden: W. Brusse, A. Waaijer. Pers- en Propagandacommissie: O. J. van der Heul, D. Moesbergen, J. Meijer, L. S. Nijdam, H. Pielage, J. Tj. Steensma. Clubavondcommissie C. Th. Bogaard, K. Nesenberend, J. de Vries. Onderweg naar de training op 8 Augustus j.l. werd Wim Würster het slachtoffer van een verkeersongeval. Hoe. alles precies in 't werk is gegaan is niet helemaal duidelijk. Wim is er redelijk afgekomen. Zijn verwondingen zijn weliswaar tamelijk ernstig maar na verloop van enige tijd zullen we hem zeker weer in ons midden aantreffen. Willem, beterschap en tot spoedig ziens. MARATHONWEG 64 AMSTERDAM-Z. TEL. 713308 Amstelveenseweg 294 Telefoon 727842 2

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 2